Skocz do zawartości


Zdjęcie

pokazy WingTsun - zaproszenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
75 odpowiedzi w tym temacie

budo_wingtsun
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 667 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

pokazy WingTsun - zaproszenie
Chciałbym wszystkich zaprosić na pokazy w wykonaniu sifu Madaya (6ty stopień mistrzowski) i kilku innych wysokich stopni mistrzowskich

plan wstępny:

22 X - Kraków
23 X - Warszawa
24 X - Gdańsk

serdecznie zapraszam
  • 0

budo_gpw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 475 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:usa-chicago

Napisano Ponad rok temu

Re: pokazy WingTsun - zaproszenie

) i kilku innych wysokich stopni mistrzowskich


:

Te wysokie stopnie mistrzowskie beda same sie prezentowaly czy ubierzeciecie je w jakies ludzkie postacie? :D
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: pokazy WingTsun - zaproszenie
a mam pytanie dokladnie gdzie o ktorej i ile kosztuje ? w Krakowie
  • 0

budo_guardian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RP(o)land

Napisano Ponad rok temu

Re: pokazy WingTsun - zaproszenie
jakowyś program/tematyka pokazów została ustalona ? tzn. czy jest tylko sieczka ogólna dla wstępnie zainteresowanych hasłem WT, mówiąc krótko "pokazówka naborowa" i misz/masz jacy to jestesmy piękni i wspaniali? czy też mozna liczyć na konkretne, rzeczowe zagadnienia prezentujące podejście Madaya do WT ?
  • 0

budo_tdek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: pokazy WingTsun - zaproszenie
Na pewno będziesz mógł liczyć na rzeczowe, rzekłbym księgowe podejscie Madaya do WT. Poproś od razu o szczegółowy kosztorys swojej nauki w LTWT :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_guardian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RP(o)land

Napisano Ponad rok temu

Re: pokazy WingTsun - zaproszenie
Leoncio Ting WT nie interesuje mnie zbytnio, raczej info co tez innego proponuje Madejowe oko i reka w ramach tej filozofii stylowej (bo cashowa jest dla mnie jasna i czytelna od 25 lat)
  • 0

budo_tdek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: pokazy WingTsun - zaproszenie
Podobno teraz na treningach na węgrzech można się nauczyć bardzo wiele. Nie pamiętam czy to było na tym forum, czy u marka. Problem w tym, że chwilowe przebudzenie Madaya nic w materii Madayowego spojrzenia na WT nie zmienia tj duzy bije małego. I to jak dobrze wiesz za grube pieniądze. A kiedy mówisz im "dziękuje", to dowiadujesz się, że w sumie przez ostatnie X lat to cię uczył tylko bzdetów, bo wiedział że i tak odejdzesz. 8O

Zresztą to takie Madayowe łoże - jak lubisz takie rozrywki :lol: 8O :lol:

Jak będziesz na pokazie spytaj się jak się bronią przez prostym boxerskim - będzie ubaw.

Zdrówko.
  • 0

budo_tdek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: pokazy WingTsun - zaproszenie
Z drugiej strony te pokazy, jeśli będą prowadzone przez węgra, to może być to dobra okazja do pooglądania wingtsun, zatem formumowicze znający wt tylko z postów mogą mieć okazję cóś "realnego" zobaczyć. Ale w sumie to nie wiem, czy węgrowi będzie się chciało przyjeżdżać do Polszy.
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: pokazy WingTsun - zaproszenie
Aż zal że do nas na dziki zachód nie przyjedzie :?
  • 0

budo_gapiszon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pokazy WingTsun - zaproszenie

Ale w sumie to nie wiem, czy węgrowi będzie się chciało przyjeżdżać do Polszy.




Sifu Norbert Maday przyjeżdża co miesiąc na seminaria mistrzowskie, więc na pewno będzie mu "się chciało". Zapraszamy.
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: pokazy WingTsun - zaproszenie
A ile osób bierze udział w tych seminarium... bo jak rozumiem to seminaria dla mistrzów
  • 0

budo_gapiszon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pokazy WingTsun - zaproszenie
Seminaria mistrzowskie są dla osób które zbliżają się do I stopnia mistrzowskiego oraz tych, którzy ten poziom już osiągnęli. Często też zapraszani są ludzie którzy "poważnie" ćwiczą WT i są w stanie przyswoić trudniejszy materiał o kilka klas bardziej złożony niż to czego się uczą "zgodnie z programem".

Co do liczebności - jak na razie raz byłem na takim treningu, w lipcu - było około 40-50 osób, z czego jakieś 10 to uczniowie na róznym poziomie a reszta to ludzie ze stopniem mistrzowskim. Nie wiem, czy to są reprezentatywne liczby - może w wakacje jest mniej ludzi niż zwykle (a może więcej bo mają czas wolny?).

Fajnie było, ale zobaczyłem że jeszcze muszę sobie chi-sao poćwiczyć zanim zacznę te bardziej złożone techniki, bo na razie za bardzo sztywno i siłowo próbuję większość rzeczy robić...
  • 0

budo_wtc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: pokazy WingTsun - zaproszenie

Co do liczebności - jak na razie raz byłem na takim treningu, w lipcu - było około 40-50 osób, z czego jakieś 10 to uczniowie na róznym poziomie a reszta to ludzie ze stopniem mistrzowskim.

hmm, dziwne, dziwne, mozesz mi wymienic choc z 20 mistrzow ltwt w Polsce? :roll: a co i tam, choc z 15 :) dla zachownia prywatnosci niech choc beda inicjaly i miasta
prosba do moderatorow - moze powrocimy z tak ciekawym tematem do naszego dziualu kg/ws? :-)
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: pokazy WingTsun - zaproszenie
To odpowiedni dział dla ogłoszeń !!!
  • 0

budo_wtc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: pokazy WingTsun - zaproszenie
do ogloszen tak, ale dalsza czesc niewiarygodnych postow jak najbardziej nadaje sie do kf lub sf - jak kto woli :)
  • 0

budo_gapiszon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pokazy WingTsun - zaproszenie
WTC, wiem że ty masz mniejsze problemy z wymienieniem mistrzów Twojej organizacji - ja jednak nie znam wszystkich naszych nawet z inicjałów czy z miasta.

Ćwiczyłem w grupie uczniów (w białych koszulkach) i było nas około 10 osób, w grupie mistrzowskiej (w czarnych koszulkach) było 30 - 40 osób (też na oko, nie liczyłem).

Poza tym - nie mam zamiaru nic Ci udowadniać, po prostu Tsailifo zadał pytanie, więc odpowiedziałem zgodnie z tym, co sam widziałem. Jeżeli coś Ci się nie zgadza, sugeruję żebyś osobiście przeszedł się na trening mistrzowski i sprawdził.
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: pokazy WingTsun - zaproszenie
Ale samej dalszej części tam przenieść nie moge
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: pokazy WingTsun - zaproszenie
Gapiszon : mówimy oczywiście o Polakach ?
  • 0

budo_wtc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: pokazy WingTsun - zaproszenie
gapiszon - nie macie 40 mistrzow: nie macie nawet 40 instruktorow (to ci w czarnych koszulkach), jesli jest inaczej bardzo bym sie zdziwil i bylaby to kolejna ryfa - w ciagu roku z malozaawanowanych uczniow spotykajac sie raz w miesiacu zrobic 40 mistrzow. :roll:
ale na pewno mam racje - policz liczbe szkol na waszych stronach :)
na treningu, o ktorym piszesz bylem w lipcu 2003 (to sie nazywalo jeszcze jakos inaczej) i nie poznalem wowczas prawie nieczego nowego, a finansowo bolalo jak malo co :?
cwicz dalej - bedziesz jakistam...
a nie to chodzilo o picie mleka :)
  • 0

budo_gapiszon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pokazy WingTsun - zaproszenie
Tsailifo: nie mam pojęcia, przecież ich nie znam w większości. Na pewno był Linas (z Litwy) bo on oprócz swoich seminariów zawsze przyjeżdża na nasze. Nie mam też pojęcia, kto ma np. I mistrzowski a kto jest asystentem - czarna koszulka to czarna koszulka...

Inna sprawa, że jak chce to zadziwiająco dobrze mówi po polskiemu... :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024