Skocz do zawartości


Zdjęcie

25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
80 odpowiedzi w tym temacie

budo_saszak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat
Tak z pol godzinki temu wracam z drugiej czesci osiedla a z naprzeciwka idzie tak na oko 25 gosci z lomami, kijami i baseballami. Na szczescie mnie mineli, bo moja zomowska palka chyba niewiele by pomogla.
Tak czy siak wyciagnalem jeden wazny wniosek:
Wieczorem nigdzie juz nie chodze w sandalach. Zawsze bede wychodzil w dobrze zawiazanych adidasach.
W sandalach kijowo sie ucieka ;)
Swoja droga co to sie porobilo, jeszcze rok temu mozna bylo tutaj spokojnie po nocy chodzic.
A po powrocie do domu (tym razem 997 odpowiedzialo) dowiedzialem sie ze prewencja juz interweniuje bo "juz kogos poturbowano".
Wole nie wiedziec co to za rodzaj "poturbowania" byl takim sprzetem...
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat
:black: spotkales wiec klasycznych zadymiarzy ... co to albo chcieli zrobic problem .. albo rozwiazac problem...

Jak widze takich to staje dumnie ... napieram sie w sobie ... i choooodu dyskretnie w boczna uliczke ... :) :)
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat
gorzej jak nie masz dokad uciec... heh..przemykaj sie bokiem i nawet na nich nie patrz udawaj oferme...ale jakmasz gdzie uciekac to spierd***j ile mozesz(sorki za wyrazenie)bo ...lepiej sie z nimi nie spotkac..hehe coz jak dochodzi do konfrontacji to nawet najlepsze Ma ci nei pomoza (chybaze chodzish wieczorami z AK 47 :) to mozesh probwac :P
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat
Pepe podstawka to nie przemykac bokiem bo zaraz to wyczaja i zaraz beda cie chcieli obciac ... nie mozna tez kozakowac tzn przepchnac sie przez nich . Najlepiej pojsc bokiem .. normalnie .. bez czajenia sie ... i juz. Skutkuje lepiej niz jakies dziwne podchody.
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat

Pepe podstawka to nie przemykac bokiem bo zaraz to wyczaja i zaraz beda cie chcieli obciac ... nie mozna tez kozakowac tzn przepchnac sie przez nich . Najlepiej pojsc bokiem .. normalnie .. bez czajenia sie ... i juz. Skutkuje lepiej niz jakies dziwne podchody.



popieram. A i wystraszonego robaczka tesh nie radze udawac, bo jak beda podjarani (kreskowkami :lol: ) to na dziendobry w dziobek mozna zarobic. Isc swoja droga, nie patrzec sie, nie kozaczyc tesh za bardzo-poprostu jakby ich nie bylo.
Pozdrawiam
3mbri0n
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat
Przecież oni nie są aż tak głupi! Nie uwierzą, że nie zrobili na Tobie wrażenia... Najlepiej jest sie do nich pouśmiechać ( uśmiech w stylu "fajnie sie chłopaki bawią :) " ) ...
  • 0

budo_robaq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 640 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat
Odezwal sie Narcyz .. umiechaj sie usmiechaj ... jeszcze ktoremus sie twoje zeby spodobaja :)
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat
Jeszcze jedna kwestia , ze tacy goscie zazwyczaj napadaja tych , ktorzy wygladaja i zachowuja sie jak slabsi od nich ... jesli ty idzisz sobie ulica , obok nich , nie komentujac ale nie unikajac ich .. to po prostu olewaja cie.

Aha .. w dwoch przypadkach na trzy nie nalezy probowac sie zbratac z kolesiami np poczestowac od nich fajkiem czy cos takiego .. mozna stracic zegarek w ramach wymiany ;) :)
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat

Przecież oni nie są aż tak głupi! Nie uwierzą, że nie zrobili na Tobie wrażenia... Najlepiej jest sie do nich pouśmiechać ( uśmiech w stylu "fajnie sie chłopaki bawią :) " ) ...


Być przymilnym? Ja tam nie lubie podlizywania się.
Silvio
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat

Jeszcze jedna kwestia , ze tacy goscie zazwyczaj napadaja tych , ktorzy wygladaja i zachowuja sie jak slabsi od nich ... jesli ty idzisz sobie ulica , obok nich , nie komentujac ale nie unikajac ich .. to po prostu olewaja cie.

Aha .. w dwoch przypadkach na trzy nie nalezy probowac sie zbratac z kolesiami np poczestowac od nich fajkiem czy cos takiego .. mozna stracic zegarek w ramach wymiany ;) :)



Co do pierwszej czesci wypowiedzi to zgadzam sie w wiekszosci-wyjatek stanowi fakt, ze 25 kolesi uzbrojonych po zeby wcale nie wybralo sie na wycieczke krajoznawcza, ani nie ida _wylacznie_ nastukac jakichs nieznajomych cieniasow. Albo im ktos konkretny podskoczyl, albo im ktos konkretnie podskoczyl :wink: :) -jesli kogos zaczepia po drodze, to jako dodatek/rozgrzewka/bonus. 8)

Zagadywac do takich nie radze, chyba ze znasz duza czesc ekipki-inaczej ktoremus sie moze zachciec zapytac czy masz papierosa albo na piwo. I wtedy jush nie uciekniesz.
Pozdrawiam
3mbri0n
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat
3mbri0n - widzisz tacy kolesie w takiej ilosci nie wychodza z kijami i lomami tylko po to by znalezc zaczepke ... maja swoj cel - poki nie wejdziesz im w droge nie bedziesz nim ty.
  • 0

budo_sidd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat
Silvio nieźle nieźle!! Jestem pod wrazeniem"nie lubie sie podlizywac"wiec co zrobisz jak zwroocisz na siebie swa uwage zaczniesz sie odszczekiwac ty i ja znamy finał takiego sposobu zachowania duma jest wazna ale i ja nauczyłem sie ze dume trzeba poprzec umiejetnosciami dyplomatycznymi
a co do sposoboo nie zwracania na siebie uwagi to udawanie ze nie zwracasz na nich uwagi idziesz sobie z podniesiona glowa i powolna zmina kieunku nie za ostro bo jak przlookaja ze jak tylko wyszli a ty robisz w tył zwrot to razej marne szanse aby nie naszła ich ochota na test bojowy ich broni lub chociaz by niezłej zabawy ze skopania jakiejs miernoty
"takie moje odczucie :X "
  • 0

budo_saszak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat
Troche mi slabo jak widze te wszystkie odpowiedzi. Chodzicie na jakies treningi omijania?
Tak dokladnie opracowanego wymijania, jak patrzec, jak stawiac stopy, gdzie miec oczy to jeszcze nie widzialem.
Jak sobie idziesz nie ma znaczenia.
Jak maja ochote wpierdolic kazdemu to i tak zaczepia, czy masz oczy w dupie czy wbite w ziemie czy na nich czy na zegarek.
A jak ida sprac kogos konkretnego to raczej sie nie rzuca zeby jeszcze kogos kasowac.
Nie uzywajac zadnej wymijam-uzbrojona-grupe-do po prostu z kumplem poszlismy prosto, jak szlismy i nam sie udalo. A kto wie czy udaloby nam sie drugi raz? Albo trzeci? Te sytuacje sa niepowtarzalne i nie da sie zbadac jak twoje zachowanie dziala.

LOTERYJKA/RULETKA
  • 0

budo_sidd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat
Jak lubisz sadomasochistyczne losowanka to nie mam nic przeciwko ale na mnie nie licz ja wole pomagac szczesciu wiec nie gadaj mi tu ze jak wpieprza to wpieprza a jak nie to nie myslisz ze nie raz szło sie ulica i to własnie ignorancja powodowała ze koles idacy troche przedemna był zaczepiany choc moze mnie wysmiejecie to na ulicy krazy cos w rodzaju chaotycznej dumy dresikoow ktorzy nieraz potrafia docenic brak strachu w oczach tylko nie myslcie ze jak pisze ze raz mi sie udaje to zawsze tak jest nieraz trza oberwac nawet tak na orzezwienie choc osobiscie wole lemoniade
  • 0

budo_fuzzy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat
Taktyk jest kilka ja dobieram je zaleznie od grupy, ich czlownkow, uzbrojenia, a przedewszystkim zachowania. Czasem trzeba przekitrac sie gdzies wpadajac w zauek, czasem przejsc udawajac ze ich nie ma, czasem spojrzec i pokiwac glowa ze zrozumieniem, innym razem zapytac o godzine.
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat
SaszaK a mi sie zawsze wydawalo , ze na KravMaga ucza strategicznego podejscia do przeciwnika a nie walenia jak w dym - liczac na szczescie ;) .
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat

Troche mi slabo jak widze te wszystkie odpowiedzi. Chodzicie na jakies treningi omijania?
Tak dokladnie opracowanego wymijania, jak patrzec, jak stawiac stopy, gdzie miec oczy to jeszcze nie widzialem.
Jak sobie idziesz nie ma znaczenia.
Jak maja ochote wpierdolic kazdemu to i tak zaczepia, czy masz oczy w dupie czy wbite w ziemie czy na nich czy na zegarek.
A jak ida sprac kogos konkretnego to raczej sie nie rzuca zeby jeszcze kogos kasowac.
Nie uzywajac zadnej wymijam-uzbrojona-grupe-do po prostu z kumplem poszlismy prosto, jak szlismy i nam sie udalo. A kto wie czy udaloby nam sie drugi raz? Albo trzeci? Te sytuacje sa niepowtarzalne i nie da sie zbadac jak twoje zachowanie dziala.

LOTERYJKA/RULETKA



Ej wodzu, a tu ktos chce omijac? wyraznie bylo napisane-isc dalej jakby ich nie bylo. Nie wiem doprawdy po co te podirytowane wstawki z ukladaniem stop. I MA znaczenie jak zaeragujesz na ich widok, uwierz mi bo wiem z doswiadczenia. Taa, idziesz nabuzowany nastukac jakiegos parola, jest was 20stu, masa znajomych-a tu pociska jakis byczy robaczus i jak wol Ci sie w oczy patrzy-to w ryj i ko.
Jesli skreci gwaltownie w boczny zaulek to ryzyko ze koles podbiegnie mniejsze, ale sam fakt ze zachowales sie charakterystycznie, zuawazalnie moze Cie kosztowac troshke bolu. Zreszta, niech tu sie wypowie jakis psycholog :wink:
Pozdrawiam
3mbri0n
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat
Małe sprostowanie nie chodzilo mi bynajmniej o jakies dziwne podchody ...chodzilo mi ..o ...nie wchodzenie im w droge...lepiej pojsc gdzies bokiem...tak jak gdyby tam mialo sie isc... znam przypadki kiedy ktos probowal pojsc bokiem a oni przecieli mu droge..ale to walsnie tej osoby szukali...a tak z drugiej strony to nie raz widzialem gdy ktos przechodzil kolo takiej ,,bandy" i nie raz dostal w zeby..coz ...ja tam wole uniknac bez posredniej konfrontacji..z jednym mial bym szanse z reszta tak uzbrojona byl by problem...kumpel wlasnie kiedys tak szedl zeby nie okazac strachu ..przeszedl kolo nich a potem wracal na kolanach do domu !! wiec...nei chodzilo mi bynajmniej o jakies podchody..ale unikanie bez posredniej konfrontacji.. :twisted:
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat
Zabawa w chinska konfrontacje przydaje sie w zabawach 20 na 20 i temu podobnych ...
Z grupka gosci mam tyle szans co dziewica na utrzymanie cnoty na statku dalekomorskim.
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: 25 gosci + 5 lomow + 20 kijow = o kurwa co za swiat
to prawda....nie ma sie szans(bez dobrego paralizatora typu pala)..hehe taki ma moj znajomy fajan rzecz...wiesz podlatujesz i lecisz z koksem ale trzeba uwazac...no latajace lomy :P ...hehee. nie tak na serio to lepiej nie kozaczyc..tylko spokojnie ominac.. bo jeden na 20 nie ma sie szans bez AK 47 albo czegos szybko strzelnego.. chociaz to i tak nie gwarantuje...ze przezyjemy..zawsze jeden sie znajdzie ktory przezyje i podleci ...z lomem i w dynie... i juz nie zdazymy strzelic :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024