Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ranking miejsc niebezpiecznych.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
131 odpowiedzi w tym temacie

budo__zar_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Suwałki - dzika północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Eee... No to ja coś dorzucę...
W Wawie polecam amatorom mocnych wrażeń Targówek - świetne miejsce do trenowania (zwłaszcza sprintów na 200 metrów z szybkim kryciem się) :)
A w Suwałkach (gdzie zamieszkuję obecnie) - ulica Wesoła (nazwa pasuje, nie? :) ), Kowalskiego (miejsce mojego zamieszkania) i Emilii Plater. Oczywiście by night jest tam dużo zabawniej niż w dzień :)
  • 0

budo_madhornet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.

W Wawie polecam amatorom mocnych wrażeń Targówek - świetne miejsce do trenowania (zwłaszcza sprintów na 200 metrów z szybkim kryciem się) :)

a ja jeszcze prage polecam i grochow i w ogole rozne podworeczka bo tak na prawde to nie dzielnica jest zla tylko jakies konkretne podworka
(choc np na goclawiu i bielanach to sie raczej czlowiek bezpiecznie czuje ale nigdy nic nie wiadomo)
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
"Jani dorzuć jeszce Szombierki"
trochę spóźniony mam zapłon...... Szombrów nie dorzuce :D , sam tam mieszkam i czuję sie BARDZO bezpiecznie :) :):) od 5 lat nic mnie tam zlego nie spotkalo wiec..... :) :):)
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.

we wrocławiu to tak. ... okolice bluwary ikara

ale po ostanich wydarzeniach to ja juz sie niczego nie boje ..ale wole unikac konfliktow.. nie bede sie rozpisywal dlaczego powiem tyle ze na warunkowym wyszedl jeden frajer... no i coz narazie nie jest ciekawie ale i tak sie juz uspokoilo :) na szczescie :)


bulwar ikara to moim zdaniem nie jest takie bardzo niebezpeczne miejsce osiedle jak każde inne wprawdzie kogoś tu bomba rozwaliła ale to był jakiś wypadek bomba miała być dla jakiegoś gangsta dla zwykłych ludzi jest tu normalnie

możesz powiedzieć coś o tym kolesiu co wyszedł i dzięki niemu się uspokoiło i gdzie się uspokoiło bo chyba nie w całym wrocku

pozrawiam
  • 0

budo_marreco
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New York City

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
W Gdyni lepiej po zmroku nie chodzić po Skwerze Kościuszki i bulwarze nadmorskim oraz okolicach. Znajomy rodziców jest lekarzem, czasem ma dyżury w pogotowiu i mówił, że stamtąd najwięcej pacjentów ma :)
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Madhornet hehe tak jakby wlasnie tam mieszkam :) Przyczolek grochowski :) same bramy...
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
ale cos tak czuje ze sie sporo zmieni jak oddadza te wielkie bloki nad samym jeziorkiem...
  • 0

budo_czuczumaj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalinogród

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Katowice:
- całe Załęże
- niektóre części Dębu

A tak to w innych dzielnicach mnie nie napadli :)
  • 0

budo_czuczumaj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalinogród

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
przypomnialo mi sie jeszcze jedno :)
jak bylem na wakacjach w Piszu (Mazury) to widzialem tam tylu meneli, dresiarzy, cpunow itp. ze tylu to przez cale moje zycie nie spotkalem.
Szczególnie duzo bylo ich na rynku i w okolicach komisariatu policji.
gdziebys sie nie obejrzal wszedzie ich pelno, normalnie az sie w glowie kreci od kolorystyki ich wdzianek :D


sorki, jesli urazilem jakiegos porzadnego mieszkanca Piszu .
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
yaku widzialem jakcy tam sa ochroniaze :P :P:P
Albo bedzie u nas policja co chwile na osiedlu, albo nasze zlodziejaszki zaczna sie lepiej ubierac dzieki nowym lokatorom :? :?
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
tak czytam i mysle, ze wszedzie jest niebezpiecznie gdzie sa duze skupiska ludzi. zawsze mozna dostac wpierdol w poblizu dworca, dyskoteki, pubow.

W Londynie, gdzie teraz mieszkam, za miejsce ryzykowne uchodzi dzielnica Hackney, "czarne" Brixton a takze pewna czesc Seven Sisters. No i dworce Euston i Kings Cross/St. Pancras, ktore sa niedaleko siebie.
Ja sam bylem pare razy zaczepiany przez ludzi, w widoczny sposob, zarazonych AIDS, kolo dworca Euston a takze widzialem tam nieudana probe rabunku.
Silvio
  • 0

budo_jeterek
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
W Białymstoku można ostro dostać na Antoniuku i Dziesięcinach
Nie polecam tam chodzić wieczorem :)
  • 0

budo_proxopata
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
oooooooj brixton to konkretna jest rzeznia i ta tablica przed kinem ritzy ze jesli kupujesz dragi to grozi ci to arerrzstowaniem a jesli sprzedajeesz to wiezniem, na zywca jak jechalem tamtedy autobusem to taki nigga gibona juz na pietrze autobusu odpalil :P :) dobry byl albo bar lorca , gdzie ciagle krew scieraja z przed wejscia 8O
  • 0

budo_sombre
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Gdańska

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Czy ktoś tu patrzy na daty ? .... :roll:
  • 0

budo_varsovie
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Im więcej ludzi tym większe %, że coś się może stać.
Teorytycznie w kupie ludzi łatwiej o pomoc a nieżeli w parku gdzie ani widu żywej duszy. Ale dobrze wiemy, że przypadkiem ludzi na chodniku robi się pusto, w autobusie wszscy patrzą w drugą stronę.

LICZ TYLKO NA SIEBIE KIEDY NIEBEZPIECZNIE JEST !!!!

Unikać okolic dyskotek i tras dyskoteka-przystanki gdzie prownicja wraca o 2-4 do domu.
Dla przykładu w Warszawie.

Omijać trójkąt
Świętokrzyską, Nowy Świat , Park Saski
Są tam przynjamniej trzy oficjalne dyskoteki, ciemno, niestrzeżone rządowe budynki, zaplecze hotelu, podwórka poprostu ciarki przechodzą po plecach.


Odcinek Al. Jerozolimskich Dw. Centralny- Rondo Dmowskiego. Dworzec to każdy wie, z tym że cała śmietanka zjeżdza się na dworzec centralny, rozległe podziemie, licha ochrona z Juwentusa czy czegoś takiego. Na przystanakch po dyskotekach czekają ekipy, które chętnie poprawią sobie chumor. Najbardziej wkurzające jest zachowanie Policji przy takich sytuacjach na przystanku, powinni pojechać do Francji na szkolenie - dwa razy w Fr byłem świadkiem jak działa Policja w podobnej sytuacji (metro jedna, druga w parku), zupełnie inne podejście do sytuacji , a nie jak u nas - aby mieć jak najmniej papierkowej roboty później.

Pozatym wszędzie jest niebezpiecznie. Na głównych ulicach, w samo południe potrafi podejść do Ciebie dwóch kolesi po 2zł na bilet, a potem eskalacja rządań, jak tu przytaczano portfel, zegarek. Na ich szczęście, że dobierają sobie miejsca zaludnione bo by się mocno ździwili. Najlepsze jest to, że raz była akcja w szkole, bo wyszło, że jest grupa uczniów konkretnie ze szkoły, która wymusza w okolicy na przechodniach kase, a dodam że byli na tyle głupi, że stali od tyłu szkoły. To była samo centrum miasta, jak ktoś chce mogę wskazać szkołe. Ale idąc w temat szkoł trafimy także do wspaniałego nadzoru w Kuratorium Oświaty, ci to dopiero mają wizje.
  • 0

budo_rene
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Golders Green NW11

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.

tak czytam i mysle, ze wszedzie jest niebezpiecznie gdzie sa duze skupiska ludzi. zawsze mozna dostac wpierdol w poblizu dworca, dyskoteki, pubow.

W Londynie, gdzie teraz mieszkam, za miejsce ryzykowne uchodzi dzielnica Hackney, "czarne" Brixton a takze pewna czesc Seven Sisters. No i dworce Euston i Kings Cross/St. Pancras, ktore sa niedaleko siebie.
Ja sam bylem pare razy zaczepiany przez ludzi, w widoczny sposob, zarazonych AIDS, kolo dworca Euston a takze widzialem tam nieudana probe rabunku.
Silvio


Croydon i Forest Gate, hehe
  • 0

budo_vigo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.

Panowie,panowie...wszyscy tak narzekają na Wrzeszcz a ja tu mieszkam A nie wygładam na takiego co by miał z tymi panami w dresie o czym rozmawiąc,długie włosy,glany,i wszechogarniający mrok ( ),moje klimaty Mieszkam już tutaj 3 lata,i jakoś żyję...ale na ulicę za dużo nie wychodzę Może co lepsi Trójmiejscy "wymiatacze" się pochwalą gdzie mieszkają, zawsze zostaje ta nadzieja, że z pomocą przyjdzie dzielny wojownik z Vortalu

Ja też mieszkam we Wrzeszczu. Od wielu lat. Jest tu niebezpiecznie. Przede wszystkim dla obcych oczywiście. Całe trójmiasto i okolice, Wejcherowo i Żukowo, szczególnie Przymorze, Zaspa, Wrzeszcz to miejsca niebezpieczne. Na szczęście mimo jeżeli zaczepiają/napadają - oczywiście w kilka osób- zazwyczaj to "leszcze" i łatwe cele do KO. Jest też sporo niebezpiecznych grupek... nożem czasami ktoś dostanie. Ogólnie nie radzę chodzić nikomu po tych rejonach z osób nie znających danego terenu... chyba że ktoś szuka kłopotów a w całym trójmieście o nie naprawdę nie trudno i do tego nie trzeba przyciągać kłopotów.. nawet kilka dobrze wyszkolonych osób tutaj nie przetrwa jeżeli się będzie rozbijało po dzielnicy jako przyjezdni.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.

trójkąt Świętokrzyską, Nowy Świat , Park Saski


w rzyć, bylem z geometrii nienajgorszy, okolice znam niezle, a trojkat z tego mi nie wychodzi za zadna cholere :roll:

- edit -

i mysle ze do listy dobrze byloby dodac odcinek od placu unii lubelskiej do placu bankowego (w piatkowe i sobotnie wieczory i noce), ze szczegolnym naciskiem na najblizsze sasiedztwo Galerii Centrum.
  • 0

budo_varsovie
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Adam D faktycznie trójkąt to niebardzo - może prostokątny zbliżone do trapeza ;-) ale nie wiadomo o co chodzi.
Na Pl. Dąbrowskiego jest w miare bezpiecznie bo jest ambasada i zawsze stoi tam przynajmniej dwóch menów z kałachami.
Przy grobie nieznanego żołnierza za 2 lata temu była akcja bo panowie z KRWP zadziałali (ci co pilnują resztek pałacu), ile było szumu - a potem okazało się, że obezwładniali pijaków, którzy sikali w krzkach :lol:
Każda duża ulica w każdym mieście jest niebezpieczna.
Okolice Galerii Centrum to odcinek AL. Jerozolimskich na wysokości Ronda Dmowskiego. Jak najbardziej unikać przystanków. Policja często tamtędy przejeżdza, ale wiemy jak przy 50Km/h z zamkniętym oknem mogą coś dostrzec.
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Moja dzielnica Brzeźno kosy czesto w ruchu , kłopotów nei trzeba szukac ani przyciągać same sie znajdą kto wie komu sie mozesz niespodobać szczególnei neibezpieczne okolice deptaku nadmorskiego rejon kościoła dwóch wierzowców pętla tramwajowa pod wieczór to te miejsca po których nie radze sie poruszać bez odpowiedneigo sprzętu . zapomiałem ul łozy. A tak jeszcze kłopoty zjawia sie predko na dzielnicy New Port mimo ze tam jest komenda , letniewo zaspa stogi olszynka letniewo przymoże rejony boczne wrzeszcza a na brzeźnie to starzy gangsterzy już się ustatkowali pozenili niebezpieczni teraz sa grupy po 15 16 18 lat nowi i całkiem bezwgledni.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024