Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ranking miejsc niebezpiecznych.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
131 odpowiedzi w tym temacie

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.

Bardzo proszę!
Szczecin:
- trójkąt ulic: Mazurska - Jagiellońska - Śląska
- kwartały pomiędzy Al. Piastów, a Boh. Warszawy


Dodałbym do tego takie dzielnice jak Niebuszewo i Skolwin - tam się wszyscy znają i jak widzą obcego to idą go oklepać - wychowałem się na tym piep...nym Niebuszewie i nikomu go nie polecam jako adresu zamieszkania.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
gab3d: to ty moj sasiad jestes :) ale no wiesz co, z ta nienawiscia do hiphopu...??? nienawisc to mocne slowo...w kazdym razie ja na tym koncercie bylem i szlag mnie trafial z bezsilnosci...no ale jak ci kretyni z komisariatu (w lini prostej 500m) nie sa w stanie podjechac radiowozem pod klub osiedlowy w ktorym jest powiedzmy 200 mlodych ludzi i po prostu postac to co tu robic...a w gebe dostal juzek wlasnie z grammatika. nikt wiecej. za to dostal tak ze go cucilismy z 10 minut...
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
w Krakowie też można...
Zapraszam :)
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
:idea: A nie łatwiej byłoby zrobic: "Ranking miejsc bezpiecznych" :?: :wink:
  • 0

budo_zedd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Walbrzych

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Z pewnoscia bylby o wiele krotszy :P
  • 0

budo_imadło
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Ja zapraszam do Otwocka. Im dalej od centrum po 22 tym większa szansa dla obcego dostania po gębie. U mnie co otworzą jakąś resturacje to maks po pół roku jest zamknięta z powodu strzelaniny.
Pozdrawiam
  • 0

budo_pinecone85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Lublin coz tu zauwazylem ostatnio tendencje spadkowa jesli chodzi o grupy mniej lub bardziej zorganizowane :-) . Mozna dostac wszedzie ale strereotypowo unika sie Starowki, Kunickiego, Lubartowskiej, Parku Saskiego po 22( brrrr :? ),a i miejsca z pozoru spokojne nie gwarantuja spokojnej starosci ( moj kolega na miasteczku akademickim kolo UMCS w ciagu pol godziny zostal zaczepiony 4 razy:( ). To chyba wszystko, jak sobie przypomne lub bede zmuszony dodac cos jeszcze :D to na pewno dam znac.
  • 0

budo_mar-cin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin/Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.

Lublin coz tu zauwazylem ostatnio tendencje spadkowa jesli chodzi o grupy mniej lub bardziej zorganizowane :-) . Mozna dostac wszedzie ale strereotypowo unika sie Starowki, Kunickiego, Lubartowskiej, Parku Saskiego po 22( brrrr :? ),a i miejsca z pozoru spokojne nie gwarantuja spokojnej starosci ( moj kolega na miasteczku akademickim kolo UMCS w ciagu pol godziny zostal zaczepiony 4 razy:( ). To chyba wszystko, jak sobie przypomne lub bede zmuszony dodac cos jeszcze :D to na pewno dam znac.



Ogólnie to się zgodzę ale tak jak już ktoś pisał wcześniej stare bloki(kamienice)=biedni mieszkańcy=potrzeba pieniędzy=krojenie

Miałem (nie)przyjemność widzieć akcje w autobusie jak 3 hanysów z racławicki8ch albo okolic wsiadło i zaczeło kroić spokojunego gościa
Wszystkie mordy złodziejaszków (po paru dłuższych pobytach w centrum) zna sie na pamięć tylko dziwne że jakos policja ich nie zauważa
  • 0

budo_czempion
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
jestem z Lublina i moge zapewnic,ze jest u nas sporo miejsc znacznie bardziej niebezpiecznych niz wymienione wyzej...
Zareczam,ze Raclawickim czy Saskiemu daleko pod wzgledem niebezpieczenstwa do miejc typu ulica dzierzawna-kto czaqi choc troszke klimaty lubelskiego swiatka wie jacy ludzie tam mieszkaja...
A co raclawickich to ludzie stamtad wcale nie sa takimi kozakami-zareczam!!! :twisted:
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Gorąco odradzałbym wybieranie się również po zmroku na dzielnice dziesiątą, a dla obcych unikania Tatarów i okolic torów kolejowych, przy tym osiedlu, jak mocno chcą to potrafią w biały dzień próbowac rozboju.

Co do starówki, to chodzi chyab o częśctypowo mieszkalną która wyglada jak wygląda, powinno się to wyburzyć, ale Ci cholerni spece od zabytków nie pozwalają.
Ale widzę że szanowsni koledzy nie napomkneli nic o ulicy Krochmalnej okolicach dworca PKP i 1 Maja.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
ostatnio miałem taką sytuację - wracam z treningu o 23 z hakiem, stoję na przystanku z całym sprzętem w Szczecinie koło Hali Piastowskiej i targowiska Manhattan - dzielnica Niebuszewo. Obok mnie trzech gostków opluwa chodnik i przechwala się jakl to się fajnie kroi frajerów z komórek - zerkają na mnie a ja nic, postałem i wsiadłem do piewszego autobusu jaki przyjechał, nie do końca mi on pasował ale po co kusić los.

:D :D :D
  • 0

budo_eax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
ja jeszcze dodam kozlowek - widzialem kilka zadym, a o wielu innych slyszalem. a znajomi jak maja sie przesiadac do innego autobusu to zawsze robia to przystanek wczesniej :)
  • 0

budo_gelo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belfast

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Lublin-Stare Bronowice na pewno jedna z gorszych dzielnic w Polsce.co prawda strzelanin nie ma za wiele ale i tak jest wesolo
  • 0

budo_smk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
true true
  • 0

budo_shostack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Hehehe....Trójmiasto (Gdańsk) :

- Siedlce (Forty) - moja dzielnica, - też łatwo dostać, szczególnie w parku
- Orunia - nie radze chodzić samemu
- Okolice stoczni - ekhm.....;]
- Elbląska - uuuu...jak nie masz ze sobą drużyny A to uciekaj
  • 0

budo_reaver
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk / Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Panowie,panowie...wszyscy tak narzekają na Wrzeszcz a ja tu mieszkam :D A nie wygładam na takiego co by miał z tymi panami w dresie o czym rozmawiąc,długie włosy,glany,i wszechogarniający mrok ( :lol: ),moje klimaty :wink: Mieszkam już tutaj 3 lata,i jakoś żyję...ale na ulicę za dużo nie wychodzę :) Może co lepsi Trójmiejscy "wymiatacze" się pochwalą gdzie mieszkają, zawsze zostaje ta nadzieja, że z pomocą przyjdzie dzielny wojownik z Vortalu :D
  • 0

budo_shostack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
No jak coś to wołaj a forty przybiegną :D
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
No to ja może dodam Bytom- Bobrek i okolice ulicy Witosa (też w Bytomiu) :) :) .......tzw. krainy cudów :)
  • 0

budo_jacatb
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Jani dorzuć jeszce Szombierki :)
  • 0

budo_taz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Jeżeli chodzi o trójmiasto to już było ale warto powtórzyć: Orunia, Morena, Nowy Port, Przymorze, Politechnika, Gdynia Skwer Kościuszki (z doświadczenia, deptak z Sopotu do Gdańska (z doświadczenia) ,Rumia (z doświadczenia) ,ostatnio Wejherowo stało się niebezpieczne wieczorami. Najgorsze jest to że pewnie tak jak reszta wracam treningów. Najlepiej wracać w grupie no i obchodzić zagrożenie duuużym łukiem.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024