Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
180 odpowiedzi w tym temacie

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
Biceps....jak dla mnie to podchodzisz mi pod obraz sfrustrowanego polskiego nastolatka ,przezywajacego pierwszy mlodzienczy bunt ,ktory widzial gdzies na murze hwdp , za duzo naogladal sie "klatek" "blokersow" i innego badziewia ktorymi raczy nas ostatnio tv....ech szkoda slow .
  • 0

budo_biceps
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
Jakbym nie miał powodu to nic bym nie mówił. Oni tłuką ludzi na komisariacie. Co z tego że nie mają do tego prawa? Bo mało razy dostałem. Za co? Bo spokojnie szedłem sobie ulicą, a tu nagle wyskakują tajni, łapią mnie, mówią że jestem aresztowany jako podejrzany o pobicie. Był wtedy mój kumpel, który też został zgarnięty. Na komisariacie SIŁĄ kazali się przyznać do przestępstwa. Nie zrobiliśmy tego. Wypuścili nas po 24 godzinach. Dostaliśmy w takie miejca jak: przepona, dłonie, stopy itp. (czyli takie żeby śladów jako takich nie było). Kumpel podał ich do sądu. Sprawę umożono. To było pewne że Z POLICJĄ SIĘ NIE WYGRA. Oni są państwem w państwie, mogą zrob ić z tobą co chcą. Jak cię zabiją to MOŻE wyciągną od nich jakieś konsekwencje. Dlatego teraz nawet jak widzę idący patrol, to specjalnie odwrtacam się do nich dupą i idę w drugą stronę. Nie mówię ChWDP tylko dlatego iż jest to modne. Ja naprawdę popieram to z całego serca.

Tak więc raz jeszcze powtórzę i zdania nie zmienię: ChWDP!!!!!!
  • 0

budo_sulej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:DG | Katowice
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
Radze na Bicepsa nie zwracać uwagi.

No i mam pytanko do was. niezwiązane z Policja ale nie miałe je gdzie zadac.
Jka myślicie czy po studiach, kierunek arabistyka (na takie sie wybieram) bede miał szanse dostać się do ABW ??

Z góry dzięki za odpowiedzi......
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
Biceps, ok - zlali cie. Ale postaw sie na miejscu innego czlowieka, dla niego dresiarze sa gnojami itd. bo go skroili, pobili do nieprzytomnosci itd. i co? CHWDD? rozne punkty widzenia, rozne zdania, rozne interpretacje - amen
Pozdrawiam
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
Biceps, może masz złe uczesanie?

A może jesteś prześladowany?
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
ChWDP Chyba Wstapie Do Policji
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?

ChWDP Chyba Wstapie Do Policji

........albo.....ChWDP Chcę Wstąpić Do Policji...... 8)
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
Chwala Wam Drodzy Policjanci Dołączona grafika
  • 0

budo_mlodyraduh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?

....


moze tak bana ????
profilaktycznie :wink:



pozdrawiam


mlodyraduh
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
No to miałeś pecha Biceps. Ale nie ma co przesadzać - w KAŻDYM ŚRODOWISKU ZNAJDĄ SIĘ CZARNE OWCE - W KAŻDYM - czy to policjanci, strażacy, księża, panie przedszkolanki, nauczyciele, (...) hydraulicy itp. Gówno chodzi po ludziach, miałeś pecha bo akurat w tym momencie weszło na ciebie mając na spbię koszulkę z zółtym napisem POLICJA. Zdaża się. Nie pierwszy i nie ostatni raz. I nie tylko tobie. Ale nie każdy arab chce robić samolot o budynek pełny niewiernych. Nie ma co uogólniać. Dobranoc.
P.S A ja i tak będę likwidował zorganizowane grupy przestępcze :P :D
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
Biceps... nie mam juz wiecej pytan do ciebie. Niech jeszcze dla leppera dadza "honorowy" czarny pas w taekwondo to juz w ogole bedzie rewelacja :evil: Nic ci nie bede tlumaczyc, jak jestes starszy, masz przynajmniej wiecej jak 15 lat to zrozumiesz sam kiedys, jak mniej to dorosnij...
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?

Ale nie każdy arab chce robić samolot o budynek pełny niewiernych

Miało być "rozbić" a nie "robić".
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?

Biceps... nie mam juz wiecej pytan do ciebie. Niech jeszcze dla leppera dadza "honorowy" czarny pas w taekwondo to juz w ogole bedzie rewelacja :evil: Nic ci nie bede tlumaczyc, jak jestes starszy, masz przynajmniej wiecej jak 15 lat to zrozumiesz sam kiedys, jak mniej to dorosnij...

cóz on chyba nie ma nawet 13 at..to moje zdanie...albo to absolwent jakies akademii dla umysóow niezbyt ambitnych..sorry ale posrty świadczą same z a siebie....
  • 0

budo_rob
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z daleka

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
Cześć. jestem tu od niedawna i również wybieram się do Policji, pozdrowienia dla wszystkich przyszłych Policjantów :wink: Biceps, twoje posty mówią same za siebie. Według mnie jesteś po prostu rozpieszczonym gnojem, który ciut za głośno powtarza "modne" hasła. Kiedyś dorośniesz i zaczniesz inaczej ćwierkać na tematy o których nie masz zielonego pojęcia...
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
heheheheheeh :)
czemu mnie ta opinia nie dziwi?
  • 0

budo_take
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Slask

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
Praca w policji moze i jest fajna lecz drazni mnie jedna rzecz, mianowicie gdy,przechodzisz testy i zabraknie tobie 5 wejsc na schodek, a przychodzi grupka osob ze znjomym ktory mowi ze ci panowie maja zdac a oni nawet podciagnac sie nie potrafia ani brzuszkow zrobic to pytam sie jak ta policja moze pozniej dobrze funkcjonowac? Teraz tylko znajmosci sie licza. Znam jeszcze jeden przypadek koles robi w dochodzeniowce ale tez dostal sie po znajomosci, a jak popatrzylibyscie na niego to szkoda gadac. Znam jednego policjanta naprawde dobry chyba zwyklym kraweznikiem jest ale chlopak nigdy sie nie czai jesli przyjdzie co doczego to nie popusci, ale sam stwierdzil ze juz narazac zycia nie warto w tm wieku za ta kase :evil:
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
Mi by wystarczyło być kimś wazniejszym na komendzie rejonowej poprostu dla tego zeby niewylecieć przez skarge ze naduzywam siły i uprawneiń w stosunku do bandytów teroryzujacych moją okolice ja zamiast czepiac się pijaczków w wieku 40 50 lat zebrzących na jabola i pijacychy często zniszczeni ludzie ale niegroźni ,(ich sie czepia policja ) zaczoł bym się czepiać grupek typa wozacych sie z pitbulem bez kagańca po ulicy i grupek szczyli w wieku czesto 14 lat zwyz zsformowanych w bande nieraz ważących około 100 kilo a nieraz chyba ze 200 teroryzujacych okolice ale ja bym sie nei czepiał tak prosze nei zucać butelkami po browarze prosze państwa nie atakować przechodniów prosez nei kraść odnosnei typów z pitbulem uprzejnie prosze zeby piesek miał kaganiec dzieci nei beigajcie z motylkiem bo mozecie zrobić sobie albo komuś krzywde to przenosnai jak to robi policja ja bym jechał ostro z gnojstwem gaz cs do parteru z gnojstwem tomfa w ruch i lać aż sie gnojstwo ustakuje i tak z każdym tego typu smrodem a pijaczka bym dął spokój conajwyzej wyłudzą 10 gr :) . nie wybieram sie do policji ale znajać ustruj i procedure wiem że do zrobienia pożadku wystarczyło by mi wyższe stanowisko w komęndzie tylko po to zeby jak by bandyta odważył przyjść sie do komendanta na skarge zebym neipoleciał . I tu sie myli ktoś kto pisze że policje stasznie ograniczają uprawnienia jak ktoś bardzo chce to osiagnei cel a wiemy ze w policji olewa sie procedury i uprawneinia ;0 :wink:
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
Przepraszam moderatorów adminów i wszytkich użytkowników za błedy ortograficzne i obraźliwe wyrazy ale nerw mie bierze jak myyśle o o wilku mowa słysze idzie bandziorstwo.
  • 0

budo_piotrdg
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?

nie chce pracowac w AT ze wzgledu na pieniadze... To tak jakby ktos zostal ksiedzem tylko dlatego ze nigdzie indziej nie chcieli go przyjac/czy nie mial odpowiednich kwalifikacji, a dychownym zostal bo to tylko forma zarobku...

Porównanie nie na miejscu. Nim zostaniesz wyświecony na księdza musisz ukończyć studia w seminarium dochownym, gdzie nauka trwa szesc lat... tymczasem policjantem zostajesz po kilkunastu miesiacach... Wyzeczen jakie poniesisz wstepujac do seminarium nijak nie mozesz porownywac do tych ktore Cie czekaja w przypadku nauki w szkole policyjnej... nie ta skala...
Tendencje o której piszesz - idzie na ksiedza bo ma juch nie kwalifikacje i nigdzie go nie chcieli - ja dostrzegam wsrod osob ktore staraja sie o prace w Policji...
Co do zarobkow to wiem tyle co w necie znalazlem... i tyle co pamietam z mediow (np. pisanie podan o zapomogi - wtedy jeszcze do Janika, manifestacja w Wawie, a ostatnio w dniu swieta Policji reportazyk w TVN24).
Co do łapania przestepcow... proponuje bys dokladnie przeanalizowal statystyki dotyczace wykrywalnosci ZGŁASZANYCH przestepstw... a wiadomo ze spora liczba przestepstw nie jest nawet zglaszana... i raczej w skutecznosci naszych policjantów doszukiwalbym sie niezbyt duzego szacunku do nich - a nie jak ktos wspomina postprlowska mentalnoscia...

Inforfmacja ze strony [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
"SEMINARYJNY DZIEŃ

Już o 5.30 rano klerycy muszą wstać, aby przygotować się do pierwszego punktu programu, czyli rozmyślania. Jest to półgodzinna modlitwa w kaplicy, przeważnie w ciszy. Po niej oczywiście Msza św. i śniadanie. Codziennie studenci seminarium mają 5 do 6 godzin wykładów, które na ogół łączone są w półtoragodzinne bloki. Po wykładach obiad i pięć razy w tygodniu tzw. „wyjście” czyli czas na spacer. Przeznaczona jest na to godzina do półtorej godziny. W niedzielę klerycy mogą być na mieście „aż” pięć godzin. Po powrocie studium czyli indywidualna nauka. Jest także 15 minut na czytanie Pisma św. Wieczorem oczywiście kolacja, studium i Apel Jasnogórski. Od 21.00 obowiązuje Silentium Sacrum czyli po łacinie Święta Cisza. Do rana klerycy milczą..."
  • 0

budo_rob
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z daleka

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
[/quote]Mi by wystarczyło być kimś wazniejszym na komendzie rejonowej poprostu dla tego zeby niewylecieć przez skarge ze naduzywam siły i uprawneiń w stosunku do bandytów teroryzujacych moją okolice ja zamiast czepiac się pijaczków w wieku 40 50 lat zebrzących na jabola i pijacychy często zniszczeni ludzie ale niegroźni ,(ich sie czepia policja ) zaczoł bym się czepiać grupek typa wozacych sie z pitbulem bez kagańca po ulicy i grupek szczyli w wieku czesto 14 lat zwyz zsformowanych w bande nieraz ważących około 100 kilo a nieraz chyba ze 200 teroryzujacych okolice ale ja bym sie nei czepiał tak prosze nei zucać butelkami po browarze prosze państwa nie atakować przechodniów prosez nei kraść odnosnei typów z pitbulem uprzejnie prosze zeby piesek miał kaganiec dzieci nei beigajcie z motylkiem bo mozecie zrobić sobie albo komuś krzywde to przenosnai jak to robi policja ja bym jechał ostro z gnojstwem gaz cs do parteru z gnojstwem tomfa w ruch i lać aż sie gnojstwo ustakuje i tak z każdym tego typu smrodem a pijaczka bym dął spokój conajwyzej wyłudzą 10 gr . nie wybieram sie do policji ale znajać ustruj i procedure wiem że do zrobienia pożadku wystarczyło by mi wyższe stanowisko w komęndzie tylko po to zeby jak by bandyta odważył przyjść sie do komendanta na skarge zebym neipoleciał . I tu sie myli ktoś kto pisze że policje stasznie ograniczają uprawnienia jak ktoś bardzo chce to osiagnei cel a wiemy ze w policji olewa sie procedury i uprawneinia ;0[/quote]
W sumie dobrze kombinujesz :-)
Z tym, że jakbyś zaczął od razu wszystkich napier...ał jak leci, to długo byś nie pracował... Pozatym musiałbyś mieć, stary naprawde s z e r o k i e plecy by wprowadzić w życie taką reforme :-)
problem polega na tym, że niektórzy ludzie są często pezeciwko Policji i traktuja ją jak zło konieczne na swoim osiedlu, a co za tym idzie- każdy może sobie dopisać... :?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024