Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ranking miejsc niebezpiecznych.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
131 odpowiedzi w tym temacie

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.

Nie wiem czy ktoś już wspomniał w Warszawie słynną kładkę przy Ostrobramskiej :> Paskudne miejsce, bo po jednej strony pasaż handlowy, a po drugiej - przystanek w kierunku centrum i dość paskudne blokowisko. A na kładce kroją... ;]

looool wszyscy mowia o kladce na Ostrobramskiej, a ja tam przelaze kilka razy w tygodniu i NIGDY nikt mnie nie zaczepil. Prawda, od czasu do czasu widze tam stojacych niezbyt sympatycznych panow, ale nigdy do mnie nie podeszli. A przez to blokowisko lezlismy z kumplami po nocy - ani zywego ducha.
Pozdrawiam
  • 0

budo_gusiek:)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Ja na Szmulkach od 16 lat mieszkam i tylko raz mnie zaczepili... Chcieli papierosy, a że niepalący jestem, to nie miałem jak dać, więc uciekałem (byli bardzo agresywni a ja jeszcze leszczyk :P ). A tak to odradzam Park Skaryszewski i okolice ul. Otwockiej i Kawęczyńskiej- dużo złych ludzi się kręci i jacyś gwałciciele... Odradzam łażenie po 21 po wałach przy Bazylice NSJ, chociaż sam tamtędy łażę i z kumplami się bawimy w podchody :P Odradzam też ul. Stalową, dworzec Wschodni i Wileński, każdy Warszawiak wie, że przy wileniaku to można najgorsze mendy znaleźć...
PoZdRo!
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Kraków to : Nowy Biezanów bo tam jesli nei jest sie fanatykiem Wisły pochodzacym z tej dzielnicy to mozna dosatc wpierodl
Nowa Huta Szczegolnei osiedle Strusia
CZasami Kozłówek ale nie jest to zadna enklawa zła
W Wieliczce jest taka dzielnica w której ządzi Wisła i zaczepiają ludzi na tle klubowym (to jets gdzieś koło Lidla ale tatmtejsze dresiarstwo to takie cioty ze nie wiadomo czy sie smiać czy moze płakać. 8)
Ogólnie najspokojniejsze dizelnice znajdują sie na pólnocy i zachodzi krakowa a najniebezpieczniejsze na poludniu i wschodzie
  • 0

budo_hempspy
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
ochota i moja szkola
  • 0

budo_ac19
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.

trener kickboxerow zabity w klatce schodowej znaleziony przed drzwiami swojego domu ,to byl Andrzej First 5 krotny mistrz Polski w kicku miedzy innymi wyszkolil bugaja mistrza swiata w kicku w full trener kadry narodowej najleprzy trener boksu w malopolsce miedzy innymi trenowal jiu jitsu 7 lat , ,dorabial jako ochroniaz w dyskotece zabronil sprzedawac tam narkotykow i dlatego go zabili (warto przypomniec takiego trenera)do tej pory kilku uczniow firsta jest najleprza w krakowie w uderzeniach ,
a co do niebezpiecznych miejsc to osiedla na obrzezach krakowa takie jak biezanow,nowa huta tez jest nie ciekawa np;piastow,przy arce ,kolo wandy ,przejscie podziemne w czyzynach po 22 ,kazimiez po 22 ,dworzec kolejowy na zablociu no i getta i okolice korony ale tylko wieczorami
czesc osiedli dluza czesc miejsc jest niebezpieczna jak juz jest ciemno w dzien nic sie nikomu nie stanie jak nie bedzesz szkula guza i zaczepial ludzi to nawet w nocy ci sie nic nie stanie ja tyle ray na nogach z rynku wracalem do domu i jakos nic sie nie dzalo czasmi przez osiedla z huty wracalem i jakos zyje wszedze gdze bedzesz szukal guza to go dostaniesz
krakow jest raczej jednym z najbezpieczniejszych miast polski

___________
KRAKÓS


  • 0

budo_ac19
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
kraków

to co gość napisał jest prawdą,
mieszkam na piastów i tam jest faktycznie nieciekawie.
Ogólnie HUTA to skupisko blokowisk , dużo młodzieży niemającej nic ciekawego do roboty,
Prokocim , Bieżanów.

Ale cóż niema miejsc gdzie można bez problemu przejść o drugiej w nocy nawet rynkiem .

Mam nadzieje że nie jesteście dumni z owych miejsc, jak to bywa u dzieciarni na moim osiedlu.
Nawet widziałem gości z koszulkami Piastów HOOLS, czy inne głupoty.
Po emisji w TVN o zadymiarzach z nowej Huty, dzieciaki chodzą napompowani i dumni że ich osiedle wymienoina jakie najgorsze.

Poprostu jest tu dużo patologicznych rodzin , głównie stara część osiedla.

Zawsze mażyłem aby moje dziecko mieszkało w pieknym spokojnym Bloku, ale cóż mieszkam gdzie mieszkam. Ważne że mam gdzie.
  • 0

budo_ac19
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.

Irak (od Mosulu do Basry) - sami combatowcy i nikt nie walczy uczciwie - :evil:



dobre !!!!!!!!!!!

Afryka podobno też nieciekawa, wszyscy z maczetami
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.

Prokocim

:?: nie moge w to uwierzyć. Ja mieszkam na nowym prokocimiu od 3 lat i jakoś ani razu nikt mnie nei zaczepił i poza małymi dymami to nic sie tu złego nei dzieje. Przyznaje kozaki są i sie bujają po osiedlu ale musze dodać ze są to jednostrzałowcy wiec mądrzy sa tylko w grupie :wink:
  • 0

budo_as
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Nowe Grzegóżki. Miałem (nie)przyjemność chodzić do szkoły z paroma szajbusami stamtąd.
Dodam jeszcze, ze znam parę osób, które zostały tam skrojone. Słyszałem również, że po zmroku tamto osiedle jest królestwem alfonsów. :wink:
  • 0

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
No to jeszcze nikt nie wymienil KIELC.
a wiec:::
-Stok - jesli nie znasz nikogo tam mieszkajacego (a najlepiej kilku) to nie radze,
-Czarnów- ale tylko w "centrum" czarnowa
-ul. Młoda 4 :)
-wiadukt z Czarnowa do Centrum i cała ulica Mielczarskiego(pod wiaduktem)
-okolice Okrzei
-park oczywista
moze Herby ale z racji tego ze zamieszkuje niedaleko blokowiska, nie mam problemow.
I WIELE WIELE INNYCH, ogolnie Kielce sa niebezpiecznym miastem
jeszcze Wojaska Polskiego moze?
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Kielce dobre miejsce :lol: :lol: :lol:

Generalnie to słyszałem, że właśnie na herbach to jest dopiero przejebane.
  • 0

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Wiesz, Spid to jest tak jak ktos juz napisal-jak jestes z zewnatrz to mozesz miec przejebane. Zaczepia kogos i pytaja skad jestes-no to z Herbow. Ok, kogo znasz. Tego, tego i tamtego. Dobra idź :lol: tak to jest
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.

Wiesz, Spid to jest tak jak ktos juz napisal-jak jestes z zewnatrz to mozesz miec przejebane. Zaczepia kogos i pytaja skad jestes-no to z Herbow. Ok, kogo znasz. Tego, tego i tamtego. Dobra idź :lol: tak to jest

dokładnie na krakowskim Prokocimiu jest tak samo :)
  • 0

budo_mobo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
A powiedzcie mi jak Władysłąwowo albo Chłapowo?? Bo wybieram tam się za 10 dni :?
  • 0

budo_mobo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
No kurna to bardzo popularne miejscowości wczasowe. Nie wierze że nikt nie był :twisted:
  • 0

budo_imp
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Wladyslawowo raczej spokojne jest. Jak bylem kiedys to nie widzialem duzych grup bujajacych sie w dresach. W ogole full turystow i raczej na kieszonkowcow uwazaj :wink:
  • 0

budo_mobo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Kieszonkowiec to moze sierpa wyłapać jak zechce :-)
  • 0

budo_widelec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
A ja bede bronil 3miasta nie jest tu tak zle(po mimo paru wydarzen) Panowie nie odstraszajcie modelu turystycznego z innych polskich krain :) jak najbardziej zapraszamy do Bezpiecznego Trojmiasta, gdzie nic nikomu sie nie dzieje, cudne widoki, morska bryza, takiego powietrza nie ma nigdzie indziej! Starowka monitorowana, przepiekny Sopot, co najwyzej jodem w twarz mozna dostac...
  • 0

budo_nakes
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
[quote name="mobo"]A powiedzcie mi jak Władysłąwowo albo Chłapowo?? Bo wybieram tam się za 10 dni :? [/quote
chlapowo???nie jedz tam czlowieku tam to moze i bys chcial zeby bylo nie bezpiecznie bo tam smierdzi nuda na kilometr nie ma co,a wladyslawowo to wsumie spoko.
ale uwazajcie w kolobrzegu jest poprostu strasznie bylem naprawde bardzo zdziwiony tam jest duzo latwiej o zadyme niz w łodzi az chce sie plakac
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
gówno prawda, kołobrzeg jest bezpieczny. chuba, ze kazamaty jeszcze kilka lat temu.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024