Skocz do zawartości


Zdjęcie

Noz na ulicy ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Noz na ulicy ?
Tak czytam posty ... i czytam bo jestem tu nowy i jeszcze mam wolne od jednej pracy to czytam i sporo osob ma noze i nosi je przy sobie ...
Kto z was uzyl noze w bojce ulicznej i poranil przeciwnika :?:
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Noz na ulicy ?
Kilku osobom to się zdarzyło...
Ale to nie jest chyba miejsce do opowiadania o takich rzeczach...
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noz na ulicy ?
... z reszta mowimy o tym co sie zdarzylo naszym kolegom ;) :)
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noz na ulicy ?
Innaczej sforumuuje pytanie :
Czy nie sadzicie , ze wyciagniecia noza na ulicy jest bardziej niebezpieczne dla broniacego sie niz atakujacego :?:
NIkt potem nie zrozumie , ze sie tym nozem tylko bronilismy ...
  • 0

budo_marilyn m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noz na ulicy ?

NIkt potem nie zrozumie , ze sie tym nozem tylko bronilismy ...


W takim razie zamiast kosy zabierz coś co pomoże ci się obronić, a do czego trudniej będzie się przyczepić, np cienki śrubokręcik, bo akurat wymieniałeś baterję w zegarku, czy nożyk do tapet, bo wieszałeś ogłoszenia itp
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noz na ulicy ?
Wlasnie , ze takie zastepstwa to jakby wziasc na GP komara zamiast Kawasaki ... ja wiem , ze " wycwiczona osoba zabije olowkiem" ale chyba bardziej ufam jakiemus folderowi albo balisongowie ...
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noz na ulicy ?
LvBanan jestes "pracownikiem sluzb mundurowych" .. nie moglbys wyjasnic tak wszystkim by to tu zostalo .. jaka jest procedura w firmie gdy powiedzy dotrze zaloga na miejsce i znajdzie dwoch gosci - jednego z nozem , ktory bronil sie przed drugim ( powiedzmy tez z nozem).
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: Noz na ulicy ?

Innaczej sforumuuje pytanie :
Czy nie sadzicie , ze wyciagniecia noza na ulicy jest bardziej niebezpieczne dla broniacego sie niz atakujacego :?:
NIkt potem nie zrozumie , ze sie tym nozem tylko bronilismy ...



wybacz, wyciagam noz kiedys jestem pewien powaznego zagrozenia ze strony przeciwnika-a jesli takowe istnieje to naprawd pier**li mnie co bedzie pozniej.
albo brzydki proces, albo ladny pogrzeb.
Pozdrawiam
3mbri0n
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Noz na ulicy ?

W takim razie zamiast kosy zabierz coś co pomoże ci się obronić, a do czego trudniej będzie się przyczepić, np cienki śrubokręcik, bo akurat wymieniałeś baterję w zegarku, czy nożyk do tapet, bo wieszałeś ogłoszenia itp

Do noża nikt nie ma prawa sie "przyczepić". A w sądzie zaimprowizowana brońmoże być potraktowana na równi z nożem, ale my świadomie że tej równi nie ma lepiej nośmy noże...
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noz na ulicy ?
Wysoki sadzie to jest improwizowana 45-centymetrowa maczeta , ktora chcialem jak bog mi swiadkiem uzyc do przyciecia krzakow przed moim domem ... :)
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: Noz na ulicy ?

Wysoki sadzie to jest improwizowana 45-centymetrowa maczeta , ktora chcialem jak bog mi swiadkiem uzyc do przyciecia krzakow przed moim domem ... :)



:) :) :) :) :) :) :) :) :)
  • 0

budo_marilyn m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noz na ulicy ?

wybacz, wyciagam noz kiedys jestem pewien powaznego zagrozenia ze strony przeciwnika-a jesli takowe istnieje to naprawd pier**li mnie co bedzie pozniej.


Tak jat mówisz.
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Noz na ulicy ?

LvBanan jestes "pracownikiem sluzb mundurowych" .. nie moglbys wyjasnic tak wszystkim by to tu zostalo .. jaka jest procedura w firmie gdy powiedzy dotrze zaloga na miejsce i znajdzie dwoch gosci - jednego z nozem , ktory bronil sie przed drugim ( powiedzmy tez z nozem).

Jak jesteś u Lorda to podajesz ksywę z Forum i razem spuszczacie gościa pod molo :-D , a gdzie indziej ???
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noz na ulicy ?

Jak jesteś u Lorda to podajesz ksywę z Forum i razem spuszczacie gościa pod molo :-D , a gdzie indziej ???

:) :) Jak to znajomosci mowisz dzialaja ;) ?
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Noz na ulicy ?
Panowie, jak przyjeżdża patrol, to zabierze odu klientów. Papier wszystko przyjmie, więc trzeba się dać dobrze przesłuchać. I mądrze. Zwykle jeśli jesteśmy zaatakowani, to nie robi tego profesor uniwerku, więc trzeba działać np. elokwencją...
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Noz na ulicy ?
Najlepiej nosić taki przeciętny kuchenny nóż (oczywiście laserowo ostrzony,nie łamliwy jak te w TV) i jakąś kanapke, po "zabawie w cięcie-
rżnięcie" kiedy przybędzie policja wystarczy powiedzieć - "siedziałem sobie spokojnie i przyrządzałem kanapke kiedy jakiś gbur mnie napadł!" a na koniec dodać -"a juz chciałem go poczęstowac kęsem" :) :) :)

No co o 2.00 tez może najśćo ochota na knapeczke na świerzym powietrzu :lol:
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: Noz na ulicy ?

Najlepiej nosić taki przeciętny kuchenny nóż (oczywiście laserowo ostrzony,nie łamliwy jak te w TV) i jakąś kanapke, po "zabawie w cięcie-
rżnięcie" kiedy przybędzie policja wystarczy powiedzieć - "siedziałem sobie spokojnie i przyrządzałem kanapke kiedy jakiś gbur mnie napadł!" a na koniec dodać -"a juz chciałem go poczęstowac kęsem" :) :) :)

No co o 2.00 tez może najśćo ochota na knapeczke na świerzym powietrzu :lol:



tak, chyba z dresiarza :)
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Noz na ulicy ?

Najlepiej nosić taki przeciętny kuchenny nóż (oczywiście laserowo ostrzony,nie łamliwy jak te w TV) i jakąś kanapke, po "zabawie w cięcie-
rżnięcie" kiedy przybędzie policja wystarczy powiedzieć - "siedziałem sobie spokojnie i przyrządzałem kanapke kiedy jakiś gbur mnie napadł!" a na koniec dodać -"a juz chciałem go poczęstowac kęsem" :) :) :)

No co o 2.00 tez może najśćo ochota na knapeczke na świerzym powietrzu :lol:



tak, chyba z dresiarza :)



co ty żeby do końca życia :blus:
  • 0

budo_ateesiarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:w-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Noz na ulicy ?
Banan nie ściemniaj, zwykle bandzior jest obyty z pierdlem i kodeksami, zwykły człowiek jest przerażony, stąd bandzior wie co ma zeznawać i jak, jeszcze pół biedy jak ma się swoich świadków, a bandzior ma kartotekę , w innym przypadku przejebane, zwłaszcza przy poziomie polskiej prokuratury.
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Noz na ulicy ?
ateesiarz, dlatego piszę, żeby się dobrze do zeznań przygotować. Bo faktycznie, jeśli gość siedział, to ma dobry trening, wie, co może mu dupę uratować.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024