Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
180 odpowiedzi w tym temacie

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
siedza na tym internecie a tak jakby nie siedzieli...
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_jacu$
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
@End:
Wejdz na strone [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i kliknij O nas (odsylacze na dole) a pozniej przewin troche w dol i dowiesz sie, jaki panuje podzial i czym sie kazda sekcja (wydzial) zajmuje. Pewnie w innych miastach tez sa podobne strony ale ja akurat mieszkam w Lodzi wiec "wspieram moja policje".
  • 0

budo_end
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
thx :)
  • 0

budo_pak0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
Nie wesoło na tym wątku, ale nie poddam się.
A co do studiów, to powiem, że 70-90% ludzi w ABW ma wykształcenie prawnicze (łącznie z kierowcami, sekretarkami itp.).
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
Ciekawe ilu z nich to ex-ubeki, tak jak barcikowski, pewnie 90-100% :evil:
  • 0

budo_obronca
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasów zachodnich

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?

Może nie powinienem srać we własne gniazdo, ale uważam, że w Polsce powinno być dwa razy mniej wojska i dwa razy więcej policjantów. Ale takich prawdziwych.


o to to.
  • 0

budo_wajder
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
Ja też zmieżam do policji, a ajk nie tam do do straży granicznej. :paker:
  • 0

budo_matekk
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nysa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
Policja to również moja przyszłość :D

---------------
Pozdrowienia
  • 0

budo_jeff
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
Cześć.Ktoś kiedyś wspominał o forum policyjnym.Czy moglibyście dać mi jakies namiary,oczywiście na priv?Byłbym wielce zobowiązany.
M.N.
  • 0

budo_jacu$
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
Nie wolno reklamowac "konkurencji" a wiec podawac do nich linkow wiec napisze tak: wpisac w dowolna wyszukiwarke (polecam Google) fraze "forum przepisy dla plicjantów" (koniecznie w cudzyslowie) i wcisnac Szukaj (w przypadku Google [Szukaj na stronach kategorii: Polski] ).

Warto przeczytac watek pod tytulem: "Ile zarobisz w Policji? Daje sie wyzyc,odlozyc,utrzymac dom?", ktory znajduje sie w dziale "Publiczne".
Tam juz nie ma owijania w bawelne tylko policjanci podaja konkretne sumy swoich zarobkow i zwiazane z tym problemy w utrzymaniu rodziny.

Ale w koncu wazniejsza jest satysfakcja z wykonywanej pracy, no nie?
  • 0

budo_jeff
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
wiem,że nie wolno,dlatego prosiłem o prywatną wiadomość.
  • 0

budo_sicc-lc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?

A może Lubliniec??


:?:


W Lublińcu znajduje sie Pierwszy Pułk Specjalny.


Nom u nas to czerwone berety....JW 4101
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?

Ale w koncu wazniejsza jest satysfakcja z wykonywanej pracy, no nie?

Nie.To spojrzenie wyideailizowane albo naiwne .Chyba że jesteś po pracy ascetą któremu wystarcza chleb i woda .Normalny mężczyzna musi zarabiać dobrze inaczej nie będzie normalny .pozdro.
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
A jak będziesz robił to co nie sprawia Ci satysfakcji ,to prędzej czy później wykończysz się psychicznie.Co z tego że będziesz miał "szmalec" jak depresja czy też stres zniszczą ci życie?
Pracując w branży w której się spełniasz i realizujesz prędzej odniesiesz sukces,zdobędziesz awans itp.Może okazać się,że mimo iz startowałeś z niższego poziomu płac,po kilku latach zarabiasz więcej niż inni,którzy pracowali z musu.
W policji kokosów raczej nie ma nawet po kilku latach służby(i awansach),ale jak ktoś wcześniej zauważył to specyficzna praca-dla ludzi z powołaniem,pasjonatów.Jednak porównując sytuację finansową z innymi zawodami to policjanci najgorzej nie mają.
  • 0

budo_karate kid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
:nie: Ja nie chcialbym zostac glina za nic :nie:
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?

:nie: Ja nie chcialbym zostac glina za nic :nie:

jasne...praca niebezpieczna...ludzie wkurzają...przełożeni wkurzają...bandyci wkurzają...to i nerwowa...nie dziwie ci się...
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
no i co.
co dzis nie wkurza
chyba by trzeba było politykiem zostac zeby sie nie wkurzac:)))
  • 0

budo_moskit997
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
Chyba się udziele w tej dyskusji;)

Moja wizja - kandydaci na policjanto= prawidziwe realia:

Sprawa przedstawie się dość nieciekawie, tzn. jeśli chcesz zostać policjantem to najlepiej jakbyś zakładał, że będziesz starym kawalerem. POmyśl nad sytaucją: zostajesz policjantem w swojej miejscowośći takiej około 100 tyś mieszkańców czyli niezbyt wielkiej. Masz rodzinke czyli: żona, dziecko (lub kilka dzieci) i niestety masz kilka spraw ktore prowadzisz lub prowadziłeś i sytuacje wynikajace: 1. Idziesz z żoną i dzieciakiem na spacer np. park, rynek etc i co, gnoje, z którymi miałeś sprawy cię widzą oczywiście obsypują ciebie twoją żone, dziecko, znanymi epitetami. Nie mówiąc już o tym, że jeśli robisz jakąś swoją robote i goście znają twoją rodzine to utłuką ci syna w po wyjściu ze szkoły i powiedzą żeby przekazał tatusiowi "żeby może zrezygnował z prowadzenia sprawy" i co wy na to ???

Heh no można powiedzieć taka praca trzeba sie z tym liczyc. Ale co na to twoja rodzinka ?? - rozwód ???

Oczywiście są też przywileje masz "szmate" i co można zawojować gnój ci podskoczy to "blache pokaże" no może trola utłuke - konsekwecje -?? lepiej nie pytajcie kazdy glina po sluzbie sie raczej nie afiszuje ze jest glina chyba ze ma wujka komendanta. Heh wiec jaki urok w tej pracy - ciekawe rzeczy sie dzieja duzo adrenaliny, tylko jakim kosztem ?

Jesli chodzi o AT to raczej dla psycholi tzn takich maniakow co na pierwszym planie stawiaja "policja" zwykli ludzie sie tam nie sprawdzaja


Dobra to tyle, bo na temamt pracy w policji to mozna kilka ksiazek napisc

A jesli chodzi o to jak sie dostac do policji - trzeba miec kogos znajomego na wysokim stolku, niestety szare czlowieczki nie maja raczej szans sie dostac, chociaz jak wszedzie sa wyjatki z tym ze to nieliczne wyjatki


Wiec panowie i panie zastanowcie sie na co sie decydujecie


To jest moja subiektywna ocena, ale moze ktos wyciagnie jakies ciekawe wnioski i bedzie pewien czego w zyciu chce

Pozdrawiam Maciek
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
jakto nie maja szans? z tego co wiem to w wawie kupa wolnych etatow? przynajmniej jakis czas temu tak bylo...
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
Czesc

A ja dalej chce iść, tam gdzie napisalem na jak zaczalem ten temat. Ktos wspomnial z forumowiczow, ze do praca w policji nie jest dla ludzi normalnych, czy cos takiego. Nawet jak cos przekrecilem, to : "nie ma ludzi normalnych, a z normalnymi byloby trudno wytrzymac". Kazdy z nas ma swoje "odchyly" od pionu (poziomu?). Z reszta ja moge byc nienormalny, nie jestem szary, ale jestem jakiś, wyrozniam sie z tego calego tlumu zwyklych ludzikow nawet samymi swoimi idealami. Do policji, a juz szczegolnie do jednostek specjalnych ludzie nie ida dla kasy. Tam ida zapalency, ludzie z pasja... Wydaje mi sie, ze bylo juz mowione w tym temacie, ze zaden dowodca AT i w ogole jednostek o podobnej priorytecie w PL nie bedzie ryzykowal przyjmowania do akcji ludzi niesprawdzonych, niewyszkolonych prawidlowo, wciagnietych w grupe po plecach... a jak tak nie jest wszedzie to bym chcial zeby tak bylo :wink:

Ja mieszkam w miejscowosci takiej do 100 tys mieszkancow... i nigdy nigdzie nie slyszalem zeby syna policjanta ktos pobil za sprawe tatusia. A jak juz policjant idzie z zona to tym bardziej zeby powyklinali go jakies menele.

Pzdr CarpeDiem


PS ja chce zyc zgodnie z soba, swoimi idealami, pogladami a nie zmuszac sie do zarabiania kokosow a potem wpedzac sie w alkoholizm... Chce byc szczesliwy jak bede pracowal, wiec bede wykonywal robote o ktorej marze juz od dawna.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024