Skocz do zawartości


Zdjęcie

Strefa walki - nowy program w telewizji Lookr


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Strefa walki - nowy program w telewizji Lookr
Cześć

Startujemy z nowym programem dotyczącym sztuk i sportów walki w telewizji lookr.tv

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


W środę (18.02) gośćmi pierwszego odcinka będą Robert Jocz oraz Grzegorz Trędowski.

Dołączona grafika

Program odbędzie się na żywo o godzinie 18.00. W czasie programu jest możliwość zadawania pytania naszym gościom.



Strefa walki będzie emitowana na żywo w co drugą środę. Jest to nowa inicjatywa, chociaż w ramach telewizji mamy już doświadczenie z zawodnikami sportów walki i MMA w ramach programu Lajfczat

Przypominam:

Środa, godzina 18.00


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Strefa walki - nowy program w telewizji Lookr
A oni nie prowadzą o tej porze treningów w Prakongu?
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Strefa walki - nowy program w telewizji Lookr
W tę środę mam potwierdzoną ich obecność, więc może mają zastępstwo.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Strefa walki - nowy program w telewizji Lookr
Witam

Mała zmiana planów - gościem dzisiejszego programu będzie Maciej Górski, a być może także drugi zawodnik mma, ale dopóki nie potwierdzimy nie bedziemy zdradzać tożsamości ;-)


Dzisiaj godzina 18.00
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Strefa walki - nowy program w telewizji Lookr
może ja jakis lewy jestem, ale widzę tam: Oczekujemy na transmisję. Maciek Górski,środa 18.02 - za 23 godziny, 58 minut i 45 sekund...


edit: przed chwilą się zmieniło na czwartek 19.02. :)

edit 2: a teraz znowu jest środa...
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Strefa walki - nowy program w telewizji Lookr
Tam jest opcja wejdź na czat. Dziś niezatapialny Juras :-)
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Strefa walki - nowy program w telewizji Lookr

Dziś niezatapialny Juras :-)

nie bądź złośliwy. ja to widzę tak, że Juras zgodził się trochę poimprowizować, żeby pomóc uratować skóry twórcom lookr.tv
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Strefa walki - nowy program w telewizji Lookr
To nie była złośliwość tylko podziw. Koleś tworzył historie KSW, można go różnie oceniać jako zawodnika ale jako popularyzator MMA w PL sporo zrobił.

ps. mam nadzieję, że nie bronisz go tylko dlatego, że jest trenerem w klubie, w którym jesteś :o
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Strefa walki - nowy program w telewizji Lookr
nie, poznałem go i szanowałem jeszcze zanim powstał ten klub.

co do programu, pojawił się i Góral. było ciekawie, zwłaszcza, gdy Górski podśmiewał się z dorabiania filozofii do sztuk walki przez prowadzących. swoją drogą, ciekawe, skąd się oni wzięli? wesoło było, gdy mówili, że karate kojarzy się głównie z kata :) , a Górski spytał: "komu się kojarzy?" 8)
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Strefa walki - nowy program w telewizji Lookr

ja to widzę tak, że Juras zgodził się trochę poimprowizować, żeby pomóc uratować skóry twórcom lookr.tv


To nie do końca tak było. Zaprosiliśmy i Maćka Górskiego i Jurasa, gdyż tematem przewodnim miały być jednak style tradycyjne w mma. Jak tworzyłem posta Juras nie był jeszcze potwierdzony.

Niestety Warszawskie ulice i ich nieprzewidywalność zrobiły swoje. Łukasz dojechał szybko, Maciej niestety chwilkę się spóźnił.

było ciekawie, zwłaszcza, gdy Górski podśmiewał się z dorabiania filozofii do sztuk walki przez prowadzących. swoją drogą, ciekawe, skąd się oni wzięli? wesoło było, gdy mówili, że karate kojarzy się głównie z kata :) , a Górski spytał: "komu się kojarzy?" 8)


Po pierwsze nie my dorabialiśmy filozofię, ale poruszaliśmy takie tematy. Pytania inspirowane były dyskusją na forum karate, gdzie parę osób w wyraźny sposób mówiły, że karate do mma i k-1 się nie nadaje i każdy karateka dostanie od przedstawiciela bjj i MT. A jako przykłady podawali właśnie ćwiczenie kata - czyli stereotypowy obraz karate. Już nie chciałem cytować jednej wypowiedzi, która tam padła (z którą się nie zgadzam), że z karateków "cały świat sztuk walki(w domyśle bjj i mt) się śmieje".

Swoją drogą z doświadczenia z osobami średnio wtajemniczonymi w sporty walki uważam, że karate kojarzy się z pokazami kata, które widzieli , do tego jest jakiś obraz judo, boksu itp. Jak ktoś obejrzał kickboksera z VanDammem to podejrzewa co to jest MT. Większość osób nie wie co to jest formuła knockdown, K-1, znam też takie co nie wiedzą co to jest mma. Dlatego uważam, że pytanie nie było bezzasadne.

Ponadto są szkoły karate, gdzie robi się dużo kata, więc chciałem się dopytać jak wygląda to u Maćka. Gdy był Krzysztof Kułak i rozmawialiśmy o tym, że trenował nie tylko sportowe jiu-jitsu, ale także tradycyjne to zadałem pytanie czy wdziewa hakamę, ćwiczy kata lub miecz.

Inna sprawa dorabianie filozofii - takie szkoły też się zdarzają i tacy trenerzy(różnych sztuk walki) występują. Nie trzeba szukać daleko by poczytać posty o wyższości filozofii i harmonii nad fizycznością i walką.

Zadaniem prowadzącego nie jest opowiedzenie się po którejś ze stron i chwalenie gościa, który ma takie samo zdanie i spieranie się z gościem, który zdanie ma inne. Prowadzący powinien moim zdaniem pokazać oba punkty widzenia i dowiedzieć się po której stronie stoi gość.
Inaczej zabrzmi pytanie: "Karate w mma jest do kitu, Tobie się udaje wygrywać - dlaczego"(czyli stanie po jednej stronie) inaczej "Jesteś świetnym przykładem skuteczności karate, bo wszyscy wiemy że jest fajne i pokaż tym ignorantom, że nie"(czyli druga strona).
Najlepiej jednak zabrzmi pytanie "Jak odniesiesz się do częstej opinii, że przedstawiciele klasycznych sztuk walki gorzej sobie radzą w mma" lub coś w tym stylu.


Podsumowując - pytania nie zawsze odzwierciedlały nasze zdanie, ale różne perspektywy patrzenia i próbę odnalezienia w nich naszych gości. Mam nadzieję, że jako odcinek pierwszy możemy uznać odcinek za udany.
  • 0

budo_bosy0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Strefa walki - nowy program w telewizji Lookr
Hellfire - to możesz teraz napisać o tym gdzie zawalczy w MMA Juras i Maciek, na końcu programu to miało być ale niestety nie było!?
  • 0

budo_marcin_vb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strefa walki - nowy program w telewizji Lookr
bedzie dostepna powtorka na lookr.tv ? :)
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Strefa walki - nowy program w telewizji Lookr
Juras nie ma na razie planów dot. walk, w każdym razie nie przypominam sobie aby mówił.

Maciej powiedział nam tylko o walce w kwietniu, którą mu przełożyli. Inne plany nie są zamknięte, więc jeszcze nie chce spekulować na ten temat.

Na pewno umieścimy skrót z programu, zawierający najciekawsze wypowiedzi.
  • 0

budo_marcin_vb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strefa walki - nowy program w telewizji Lookr
Szkoda, ze tylko skrót programu...ale dobre i to:)

Pozdrawiam
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Strefa walki - nowy program w telewizji Lookr
Obiecany skrót z programu:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_grzyyybek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strefa walki - nowy program w telewizji Lookr

Większość osób nie wie co to jest formuła knockdown, K-1, znam też takie co nie wiedzą co to jest mma. Dlatego uważam, że pytanie nie było bezzasadne.


hehe... ciekawi mnie ile takich osób oglądało ten program!! moge jedynie zgadywac... ZERO?!
  • 0

budo_tylkoontamstoi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lunatic asylum
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Strefa walki - nowy program w telewizji Lookr

Dla mnie jedyna filozofia w sportach walki, to jest ciężka praca. I to kształtuje charakter...


  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Strefa walki - nowy program w telewizji Lookr

hehe... ciekawi mnie ile takich osób oglądało ten program!! moge jedynie zgadywac... ZERO?!


Nie wiem czy byłeś na czacie, ale są stali widzowie, którzy oglądają program bez względu na to czy jest on z gwiazdą piosenki, czy zawodnikiem mma. Tacy ludzie też mają prawo zadawać pytania, a wiadomo, że nie będą one specjalistyczne - czyli np. "co to jest karate" albo "czy jak pana kopią to boli", i jeżeli pojawi się parę ogólnych pytań to też warto je gościom zadawać, bo wtedy pokazujemy świat sportów walki osobom spoza - może ktoś zrozumie, zapisze siebie lub dziecko na treningi. Nie trzeba ograniczać się tylko do specjalistów.

Ale to widzowie tworzą program - jeżeli będzie więcej laików to będą pytania ogólne, jeżeli specjalistów to będzie program wybitnie kierunkowy - od was zależy co potem będzie w skrócie :wink:
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Strefa walki - nowy program w telewizji Lookr
Jutro, jak co dwa tygodnie kolejny program "Strefa walki".

Tematem przewodnim będzie BJJ, a gościć będziemy Marka Pasierbskiego z klubu Copacabana- utytułowanego zawodnika oraz trenera.

Oto niektóre z jego osiągnięć:

Mistrz Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu- Łódź 2007
I miejsce- Gracie Invitational- Londyn 2007
Mistrz Europy w Brazylijskim Jiu Jitsu- Lizbona 2006
Mistrz Węgier w Submission Grappling- Budapeszt 2006
Mistrz Węgier w Brazylijskim Jiu Jitsu- Budapeszt 2005


Środa 4 marca, [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - godzina 18.00
  • 0

budo_wendigo
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strefa walki - nowy program w telewizji Lookr
A czy będzie możliwosc obejzenia powtórki ?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024