Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ranking miejsc niebezpiecznych.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
131 odpowiedzi w tym temacie

budo_minro
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ranking miejsc niebezpiecznych.
Na początek chciałbym się przywitać. Jestem tu poraz pierwszy i z ciekawością czyatm Wasze posty. Niestety - jednego mi w nich brakuje - wszyscy piszecie o własnych przeżyciach nie podając miejsc zdarzeń ( w większości przypadków ). Może zrobimy ranking miejsc, gdzie waszym zdaniem jest niebezpiecznie - będzie to służyło np. za przewodnik :-) ) po naszym wspaniałym kraju. Pozdrawiam.
  • 0

budo_dedi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Bardzo proszę!
Szczecin:
- trójkąt ulic: Mazurska - Jagiellońska - Śląska
- kwartały pomiędzy Al. Piastów, a Boh. Warszawy
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Khem stary .. miejsc zdarzen ... hehehe... moze jeszcze jak wygladalem wtedy i kiedy to dokladnie bylo ... :) :) :)

Ogolnikowo mozna powiedziec , ze w Wawie miejsc niebezpiecznych jest od cholery i wymienianie ich mija sie z sensem.
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Lekko smieszny ten temat :)
Miejsca niebezpieczne są wszędzie!!!!!

Co mam napisać że niebezpiecznie jest w Łodzi na osiedlu Widzew bo mnie tam zaatakowali?
Że we WQrocławiu na grabiszyńskiej i w okolicach rynku mozna dostać po mordzie ?
Że w Legnicy na Zakaczawiu czy też Piekarach (nie chce mi sie znowu sprzeczać :) ) mozna też zarobić bęcki za darmo?
Że w Katowicach na dworcu PKP atakuja narkomani?
itp. itd.

Ty możesz przejść tamtymi miejscami i nic ci się nie stanie !!!!!!!!!
Wszędzie trzeba miec oczy otwarte!!!!
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Nie przesadzaj z tą Legnicą, Piekarami czy Zakaczawiem. Te miejsca są demonizowane a wcale nie tak łatwo tam dostać po ryju, nawet nie za darmo.
Panowie, trzeba nabrać dystansu do problemu...
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Jarek napisałem "można" co nie oznacza że dostanie się :)
A poza tym to cały mój post dotyczy właśnie nie demonizowania jaichkolwiek ulic czy miejsc miasta bo...możesz przejść tamtymi miejscami i nic ci się nie stanie !!!!!!!!!
Wszędzie trzeba miec oczy otwarte!!!!
  • 0

budo_saszak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
No w roznych miejscach mozna obskoczyc po ryju ;)
Dwa latka temu jak jako dzielny student I roku szedlem z Piotrkowskiej (Lodz) w strone rogu Kosciuszki i Pilsudskiego na lacine (samo centrum miasta) pan (na oko 18-20) chcialo 50gr. No i naiwnie chcialem wspomoc chlopaka. I to byl blad bo jak wyjalem portfel to znalazl sie drugi kolega. No i wyskoczylem z kasy (na szczescie 15zl) i prawie z zegarka, po czym koles mi pokazal szalik LKSu i pytal czy wiem co to po czym kazal spierdalac. No to spierdalalem az milo ;)
Hmmm co to ja chcialem przekazac - aha! Ze w centrum, na piotrkowskiej, gdzie radiowozy stoja i straz miejska toze mozna tez z czegos wyskoczyc.
A, i jeszcze na Piotrkowskiej - w pasazu z wietnamskim jedzeniem - siedzielismy z kumplem. A dresik od perfum napierdalal bezdomnego. Po drugiej stronie ulicy stal gliniarz ze straznikiem miejskim i wpisywali mandat maluchowi (Piotrkowska jest wylaczona z ruchu pojazdow procz mieszkancow). Sami musielismy drecha przypilnowac. Wiec tak swoja droga w tym centrum z zapewnianym bezpieczenstwem jest fajnie ;)
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.

Wszędzie trzeba miec oczy otwarte!!!!

Święta prawda, wracaliśmy kiedyś nocą przez Szmulki (Warszawiacy wiedzą gdzie to :) ) 2 w nocy, jakieś skróty przez bramy i spokój . Wsiedliśmy do autobusu nocnego i w sródmieściu stoczyliśmy bitwę (ja i kumpel) z jakimiś przyjezdnymi "kibicami". A pewnie zadymy by nie było, gdybyśmy wsiedli razem. No ale najgorsze było za nami, koleś lekko się poprztykał z panieną i na boczku się godzili, więc wsiedli tylnymi a my (ja+niewiasta) środkowymi dzrzwiami. Bo człek opuścił "niebezpieczny" obszar i czujność stracił.
Jak będziesz myślał "tu źle, tam dobrze" to pod drzwiami od własnego domu oberwiesz. Jak w Krakowie na własnej klatce zabili trenera kicbokserów.
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
W Trójmieście w zasadzie wszędzie coś się dzieje, dymy potrafią być nawet w miejscach monitorowanych przez kamery Straży Miejskiej i Policji.
Ciężko jest w blokowiskach takich jak Przymorze czy Zaspa, wieczorem w okolicach Politechniki, w parku przy Operze Bałtyckiej, na Oruni...
W Sopocie nieciekawie jest w Łazienkach Północnych i Południowych.
A generalnie kiepsko się dzieje w kolejkach podmiejskich SKM, szczególnie po zmroku...
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
W Gliwicach:Zatorze,Plac PIastów,Koperniol,okolice Bravo... Ale można zebrać też na Trynku,Gwardii,Alejach Majowych,a nawet Zwycięstwa czy Rynku...nie ma reguły jest tylko szczęscie albo wyjątkowy pech :cry:

Lord - na szczęście w dzień jest całkiem miło w SKM...a w nocy to raz nieomal dostałem w centrum Gdańska.Ładnych parę latek temu - poszło nam z jakimś totalnie zalanym gościem o twórczość muzyczną tych artystów grających w BRamie na Długim Targu (chyba Zielona się nazywa:))Mnie się podobało jemu nie - na szczęście byly z nim dwie laski ale takie że nic tylko :sex_anal: :sex_algida: Chyba z agencji :) No i go nieco uspokoiły...ale i tak bardzo lubię Trójmiasto i Półwysep Helski jako turysta...
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.

W Trójmieście w zasadzie wszędzie coś się dzieje, dymy potrafią być nawet w miejscach monitorowanych przez kamery Straży Miejskiej i Policji.
Ciężko jest w blokowiskach takich jak Przymorze czy Zaspa, wieczorem w okolicach Politechniki, w parku przy Operze Bałtyckiej, na Oruni...
W Sopocie nieciekawie jest w Łazienkach Północnych i Południowych.
A generalnie kiepsko się dzieje w kolejkach podmiejskich SKM, szczególnie po zmroku...


Oj tak... o ile ostatnio jakiś desperado próbował mnie poturbować tak ze 2 lata temu w Gdańsku-Oliwie, zresztą miał silne zaplecze koleżeńskie na pobliskim przystanku tramwajowym, wskutek czego wypłaciłem gościowi ze dwie "pieczątki" + kopa, po czym salwowałem się taktycznym odwrotem przyśpieszonym - to ostatnio w kolejce szczerze mówiąc, trzymałem sprężynę w gotowości, lekko schowaną w rękaw, jako że miejsca w wagonie mało, a takich zadymiarzy łaziło trzech... Po prostu obawiałem się, że np. mógłbym stracić równowagę lub przewrócić, gdybym się bronił tylko ręcznie... Na szczęście do niczego nie doszło, ale mordy takie w SKM-ie łażą, że nic tylko teleskopy kupować jeden po drugim, i lać, lać panie, aż się nie skrzywi... I do sklepu po następny... :evil: :evil:
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.

W Sopocie nieciekawie jest w Łazienkach Północnych i Południowych.
A generalnie kiepsko się dzieje w kolejkach podmiejskich SKM, szczególnie po zmroku...

Zupelnie jak w Alejkach gdy sie idzie w totalnej ciemnicy i nie wiadomo czy ktos nie wyskoczy z wyjscia na plaze ...
A w SKM-ce to fakt jest niesympatycznie ale nigdy nie zauwazylem , zeby wyciagneli kogos z dziewczyna ... ja tam ponad rok w Sopocie sie krecilem i nie spotkalo mnie nic zlego.
  • 0

budo_trygon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków k/ Gliwic

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.

W Gliwicach:(...)Koperniol(...)

No costy mieszkam tu od 22 blisko lat i zawsze bylo kulturalnie :) .
Wiem, pewnie znasz przyklady, ze nie.
Prawda jest taka - jak masz pecha to wszedzie moze byc niebezpiecznie.
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
No dobra tRYGON ale ty jesteś tam u siebie...jak przyjdziesz na Kochanowskiego i początek Pszczyńskiej to nie ma sprawy nie zabijemy cię :) :) Ale jej dla Koperniola jestem obcym - bywam tam czasem ale jakoś dziwnie się czuję :lol: zwłaszca po 22...jakby co to ubiorę koszulkę "Znam tRYGONA :twisted: " i ...luzik :)

Zresztą to jest specyfika blokowisk - jak jesteś z zewnątrz i nikogo tam nie znasz to może być cienko...
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Pruszków i Wołomin po 19.00 :wink:
  • 0

budo_trygon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków k/ Gliwic

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.

No dobra tRYGON ale ty jesteś tam u siebie

Prawda - to pomaga.

Zresztą to jest specyfika blokowisk - jak jesteś z zewnątrz i nikogo tam nie znasz to może być cienko...

To tez niestety prawda.

Z drugiej strony o niebezpieczenstwie danej dzielnicy mowi sie glownie na podstawie naszych lub naszych znajomych niemilych incydentow, czy tez bazujac na powszechnej opinii. Ja czuje sie u siebie na dzielnicy najbezpieczniej. Czasem dziwnie sie gdzies mozna poczuc i tyle - nie jestes na swoim. Zdarzalo mi sie wloczyc po Zatorzu nockami, wracac noca z Bravo i wszystko bylo w porzadku.
Wszedzie moze byc niebezpicznie, niezaleznie od miejsca - i koneksje nie pomoga. Czesto w bialy dzien w centrum jest latwiej zalapac sie na guza niz w nocy na Blogoslawionego Czeslawa :) Jak pech to pech.

Pozdrawiam!

PS: Q-che koszulki z napisem "Znam tRYGONa" nic nie daja :)
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.

No w roznych miejscach mozna obskoczyc po ryju ;)
;)


Z tego co mi ludzie opowiadali w Łodzi ryzykowne są trzy ulice:
Przędzalniana, Limanka i Kilinka
co Ty na to, Sasza?
Silvio
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
ja sie powtarzac nie bede. Przy dzisiejszych realiach wpierdziel mozna dostac wszedzie.


"Zresztą to jest specyfika blokowisk - jak jesteś z zewnątrz i nikogo tam nie znasz to może być cienko..."


piwa mu dajcie, dobrze gada.
Pozdrawiam
3mbri0n
  • 0

budo_fuzzy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Lord - ja co do trojmiasta dodal bym Podlmynska, no i standardowo okolice wszelkich co ciemniejszych dyskotek/knajp - Forty, Burdl, Cocney Pub. SKMka to wiadomo. We wrzeszczu okolice dworca, wogole wszystkie przystanki kolejki, a przedwszystkim Wzg Mickiewicza w Gdyni i wspomniany Wrzeszcz.
Na chelmie tez jest od czasu do czasu zadyma, ale mimo ze za mna tu nie przepadaja delikatnie mowiac (ehh dresiarnie tu mam, a ja sie nie nadaje z moimi upodobaniami) to i tak nigdy mi nic nie zrobili(no prawie, ale o tym pisalem i nie moje okolice).
To chyba tyle. Bylbym zapomnial - Oliwa (Las, Park, V LO) Wrzeszcz (II LO, LAS park)
  • 0

budo_santiago
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.

A generalnie kiepsko się dzieje w kolejkach podmiejskich SKM, szczególnie po zmroku...


Khem khem.... ja sie musialem (wpomnianym wczeniej) szybkim odwrotem taktycznum salwowac wczoraj okolo 23.30 na Orlowie... 1 na 5 bez sprzetu i w sandalach... (moj blad).

Fuzzy. Burdla juz nie ma bo go za "excesy" zamkneli... :?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024