Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ranking miejsc niebezpiecznych.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
131 odpowiedzi w tym temacie

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
NIEBEZPIECZNIE TO JEST U MNIE W PRACY, ZWŁASZCZA GDY NIE WOLNO KORZYSTAC Z SIECI DO CELÓW POZASŁUZBOWYCH
  • 0

budo_nakes
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.

gówno prawda, kołobrzeg jest bezpieczny. chuba, ze kazamaty jeszcze kilka lat temu.

gówno prawda??bylismy na obozie z sekcji fikali do nas prawie na kazdym kroku
  • 0

budo_nooboszczak
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
SZCZECIN:wydaje mi sie że trójkąt bermusdzki(nazwa wymyslona przez policje bo niby tam różne rzeczy znikają,jak ktos ma za dużo kasy polecam :D )tj.ul.rsotworowskiego,janickiego,brzozowskiego.w sumie można by dodać skolwin bo tam naprade panuje brud,smród,syf,kiła i mogiła i ganiają małolaty w podartych rajtach i z nudów szukają zaczepki.
  • 0

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Do Szczecina na pewno trzeba dodac ulice Lokietka,Pocztowa i Slaska,ale blizej banku po drugiej stronie pl.Grunwaldzkiego(Ja mieszkam na tej po przeciwnej stronie :) :) :) ).Sloneczne i Zawadzkiego niby sa w Polsce jako jedne z najgorszych osiedli ,wiec chyba je tez mozna zaliczyc,chociaz ja tam jakos problemow nie mialem :)
  • 0

budo_sokers
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świebodzice

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Wszyscy licytują się gdzie jest mniej lub bardziej niebezpiecznie a prawda jest taka łomot można dostać nawet w kościele jak komuś się nie spodoba ile dajesz kasy na tacę ,nie ma na to reguły .Osobiście polecam osobą którzy nie wiedzą co zrobic z adrenaliną :Wałbrzych dzielnica Sobięcin (ładnie nazywana Palestyna)szczególnie po 20
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
zielona góra, park trójcy świętej i okolice jedności.
chociaż po parku trójcy łaziłem nie raz w nocy i nikt nie fiknął... może fart miałem.
za to na jedności moją koleżankę pochlastali :(
  • 0

budo_rafix_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.

Wszyscy licytują się gdzie jest mniej lub bardziej niebezpiecznie a prawda jest taka łomot można dostać nawet w kościele jak komuś się nie spodoba ile dajesz kasy na tacę ,nie ma na to reguły .Osobiście polecam osobą którzy nie wiedzą co zrobic z adrenaliną :Wałbrzych dzielnica Sobięcin (ładnie nazywana Palestyna)szczególnie po 20


kidys slyszalem cos takiego:
"Jak jestes chujem to i w drewnianym kosciele Ci spadnie cegla na leb" :)
  • 0

budo_sokers
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świebodzice

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.

Wszyscy licytują się gdzie jest mniej lub bardziej niebezpiecznie a prawda jest taka łomot można dostać nawet w kościele jak komuś się nie spodoba ile dajesz kasy na tacę ,nie ma na to reguły .Osobiście polecam osobą którzy nie wiedzą co zrobic z adrenaliną :Wałbrzych dzielnica Sobięcin (ładnie nazywana Palestyna)szczególnie po 20


kidys slyszalem cos takiego:
"Jak jestes chujem to i w drewnianym kosciele Ci spadnie cegla na leb" :)

Dobre musze sobie zapisać :lol:
  • 0

budo_znamenskoye
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Wrocław
Trójkąt Bermudzki czyli ul. Traugutta, Kościuszki - duże skupisko Cyganów, drobnych złodziejaszków, meneli, ćpunów i różnych elementów. Łatwo stracić zdrowie, życie lub cnotę. To najniebezpieczniejsza dzielnica.
Nowy Dwór - resztki tzw. "starej gwardii" i młodzież idąca w ślady kolegów, można spotkać grupy durniów szukające zadym;
Muchobór Mały - kiedyś tu krążyła grupa debili thaibokserów z pewnego wrocławskiego "klubu" :lol: Ale miejscowi "wywalili" ich ze swojego "terytorium" :lol: Obecnie spora ilość recydywy i wieczorem bywa niebezpiecznie.
Brochów a konkretnie cygańskie osiedle - spora ilość ćpunów. Nikt przy zdrowych zmysłach, kto nie jest Cyganem, nie chodzi tam wieczorem.
Dworzec Główny (okolice) - w nocy można oberwać od różnej maści mętów, chcących "zarobić" parę groszy. Poza tym w podziemnym pasażu handlowym dwóch młodych Cyganów próbowało mnie skroić i z moich przemyśleń wynika, że to też może być niebezpieczne miejsce, nawet w dzień, bo tam mało kto chodzi i dźwięk jest przytłumiony (to część słynnych niemieckich podziemi).
  • 0

budo_wisnia
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z krypty

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Toruń: Przedmiescie Jakubskie, Bydgoskie, osiedla za mostem: Stawki, Podgórz. A tak naprawde niebezpieczne jest prawie wszedzie. wszczegolnosci w godzinach nocnych.
  • 0

budo_cervantes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:At your local Cinema near you!

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.
Los Angeles: Devonshire i 77th Street



ludzie, padniecie na zawał przed 30tką jak bedziecie tacy zestresowani wychodzić na miasto
wmawiając sobie ze coś się moze gdzies stac to na pewno sie stanie
przynajmniej ja mam takie podejscie
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking miejsc niebezpiecznych.

...wmawiając sobie ze coś się moze gdzies stac to na pewno sie stanie...


od dzisiaj zaczynam sobie wmawiać, że przelecę Angelinę Jolie i kilka jej koleżanek po fachu :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024