Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
180 odpowiedzi w tym temacie

budo_m2
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KRK

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
Swego czasu też o tym myślałem, ale już mi przeszło.
Dwie uwagi:
1) Co do interesującej pracy, to jak widzę, że policjant przez 1,5h przyjmuje zgłoszenie o skradzionym radiu (jednym), a kolejka była spora, to ja nie wiem co w tym takiego ciekawego...
2) Z wyżej wymienionego kontaktu z policją wyciągnąłem jeszcze jeden smutny wniosek. Mianowicie zgłoszenie przyjmował dość młody funkcjonariusz o wyluzowanym imidżu. Nie taki typowy wąsaty grubas w skórzanej kurtce. Myślę - spoko - co prawda gość powinien penetrować środowiska przestępcze itd., ale może jest to przynajmniej przedstawiciel ambitnej, kompetentnej 'nowej fali' w policji. NIESTETY NIE!!! Poprostu nie... Nie wnikając w szczegóły - fakt mozolnego wypełniania dwóch druczków przez 1,5h mówi sam za siebie.

Ja rozumiem, że ludzie sa różni, że chodzi o to żeby się samemu realizować, robić swoje najlepiej jak się umie, a nie patrzyć na innych. Ale jak bym miał na codzień takich kolegów z pracy to bym się chyba zastrzelił ze służbowej broni.
Pozdro
  • 0

budo_sokaq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
ja bym chcial pracowac w akademii policyjnej dla kobiet, moge ?

Dołączona grafika

Dołączona grafika ! pozdrawiam !Dołączona grafika
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
Aby dostac się do AT musisz mieć 2 lata nienagannej słuzby w Policji lub byc po szkole policyjnej, wtedy warunek słuzby 2 letniej prawdopodobnie może odpaść,przejść testy fizyczne( z tego co udało mi sie zapamiętać 20 podciągnięc na drążku wchodziló w zakres :) ) i psychologiczne. Jako ateciak masz szkolenia alpinistyczne, nurkowanie, skoki ze spadochronem a więc nie możesz mieć problemów zdrowotnych wykluczających z tych dziedzin (a właściwie to żadnych problemów), no a potem to już szkolenie chyba 10 miesięczne np. w Legionowie(-pozdrawiam tych co wiedza co maja wiedzieć i akurat to przeczytają;), nie wiem jak to teraz jest na dzień dzisiejszy. I tak decydująca jest rozmowa kwalifikacyjna z szefem. No i musisz być z miasta lub bliskich okolic w którym znajduje sie dany oddział chłopaków w czarnych maskach, żeby moc byc dyspozycyjnym, mile widziane sa studia, uprawnienia instruktorskie z nurkowania, alpinistyki, sztuk walki, przeszłość "sportowa", prawo jazdy.
Jak już będziesz ateciakiem to czekają cie dlugie godziny w sądzie lub przy ochronie jakiegos oficjela, wjazdy do mieszkań, poszukiwania pod wodą, rozbrojenia bomb, odbicia zakładników, ewentualne ekspedycje pacyfikujące zapał miłosników footbolu na stadion , wyciąganie z samochodów i rózne "naloty" kończące sie rzucaniem na glebę. Musisz sie liczyc z ryzykiem wpadki,to ateciaki wystawiaja sie na strzal, wchodzisz np. do mieszkania a tu gosciu wygarnia z Ak47 i po jabłkach. Rowniez idealy ucierpią bo ty ryzykujesz wlasna dupa a pozniej koles wychodzi po 3 latach albo wcale nie siedzi, odwalasz robote za stawke zycia a wyniki nie zawsze sa zadowalajace.. Z drugiej strony lepiej zeby robili to pasjonaci, lubiacy te robotę, popieram cie chlopaku calym sercem. Lepiej zyc tak jezeli ma sie ku temu powolanie niz za te sama kase gnic przy biurku czy sluchac pierd..za uszami w sumie nie wiadomo po co, bo i tak w sercu co innego;)Tylko zona może nie wytrzymac napiecia, wiec tu jest problem, nie dziwie sie zreszta kobietom bo roznie moze byc, dzis wychodzisz z domu a jutro lezysz na cmentarzu.
Ktos musi to robić i byc z tego co robi dumny. Wszystkim ateciakom w tej chwili wielki szacuneczek!!!!!!!!!!!!! A frajerom od mazania Chwdp i małolackich zagrywek, ulicznictwa z wyboru, bardzo duzy nieszacuneczek!
( a wadę wzroku najlepiej zabiegiem laserowym skorygować).
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
A i jeszcze jeden szczegól mi sie wymknął, coroczny test ze wszystkiego, będący podstawa do zachowania miejsca w grupie, w kielcach wg. informacji oficjalnych 4 czvy 5 nie zaliczyło i jak to określił komendant: "musieli odejść".
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
Moskit997 mam w rodzinie policjantow i nigdy nikogo nie spotkalo zadne ze zdarzen jakie opisujesz. I nikt nie leczy kompleksow, wyciagajac co jakis czas blache jak ktos na niego krzywo spojrzy. Po prostu byloby to smieszne.
Zawod ma jedna zalete - w zasadzie nie trzeba bac sie o miejsce pracy, redukcje nie groza, byc moze mala, ale stala pensja i wczesna emerytura.
Wad ma cale mnostwo - okazje do roznego rodzaju naduzyc i powszechne pijanstwo, jako najprostszy sposob adreagowania.
K_P
  • 0

budo_moskit997
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?

Moskit997 mam w rodzinie policjantow i nigdy nikogo nie spotkalo zadne ze zdarzen jakie opisujesz. I nikt nie leczy kompleksow, wyciagajac co jakis czas blache jak ktos na niego krzywo spojrzy. Po prostu byloby to smieszne.
Zawod ma jedna zalete - w zasadzie nie trzeba bac sie o miejsce pracy, redukcje nie groza, byc moze mala, ale stala pensja i wczesna emerytura.
Wad ma cale mnostwo - okazje do roznego rodzaju naduzyc i powszechne pijanstwo, jako najprostszy sposob adreagowania.
K_P


I myslisz, że sobie wymyślilem takie historie?, mało osób wie np o przeprowadzce całej rodzinki na drugi koniec Polski (zazwyczja komendant oraz osoba przeniesiona) jaki byłby cel trąbienia na ambonie, że kogoś przeniesieli bo było w stosunku do prowadzonego sprawe duże zagrożenie?

Wszystko zalezy w jakim ogniwie pracujesz, na pewno ludzi z prewencji czy drogówki takie rzeczy raczej nie spotykją

POzdrawiam Maciek
  • 0

budo_moskit997
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
[quote=
I myslisz, że sobie wymyślilem takie historie?, mało osób wie np o przeprowadzce całej rodzinki na drugi koniec Polski (zazwyczja komendant oraz osoba przeniesiona) jaki byłby cel trąbienia na ambonie, że kogoś przeniesieli bo było w stosunku do prowadzonego sprawe duże zagrożenie?

Wszystko zalezy w jakim ogniwie pracujesz, na pewno ludzi z prewencji czy drogówki takie rzeczy raczej nie spotykją

[/quote]
Sorry NTG mialo pojsc na priv do kogos innego :oops:

POzdrawiamn MAciek
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?

wiem,że nie wolno,dlatego prosiłem o prywatną wiadomość.


Dołączona grafika

:) :) :) :wink:
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
Moskit997 to uderzyles z grubej rury. Te problemy, ktore poruszyles dotycza naprawde waskiej grupy, ludzi na stanowiskach i w wydzialach, w ktorych nikt nie pracuje z marszu konczac szkole policyjna.
Acha... I nie deprecjonuj pracy zwyklych policjantow.
K_P
  • 0

budo_moskit997
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?

Moskit997 to uderzyles z grubej rury. Te problemy, ktore poruszyles dotycza naprawde waskiej grupy, ludzi na stanowiskach i w wydzialach, w ktorych nikt nie pracuje z marszu konczac szkole policyjna.
Acha... I nie deprecjonuj pracy zwyklych policjantow.
K_P

Sorry nie chcialem robic podzialu na lepszych i gorszych, wszystkim uczciwym policjantom nalezy sie szacunek, tylko szkoda ze choc szeregowi policjanci chca byc ok, gora wydaje czasem dziwne polecenia

Pozdrawiam Maciek
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?

Moskit997 to uderzyles z grubej rury. Te problemy, ktore poruszyles dotycza naprawde waskiej grupy, ludzi na stanowiskach i w wydzialach, w ktorych nikt nie pracuje z marszu konczac szkole policyjna.
Acha... I nie deprecjonuj pracy zwyklych policjantow.
K_P

z bólem i żalem musze stwierdzić, że coraz czesciej własnie tuz po szkole podstawowej policyjnej żółtki idą do wydziałów operacyjnych lub dochodzeniowych...tatus wysoko to i grupa up9sażenia byc musi a najwygodniej za biurkiem......psuje taki układ wiele spraw w policji.
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
Podobno nie ma juz WSP w Szczytnie .( :?: ) Cy to prawda że po WSP nie ma sie magistra :roll: ?pozdro.
  • 0

budo_biceps
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
Powiem jedno... nienawidzę policji. Mam do tego powodu ponieważ nie jeden raz potraktowali mnie (albo chcieli potraktować) jak jakiegoś chuligana, potencjalnego zbrodniarza. Każdemu odradzam ten zawód.
ChWDP
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?

Powiem jedno... nienawidzę policji. Mam do tego powodu ponieważ nie jeden raz potraktowali mnie (albo chcieli potraktować) jak jakiegoś chuligana, potencjalnego zbrodniarza. Każdemu odradzam ten zawód.
ChWDP


Biceps, w pelni podzielam twoje zdanie! Rozniez uwazam za nalezy sie
Chwała Wszystkim Dobrym Policjantom !

Czlowiek, ile ty masz lat? A jak pojdziesz do kosciola i uslyszysz ze ksiadz gada bez sensu, potem pojdziesz do innego kosciola uslyszysz ze kolejny ksiadz tez gada bez sensu, tzn ze w calej Polsce sa ksieza bez powolania????? Dzieki niektorym policjantom mozesz siedziec sobie teraz spokojnie na dupie i przegladac te forum i nie musisz sie bac ze za 5 minut ci jakis fanatyk Swietych Wojen wskoczy do domu z kałachem. Teraz pomysl sobie jakby nie bylo policji... wszedzie swoboda, darmocha, mozesz sobie wyjsc po darmowe piwko a wracajac do domu ktos ci przyjebie metalowa rurka w potylice lub wsadzi kose pod zebra, bo nie musi sie bac ze potem bedzie ktos go scigal.

pzdr CarpeDiem
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?

Powiem jedno... nienawidzę policji. Mam do tego powodu ponieważ nie jeden raz potraktowali mnie (albo chcieli potraktować) jak jakiegoś chuligana, potencjalnego zbrodniarza. Każdemu odradzam ten zawód.
ChWDP

Hmm....widzem tu przerost mięśnia nad intelektem..... :roll:
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?

Powiem jedno... nienawidzę policji. Mam do tego powodu ponieważ nie jeden raz potraktowali mnie (albo chcieli potraktować) jak jakiegoś chuligana, potencjalnego zbrodniarza. Każdemu odradzam ten zawód.
ChWDP

Hmm...niestety w Polsce pokutuje wciaz prl'owska nienawisc , brak zaufania i poszanowania dla policji...a szkoda :(
Ciekawe kiedy dojdziemy do takiego momentu jak np. w usa gdzie ludzie traktuja policje jako sluzbe spoleczenstwu a nie jako skaranie boskie :evil: .Tam kazdy ma do policji szacunek....ale nie dlatego bo akurat policja w usa stoi na o wiele wyzszym poziomie niz w polsce ale ze wzgledu na mentalnosc obywateli jaka tam panuje .
Oczywiscie nie mowie ,ze cala wina lezy po naszej stronie....ale przynajmniej nie utrudniajmy im i tak ciezkiej i czesto niewdziecznej roboty.
Pzdr
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
howgh....biceps jeszcze zmądrzeje jak zacznie pracować nad mózgiem zamiast nad miesniami ;) .
  • 0

budo_biceps
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?

A jak pojdziesz do kosciola i uslyszysz ze ksiadz gada bez sensu, potem pojdziesz do innego kosciola uslyszysz ze kolejny ksiadz tez gada bez sensu, tzn ze w calej Polsce sa ksieza bez powolania?????

Z kąd wiedziałeś że księży też nie lubię?

nie utrudniajmy im i tak ciezkiej i czesto niewdziecznej roboty.

Mogli wybrać sobie inny zawód. Teraz to mam ich gdzieś.

Teraz pomysl sobie jakby nie bylo policji...

AAAAAAA... Utopia!!!!!!!

wracajac do domu ktos ci przyjebie metalowa rurka w potylice lub wsadzi kose pod zebra

A teraz to tak nie ma? Jest i w dodatku nierzadko policjanci mordują ludzi! Posłuchajcie radia, obejrzyjcie telewizję. A zresztą co wam będę mówił.

Zadziwiliście mnie! Jesteście podejrzanie propolicyjni. A przecież policja to... tu mógłbym sypać epitetami w nieskończoność, ale szkoda mi klawiszy.
Do widzenia państwu!!!!
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
Spadaj
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
Boze...8O szok... czy do ciebie Biceps cos dociera? O tak, to zle ze jest policja. To zle ze patrole przeganiaja gosci w spodniach z krokiem w kolanach niszczacych bloki, rysujacych na nich nikomu nie potrzebne rzeczy. To zle ze Policja (czasami) stara sie zlapac bandyte, zlodzieja itd. to zle ze przeszkadza takim wspanialym mlodym ludziom jak blokersi przesiadywac calymi nocami na klatkach schodowych (ktore przy okazji demoluja), kroic dzieciaki z komorek itd. no tak - ta zla policja ...eh czlowieku, czy ty czasami sie zastanawiasz?
nie, przeciez latwiej jest krzyknac: CHWDP!
bez pozdrowien
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024