Skocz do zawartości


Zdjęcie

Proszę o pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Ramzes12
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Proszę o pomoc
witam jestem poczatkującym jeśli chodzi o siłownie, zazywanie kreatyny . Mój problem jest następujący zdecydowałem się na zakup kreatyny kolega polecił mi kreatyne 1250 mega caps i taka właśnie kupiłem . Używam jej okolo tygodnia 4 tabletki przed trningiem i 4 po tak jak wiekszość osób zalecało lecz nie stosowałem zbytnio diety , treningi robię na własna rękę ponieważ posiadam laweczke i obiciażenie lecz nie jestem pewien czy dobrze to wszystko robie wiec zdecydowałem się na nowy cykl odpowiednia diete i nie wiem czy w obecnej sytuacji mam odczekac jakis czas czy poprostu moge dalej cwiczyc i brac kreatyne tylko z odpowiednia dieta . Czy może zmienić kreatyne na jakaś inna , obecnie zamówiłem dextroze ; wyczytałem że dobrze sie transportuje z nia kreatyna . A jeśli chodzi o treningi kolega mi poradził aby narazie nie używać laweczki tylko ćwiczyć hantlami i sztanga . Proszę o odpowiedz osób doświadczonych i ogarnietych w tym temacie . Pozdrawiam
  • 0

Zdzisiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 618 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc
Ile czasu ćwiczysz, rozpisz jak wygląda Twój trening i tą dietę też napisz bo pewnie kulawa.
  • 0

Ramzes12
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc
cwiczyłem rok temu na siłowni około 6 miesięcy . Trening wyglada tak że sztanga i w pozycji stojącej pakuje hantlami również coś podobnego tylko że siedziaco . Dieta tylko z tego co wyczytałem unikam tłuszczów staram sie spożywać okolo 5/6 posiłków dużo makaronu . Więc powiedz mi co z tym cyklem mam dalej zrobić bo kreatyna mi się kończy i nie wiem czy mam dokupywać ta sama czy zmienić na inna .

[ Dodano: 2010-11-17, 19:27 ]
a i po tej przerwie treningowej trenowałem spontanicznie i obecnie pakuje codziennie od jakiegos tygodnia i od tygodnia spozywam kreatyne tylko teraz dokupilem do niej dextroze.
  • 0

Zdzisiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 618 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc
To gówno nie trening robisz, masz do dyspozycji sztangę, sztangielki i ławkę to rób ten plan treningowy:
http://www.fabrykasi... ... t13163.htm

Tutaj masz temat jak rozpisać samemu dietę: http://www.forum-kul...showtopic=43064

Przykładowe diety: http://www.fabrykasi... ... 9bba0a4047


Kreatynę odstaw i poćwicz na sucho kilka miesięcy z normalnym planem treningowym i dietą bo Twoja wiedza jest znikoma i zepsujesz cykl. Po za tym na początku wszystko ładnie będzie szło bez suplementów, trzymaj michę a będzie dobrze.
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc
W 100% popieram to co napisal Zdzisiu. Mialem sam odpisac sensownie, ale zabraklo dzis czasu w pracy na dluzsze posty.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc
A ja może podepne się pod temat, bo o tutaj też widzę o mono i to nawet tym samym co moje :P Otóż właśnie zacząłem brać Creatine 1250 Mega Caps z Olimpu i mi polecano brać 5 kapsów pół godziny przed śniadaniem i 5 kapsów tuż po treningu. Dobrze tak jest?
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc
DT

4 rano, 4 po tr

DNT

4 rano(mozna tez 4 w porze tr, ale wg mnie to nie ma sensu)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc

DT

4 rano, 4 po tr

DNT

4 rano(mozna tez 4 w porze tr, ale wg mnie to nie ma sensu)

no ja mialem zalecane tak jak piszesz, tylko, że po 5 a nie 4 i w DNT 5 rano i 5 ok. pory trenu. Czemu nie ma sensu?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024