Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co i jak!!!!!!!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!
ja wam powiem tylko jedno , czemu soje dodają praktycznie tylko do tanich białek ? bo można w ten sposób obniżyć cene produktu , i nikt tak naprawdę nie wie ile tego białka sojowego tam jest ( a im więcej tym taniej ) odpowiedź nasuwa sie sama

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!
a ja powiem tak maks ma troche racji, gdyby istnialo bialko na rynku powstale z np.:
60 % bialka serwatki + 30 % bialka jaj + 10% bialka sojowego i byl bym na 100% pewien ze wlasnie takie sa tam proporcje to napewno bym takie bialko kupowal, wtedy to bialko sojowe bylo by jak gdyby uzupelnieniem diety. Taka mieszanka byla by wporzo. Jednak takiej 100% pewnosci sie nigdy nie ma. Jesli natomiast wiem tylko tyle o bialku ze jest tam bialko serwatkowe i sojowe i ze jest tanie w zyciu bym tego nie kupil, bo pewnie 80 % z tego to bialko sojowe. Potem jesli ktos by jakos labolatoryjnie sprawdzil sklad i okazalo by sie ze tam prawie sama soja jest, producent by powiedzial "no co, na opakowaniu pisze ze jest soja i serwatka, nie podalismy w jakich proporcjach, to co ze jest tam tylko 20% serwatki ? ale jest, tak jak na opakowaniu pisze - ze jest".
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!
producenci zawyżają ilość białka na 100g produktu , jest niby 80/100 a na prawdę 70 czy mniej :D , oczywiście są firmy które tego nie robią , ale na białkach sojowych można zarobić bo praktycznie nikt nie podaje % ilości na 100g taki Olimp robi dobre suple , więc wypuszcza tani X5 i zarabia bo sie sprzedaje , ide o zakład że można by było jeszcze o 20% obniżyć jego cene bez strat producenta :hyhy:

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!

ja wam powiem tylko jedno , czemu soje dodają praktycznie tylko do tanich białek ? bo można w ten sposób obniżyć cene produktu , i nikt tak naprawdę nie wie ile tego białka sojowego tam jest ( a im więcej tym taniej ) odpowiedź nasuwa sie sama

dokladnie wystarczy wziasc na przyklad legendarnego boeinga megabola :D sama soja i tylko kibel po nim, odnosnie sfd wystarczy poczytac temat o x5 gdzie za zadne skarby olimp nie chcial i nie przedstawil do dzis udzialu poszczegolnych bialek, samo to mysle ze tlumaczy wszystko, ze skoro niechca przyznac sie ile go tam jest to napewno wiecej niz polowa :rotfl: a mi rolmecz z allegro nie potrzebny wole dolozyc te 20-30 zl i miec pozadne bialko, ktore sie chociaz wchlonie w calosci a nie jak roslinne w max 80% sie wchlania z przewodu pokarmowego, zreszta kazdy szanujacy sie produkt z wyzszej polki pozadnego producenta niema nawet w skladzie bialka roslinnego bo to zanizka tylko jego klase bo gdyby bylo inaczej i naprawde by tak dobrze dzialalo to w bialkach z usa za 200-300 zl czy nawet w polskich produktach lepszych bialek bylby udzial bialka roslinnego a tak nie jest ;)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!
kurwa jesteśmy pogromcy mitów :rotfl: może teraz zniszczymy tezę że nowe formy kreatyny są lepsze ? :rotfl:

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!
No kre alkalyn to juz od dawna wiadomo ze ściema :P
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!
maks, niema problemu :rotfl:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

oraz

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

(strona 67 conclusion - wnioski)

lub

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

i kup tu teraz CEE skoro ludzie i po badaniach pisze ze i tak jeden pies co za kreatyna :rotfl: :rotfl: :rotfl: to za co sie teraz bierzemy :rotfl: :rotfl:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!
no nie wiem :D ale w dobie kryzysu nasze działania mogą spowodować duże straty firm produkujących suple :rotfl:

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!

i kup tu teraz CEE skoro ludzie i po badaniach pisze ze i tak jeden pies co za kreatyna


nie jeden chuj tylko wrecz pisze ze cee natychmiast przeksztalca sie do kreatyniny w kontakcie z kwasami zoladkowymi oraz ze polaczenie krety z grupa estrowa zamiast zwiekszyc jej stabilonsc, to drastycznie ja zmniejsza. Wiec wynika z tego ze 100 razy lepszy jest monohydrat.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!
glutamen, to jest wszystko jeden pies :D na mono swojego czasu tez krazyly badania z ktorych wynikalo ze wystarczy ze polezy mono w szklance wody 1-2 minuty i juz kreatynina i odrazu wszyscy pakowali ją do ust bez popitki :D wniosek jeden obojetnie jaka kreatyna zakupiona na cykl efekt koncowy zawsze bedzie prawie taki sam bo niema co wierzyc w reklame ze cos jest silniejsze to da lepsze przyrosty o KA tez pisali ze silniejsze 10x od mono a przyrosty daje takie same i w ten sposob mozna tak naprawde obalic prawie wszystkie suplementy ze np. glutaminy nie czuc, ze aminy prawie nic nie daja ze taniej kupic bialko, ze po tribulusie co najwyzej fajka stoi :D a zamiast gainera wziasc sie za miske, l-karnityna to woda, a hmb w ogole nic nie daje itd. splyca sie to wszystko do jednego belkotu marketingowego :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!
to teraz zadam niezwykle ważne w tym temacie pytanie : Na chuja kupować suple ? :rotfl:

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!
dobre podsumowanie tego calego marketingowego gowna :D

to teraz zadam niezwykle ważne w tym temacie pytanie : Na chuja kupować suple ? :rotfl:


hehe dlatego kreta na podtrzymanie, a cykle na saa/ph :hyhy:
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!

to teraz zadam niezwykle ważne w tym temacie pytanie : Na chuja kupować suple ?

poniewaz czlowiek ma taka psychike ze gdy cos bierze to odrazu lepiej mu sie cwiczy, ma wiekszy zapal, jakies nadzieje i cele sobie stawia jak sie to naukowo nazywa placebo :) malo przypadkow bylo gdy ktos dostawal wyjebke saa, czy slodzik zamiast metki a odrazu 10kg wiecej na sztandze, czy wkret z dietanabolem na naszym forum i juz po paru godzinach niektorzy pisali ze juz brali albo ze maja na sprzedaz :rotfl: splycic mozna to wszystko do jednego o czym kazdy kto cwiczy pare lat wie sukcesem jest dieta :) a z niezbednych suplementow to witaminy, mieneraly i uzupelnienie diety bialkiem czy weglami, czasami jakas kreatyna czy stack na stagnacje albo no-booser przed treningiem na rozruszanie a pomniejsze suplementy typu tauryna, hmb, l-karnityna itd. mozna bezpiecznie omijac szerokim lukiem bo napewno cos tam daja ale nie daja takich efektow o jakich marzymy po przeczytaniu etykiety na opakowaniu...
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!

o teraz zadam niezwykle ważne w tym temacie pytanie : Na chuja kupować suple ?


po co wogole komu siłownia ? nagle wszystko stracilo dla mnie sens, przejzalem na oczy, kulturystyka to nie to co chce........jutro zapisuje sie na balet :rotfl:
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!
no kurwa :D wszyscy nas oszukują , robią suple które nie są potrzebne , reklamują je ludzie którzy ich nie biorą , bo skoro ładuje hormon z insuliną , teściem , trenem itp to po chuj mu jakaś kreatyna :rotfl:
cały biznes opiera sie na wielkim wałku :hyhy: a kiedy to sie wszem i wobec wyda to co będzie ? :rotfl:

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!
prawda jest taka ze dupnego miesnia na suplach ani diecie sie nie zbuduje, nie zakoksujesz nie bedziesz wielki i koniec bajki. Te wszystkie suple to dobre sa jak juz ktos jest dupny, w przerwie miedzy cyklami na koksie mozna se zapodac jakiegos staka na lajciku. Mam kilku dupnych znajomych, czesc z nich z gory zawsze mowila ze koksuje, czesc zapierala sie latami, a wkoncu tez przyznali ze koksowali. Gdy ci ostatni sie tez przyznali stracilem zludzenia ze da sie byc taki dupny bez koksow, bo w tym momencie nie znam nikogo ani na zywo ani nikogo ze slawnych ludzi ktorzy byli by dupni osiagajac to bez koksu. A zawsze sie tak zastanawialem jak to mozliwe ze ci moi kumple sa tacy jacy sa - dupni - a o suplach maja albo male pojecie albo zadne. Jeden mowil ze w zyciu odzywki bialkowej nie pil. Jakies bcaa czy glutamina sa dla nich obce. Teraz juz wszystko jasne, na chuj im jakies bcaa jak oni zapierdzieli se tone koksu i rosli jak na drozdzach. A potem tacy chodzą i glosza swiete slowa typu "dieta to podstawa", smiac sie chce, oczywiscie ze dieta jest wazna, ale jak by od diety kazdy tak puchł to kazdy ziomal z silowni bylby jak pudzian. To jest takie falszywe, czemu tacy ludzie nie powiedza wprost "ok, dieta jest wazna, ale na diecie bym tak nie spuchl, wpierdalalem koks ile wlazlo wiec jestem dupny". Tak wiec wszystkie te suple to jeden wielki chłam, ale kazdy z nas je bierze z jednego powodu, jak joks napisal, to dziala jak placebo, dodaje nam checi do dalszych cwiczen, daje jakies tam nadzieje a to tez jakos tam jest wazne. Poniewaz mi nie zalezy zeby byc dupnym nie planuje brac koksu, cwicze dla w miare fajnej sylwetki i dla formy.
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!

a kiedy to sie wszem i wobec wyda to co będzie ? :rotfl:


bedzie ARMAGEDON :przestraszony: :przestraszony: ten biblijny, a nie na bica :rotfl:

glutamen swiete slowa :padam:
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!
zaraz wyśle meila do muscletecha i sie spytam czemu nas w chuja robią , i że i tak każdy zna prawdę xD

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!

zaraz wyśle meila do muscletecha i sie spytam czemu nas w chuja robią , i że i tak każdy zna prawdę xD


to by bylo calkiem smieszne :padam: :rotfl:
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!
musletech to wogole najwiekszy bajkopisarz z tych wszystkich ;p
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024