Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ranking miejsc niebezpiecznych.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
131 odpowiedzi w tym temacie

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
we wrocławiu to tak. okolice ,,Bunkra" ulica... kosciuszki.. pl. 1maja ..okolice teatru polskiego pwostancow slaskich w blokowiskach .. i wiele iwele innych okolice bluwary ikara itd... jest tego mnostwo.. dobrze jest znac jakiegos zadymiarza...na nie swoim terenie zawsze to cos pomoze.. ale po ostanich wydarzeniach to ja juz sie niczego nie boje ..ale wole unikac konfliktow.. nie bede sie rozpisywal dlaczego powiem tyle ze na warunkowym wyszedl jeden frajer... no i coz narazie nie jest ciekawie ale i tak sie juz uspokoilo :) na szczescie :)
  • 0

budo_saszak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.

Z tego co mi ludzie opowiadali w Łodzi ryzykowne są trzy ulice:
Przędzalniana, Limanka i Kilinka
co Ty na to, Sasza?
Silvio


O przedzalnianej nie wiem.
Kilinskiego czasem jezdzilem z treningow do knajpy i wygladala raczej normalnie, no ale zalezy jeszcze jaki odcinek.
Na Limance - khem khem. Jak to mowia: kolega bral tam udzial w malej rozrobie na wyjezdzie, i podobno nieciekawie tam jest.
No Baluty ogolnie sa nie bardzo. I na Gdanskiej bywam po nocy to widac gosci stojacych na rogu i czekajacych na leszczy. Raz kumple oberwali palkami za to ze wsiadali do samochodu.
Ale co tu wyliczac, nie da rady. Ogolnie gorzej jest w dzielnicach ze starym zabudowaniem (przynajmniej w Lodzi) - stare budownictwo -> gorsze warunki -> tansze -> nieciekawi mieszkancy
Baluty czy Centrum...
ale to w nocy.
W dzien raczej normalnie jest, tylko na Piotrkowskiej spotkalem sie z rabowaniem w bialy dzien.
Co tam jeszcze. Ten moj kolega to na osiedlu wieczorem tez sie nie czuje bezpiecznie. Dzisiaj przy budce telefonicznej mial zatarg z 3paskowa dziewczyna i widzial obok 3 fecetow co wylezli z cinquecento i nie wiedzial czy to jej znajomi czy nie.
  • 0

budo_gumiś
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Moim zdaniem to smieszny temat.Miejsca niebezpieczne sa wszedzie ,jak ktos lazi po nocach to musi sie z tym liczyc.Jesli wawa to zelazna,brzeska,pod parasolami nad wisła (szczegolnie w nocy)rejony dworcow kolejowych itd.

CITY NIGHTS
  • 0

budo_santiago
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
WSZEDZIE.... to jest specyfika "Polska by night"
  • 0

budo_fuzzy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
kurde? a od kiedy burdla nie ma? pamietam jeszcze przed wakacjami byl, w wakacje tez o nim slyszalem...
  • 0

budo_santiago
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Ja slyszalem ze zamki... lba sobie obciac nie dam.
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
trener kickboxerow zabity w klatce schodowej znaleziony przed drzwiami swojego domu ,to byl Andrzej First 5 krotny mistrz Polski w kicku miedzy innymi wyszkolil bugaja mistrza swiata w kicku w full trener kadry narodowej najleprzy trener boksu w malopolsce miedzy innymi trenowal jiu jitsu 7 lat , ,dorabial jako ochroniaz w dyskotece zabronil sprzedawac tam narkotykow i dlatego go zabili (warto przypomniec takiego trenera)do tej pory kilku uczniow firsta jest najleprza w krakowie w uderzeniach ,
a co do niebezpiecznych miejsc to osiedla na obrzezach krakowa takie jak biezanow,nowa huta tez jest nie ciekawa np;piastow,przy arce ,kolo wandy ,przejscie podziemne w czyzynach po 22 ,kazimiez po 22 ,dworzec kolejowy na zablociu no i getta i okolice korony ale tylko wieczorami
czesc osiedli dluza czesc miejsc jest niebezpieczna jak juz jest ciemno w dzien nic sie nikomu nie stanie jak nie bedzesz szkula guza i zaczepial ludzi to nawet w nocy ci sie nic nie stanie ja tyle ray na nogach z rynku wracalem do domu i jakos nic sie nie dzalo czasmi przez osiedla z huty wracalem i jakos zyje wszedze gdze bedzesz szukal guza to go dostaniesz
krakow jest raczej jednym z najbezpieczniejszych miast polski

___________
KRAKÓS
  • 0

budo_ukyo78
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1016 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:York UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Ja tez uwazam ze jak nie szukasz to raczej nie znajdziesz, mieszkam we Wrocku na Bulwarze Ikara i chyba od 6 lat zadnych dymow nie bylo a chodze czesto o 2 w nocy i pozniej
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
bo jestes u siebie .. powiedzmy tak nikt mądry nie okrada.. osoby ktora mieszka kolo niego nie?? u mnie okradaja tych ktorzy sa z poza.. albo poprostu ich nie znaja... pl legionow..
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
hmm niebezpiecznie jest wszedzie. W wawce w moich okolicach hmm goclaw ale zalezy jak trafisz. Jest tam taka milutka grupka skinheadow-nazkow. Kiedys tworzyli na legii white-legion jeden z nich siedzi za pobicie ze skutkiem smiertelnym. Kumpel dobrze ich zna: nie warto zaczepiac. Apteka na goclawiu. Noi cala warszawa...
  • 0

GośćGuest_budo_Jaro9999_*

Guest_budo_Jaro9999_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
W Gdańsku jest wiele miejsc gdzie można nieźle dostać. Za każdym rogiem można spotkać grupę osób, która czeka żeby ciebie obić z byle powodu.
A co do miejsc bardzo niebezpiecznych to był dopisał Nowy Port (tam się lepiej nie ruszać bez kumpli i uzbrojony po pasy), Zielony Trójkąt, Stogi, całe Pomorze, a tak zupełniej to okolice stadionów.

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
chyba Przy.morze..;)...a dolne miasto?łąkowa i okolice???
  • 0

budo_taketa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Jesli kogos interesuje jakie niebezpieczne mejsca sa w Świnoujściu to jedno jest obok policji ( coz za Ironia) - Dzielnica Cyganów na ulicy Krzywoustego .. mieszkam niedaleko akurat :( , i po drugiej stronie miasta na ul Krzywej ( tam to masakra) obok mam szkole niestety i jak raz se w racalem cos kolo 14:00 to zarobilem za nic kopniaka praw3ie w szyje od jakiegos cpuna ... a pozatym tak jak chyhba w kazdym miescie Park i przejscia z promenady na plaze noca ...
  • 0

budo_capsco
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nad Wisłą

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Czy nie zauważyliście, ale sa takie osoby które "prowokują" innych do zaczepki, a innych omijają z pewnej odległości nawet w mniej przyjaznych okolicach.
  • 0

budo_pedro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
w gliwicach w centrum kolo rynku jest najniebezpieczniej okolo 7:30 codziennie rano bo niewyspany Pedro idzie wtedy po bułki.. a kto wie co sie moze wtedy stac :) :twisted:
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
gab3d : ja tez mieszkam na goclawiu, pewnie mowisz o tych typkach z iskry? dziwne ze ich jeszcze nie wylapala policja...ja na szczescie mieszkam na poczatku goclawia wkolo troche blokow wojskowych tak ze jest spokoj bo w co drugim mieszkaniu pan major pukawke czysci. w ciagu 20 lat mojego mieszkania tam, nie mialem najmniejszych problemow ze "zlymi ludzmi" u nas.
  • 0

budo_francos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.

chyba Przy.morze..;)...a dolne miasto?łąkowa i okolice???


O Oruni nie zapominajcie :-) Ostatnio zdemolowano tam troszke pizzerie.Po prostu wlasciciel nie pozwolil na handel narkotykami.
Coz takich miejsc mozna by zrobic bardzo dluga liste :X
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Gab3d, yak, rozwincie temat, proszę.
Też jestem z Gocławia, ale o tych gostkach jakoś nie słyszałem. Że niby na swoim osiedlu taki dym robią? A apteka to w sensie ta przy pętli?
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
na iskrze po prawej stronie jak jedziesz z miasta jest szereg pawilonow handlowych. zobacz jakie tam napisy sa...waffen ss i te wszyskie kretynizmy. slyszalem ze te mendy to teddy boysi albo inne gowno. na koncercie hiphopowym w ikarze wlezli, pobili szyby, do nieprzytomnosci pobili jednego z wystepujacych chlopakow za to ze ich piosenka trafila na film "my rugbysci" (o druzynie rugby zalozonej przez kibicow arki gdynia). jednym slowem swolocz. a co do apteki to ja nie wiem ocb.
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Sprecyzuje:
ci goscie zakladali White Legion na legii. Dla zainteresowanych imie/nazwisko/adres z kodem i telefon moge dostarczyc :D mam na kompie. Jeden siedzi za pobicie ze skutkiem smiertelnym. Klub to ikar, prowadzi go moja znajoma. Wbili sie na koncert Gramatika (czy jak oni to tam pisza- nie wiem nienawidze HH) polecialy rozne sprzety przez okna etc. na takim jednym forum (SF* czy jakos tak:D) gadalem z gosciem ktorego brat zostal pobity przez tych gosci. Dotego moj kumpel chodzil z nimi cala podstawowke do jednej klasy- jest to banda porypow i nie zaleca sie ich zaczepiania- znaja sie na rzeczy. Bleee ale se rozpisalem :D
Nie wem ja ostatnio sie musialem prac na Pekinie chociaz tu mieszkam. Dostallem drewniana pala w glowe i wcale nie bylo milo.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024