Skocz do zawartości


Zdjęcie

Słaby- nowy dziennik treningowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
584 odpowiedzi w tym temacie

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy

zincas forte, choc kurwa wiem ze ciezko od stycznia dostac.


a kupże olimp chela cynk bez problemu dostaniesz, a wcale nie gorszy

wyciag z jemioły


a to na co?

jak dasz rade to jedz normalny czosnek w ząbkach
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
wg znajomych koksów wyviąg z jemioły to najlepsza alternatywa dla tych wszystkich leków na recke co stabilizują cisnienie, wiele z tych cukierków łykasz i podobno rozregulowujesz rytm serca, przestaniesz jesc i cisnienie jeszcze gorzej. w połączeniu z czosnkiem ponoc daje kolosalne efekty. 5-10 ml dziennie , mozna tez wjebac jemiołe do słoja zalac ciepłą wode i pic pół szklanki dziennie. osobiscie wlał bym do tej wody alko tak zeby było z 5% i zadne bakterie tam nie zyły.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
body, z tym chelatem to myslałem ze to wiele drozsze. tez kupie , ale nie jutro bo $
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
ryj az parzy. postaram sie dodatkowo omijac sód, zakupy w aptefce zrobione, brak cynku. nowy trening poszedł czyli klatka + barki, wszystko na sporo mniejszych ciezarach nadal, klatka dla zasady a barki bo stawy nakurwiały po klacie. ale przynajmniej było ładnie technicznie. po treningu 20 minut rowerka. dojde do 30 i nie zwiekszam jeszcze. teraz południe przed kompem i breaking bad. Dobry serial dla takich jak ja, juz rozkminiłem jak i z czego mozna by sie zabawic jak w tym filmie :) telefon do goscia od soków, niech mi wezmie jeszcze dwa. Na cisnienie poszedł ten wyciag zajadam własnie czosnek, myslałem jeszcze czy do sniadanka lampki wina nie walnać. ale boje sie ze szła by cała butelka.;p
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
musze przyznac ze mozna by powiedziec ze barki chujowo potrenowałem, ale jak pare miesiecy temu wrzuciłęm trica po klatce to tric ruszył mimo ze na poczatku robiłem moze z 6 serii i równiez smiesznymi ciezarami. dzisiaj tez po dwóch seriach na łąweczce barków na sztandze czułem... tyły . bedzie git.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
co do tego rozkładu w ciagu tygodnia
Poniedziałek: klatka, bok barków, i przód barków;
Wtorek: Plecy, tył barków, kaptury;
Czwartek: triceps, biceps, przedramię;
Piątek: uda, łydki;
Brzuch można trenować co drugi dzień.

to tak jak mówiłem wtorek zamienie z piątkiem. czekam juz na bic tric nie robiłem tego połączenia od pół roku, kooocham je :) a łape mam juz blisko 42, wyglada jak u takich swiniaków, zero rzeźby :rotfl: rzezba... rzezba jest dla pedałów, nawet mój maciek zmienia kształt. jedyne co mi bardzo przeszkadza to te dupsko i budowa kaczki. ale teraz wejscie na nowy trening, brzuch co dwa dni, mam nadzieje , sporą nadzieje ze cos tam wyprostuje bo to powinna byc pierwszorzędna sprawa.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
co dodam, ostatnio mam wrazenie ze czesto poddaje sie w seriach z bólu stawów, nie miesni, gdzies tam nie swiadomie, ale tuturuuu ! ! został jeszcze animal flex, i od dzisiaj go wrzucam do dziennej suplementacji.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
aaa własnie. po klatce przywaliłem jeszcze 2 serie siódemkowania na prostej. aby to poczuc :)
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
poszły jednak plecy, stwierdziłem ze w planie NIC nie zmienie co najwyzej cwiczenia.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
panowie, tej czajnik mi sie grzał i grzał, wiem ze to nienajlepszy chyba pomysł alkohol, ale po obróceniu troszke wina i spi mi sie lepiej i chłodno mi sie robi jak bym wyszedł na dwór w krótkim rękawku. wrzucic troche przed snem lub na sniadanko? :P dzis po 4 tygodniach cyklu waga równe 84. mogło by byc lepiej, :zalamany: ale nie ma tak zle :zdegustowany: przede mną jeszcze 12 pora zapierdalać . skatowałem dzis super plecy nie wiem czy sie pochwaliłem ale martwy szedł na + 15 kg i ładnie technicznie, a katując motyle powiedziałem sobie, pierdole technike, pierdole równe ilosci powtórzen, ma byc ciezar. i zobaczymy jak to dalej poleci :P ale chyba zastosuje to do wiekszosci cwiczen :P
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
„Wpierdalaj mnóstwo białka, siadaj ciężko, pchaj ciężkie przedmioty, bzykaj, ciesz się życiem”

;)
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
z tym siadaniem tak powaznie? ostatnio odczuwam cos ale to chyba przez tą moją nienaturalnie grubą dupe. szkoda ze nikt nie podaje ile ma w posladach;p poszło wino przed snem, jebany alkus ze mnie, ide spac nim przesadze i nie pójdzie w mase. ile kcal dostarcza gram alkoholu, bo widze ze dostarcza po etykiecie.ale nie mam pojecia jak to liczyc.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
Jak Ci za bardzo dupa rośnie od siadów, to rób przednie siady - mniej angażują pośladki.
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
chyba mam za dużą lordoze i dupsko koksi z kazdym krokiem...
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
ech.zerwało mi sie z moją i czuje sie jakis taki mały. wczoraj skonczyłem tez z metką, będą spadki, ale przynajmniej trzymam sie koryta, nerwowo strasznie. :wstyd: pora przybic i na siłke ełełełe.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
jestes kurwa na tesciu, swiat lezy u Twoich nog! nakurwiaj na panienki ale bez pixow i alko, micha, treningi, stuff i lecisz!
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
dzisiaj na treningu(klatka barki)byłem czerwony jak poparzony. masakra. a po joint. musiałem. ale wiecej sie nie powtórzy. nie bedzie mi zadna cizia niszczyc zycia, 3 dni czy 3 lata to jeden chuj. Kazda z nich ma pierwiastek pizdy w sobie, mają głęboko zakodowany instynkt, który podpowiada im jak byc wredną suką. Świadomie/nieświadomie, zachowania te same.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
wkurwiam sie. micha jest, coraz bardziej zwiekszana. a waga która dłuzszy czas stoi teraz poszła w dół, obwody tez :( moze to tylko woda po metce.....
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
Pewnie tak, metka szybko pompuje a potem nieco spada


Kazda z nich ma pierwiastek pizdy w sobie, mają głęboko zakodowany instynkt, który podpowiada im jak byc wredną suką. Świadomie/nieświadomie, zachowania te same.


święta prawda, wiele razy sie o tym przekonałem ;/
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
jak wyglada crossfit? był by dobrą formą treningu do treningu masowego? Liczyłbym jako aeroby i mam mozliwosc uczesciania 2 razy w tygodniu.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024