Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co i jak!!!!!!!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!

i akurat 4 mega kapsy to 3,2 g hmb czyli dzienna dawka


tak ale wtedy wezmiesz tylko 2 porcje dziennie bo dwa razy po 1600mg, rozumiesz? wiec do dupy takie dawkowanie, najlepiej to rozdzielic na 3 porcje a z megakapsami to juz nie bardzo sie da. "Tylko taka systematyczna 3-krotna suplementacja w ciągu dnia gwarantuje osiągnięcie względnie stałego stężenia HMB we krwi i w konsekwencji jego największą skuteczność". A jak masz 500 miligramowe kapsy to masz akurat i bierzesz 3 razy dziennie po dwa kapsy a nie 2 razy po dwa kapsy i w ten sposob dawkujesz tak jak powinno sie dawkowac, nie marnujac przy tym ani grama hmb ani nie biorzesz za mało.

a co do dawkowania to czy ja wezmę idealnie 1 g
czy 1600 mg to nie ma wiekszego znaczenia
to nie leki ze trzeba odmierzać co do miligrama.


nie no oczywiscie ze nie, mozesz nawet wziasc 5g hmb i przypuszczam ze nie odczujesz zadnego ubocznego skutku, ale po co brac wiecej i tracic kase skoro wystarczy 3 g ? a tu przeciez sie rozchodzi o cene. A chcac brac megacapsy tak jak sie powinno brac 3 razy dziennie by utrzymac to stale stezenie hmb we krwi, musialbys brac 3 razy po 2 kapsy co daje 6 kapsow dziennie a wiec 4800 mg dziennie a wtedy nie dosc ze marnujesz hmb wysikujac je z moczem to jeszcze przeplacasz w cholere i wtedy megakapsy wystarcza ci tylko na 50 dni jak napisalem wczesniej

sa tez mega mega kapsy :) o zawartosci 1000 mg czystego hmb w kapsulce, wydawalo by sie super okazja i lykasz tylko jedna kapsołke w porcji 3 razy dziennie ale:

- OLIMP HMB 1250 Mega Caps 150 kap. - 90 zeta - 1000mg hmb w kapsie - co daje tez 50 dni suplementacji czyli lepiej niz zwykle megakapsy a gorzej niz zwykle kapsy.

bo ja patrzyłem w necie i jest głównie dostepne hmb trec 440 kaps za 99 zł


no i olimp za ok 109 zł (z przesyłką na allegro) 300 mega kaps


zeby porowanie cen bylo miarodajne i rzetelne bierzez ceny produktow z jednego sklepu a nie ze jeden produkt wziales z jednego sklepu gdzie np. akurat jest nie za tanio a drugi z innego gdzie akurat byla promocja. Ja wszystkie 3 ceny (dwa produkty w poprzednim poscie i produkt w tym poscie) wziolem z jednego sklepu (a nawet tej samej firmy).
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!
po co liczyć kapsy, w płynie lepiej działa i dostajecie stylową strzykawkę w zestawie :rotfl:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!
no zgadza sie, podobno w plynie jest najsilniejszy i pierwszy jaki bralem byl w plynie i jak juz tez napisalem w plynie oplaca sie chyba najlepiej. A tak na marginesie, nie przypadkowo poruszylem temat hmb, jak juz pisalem kiedys go bralem i bylem zadowolony (to bylo jakies 1.5 roku temu) i teraz od 2 tygodni znow biore hmb :) + krete + leucyne + bcaa + tauryne + bialko (wzbogacone o peptyd glutaminy) i zobaczymy co z tego bedzie ... oczywiscie sie nie napalam
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!
w tej cenie bylby juz przyzwoity cykl z prolki :D i dlatego maks idzie zawsze na skróty hehe
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!

hmb :) + krete + leucyne + bcaa + tauryne + bialko (wzbogacone o peptyd glutaminy)


malo kto ma tyle kasy zeby miec leucyne+tauryne+bcaa+hmb w stalej suplementacji, do tego dorzuc kretke, jakies bialeczko+gainerek+w miare dietka..

dlatego

w tej cenie bylby juz przyzwoity cykl z prolki :D


z takiego zalezenia jak wyzej Joks napisal wiele ludzi wychodzi. Efekt lepsze, a kasy wydanej mnie. Wiadomo koks to nie zabawa, ale wydawanie takiej kasy na suple to tez troche sie mija z celem.. Jakbym mial w chuj kasy, to czemu nie. Inaczej mowie ze nie warto.


BTW. Bardzo ciekawa dyskusja ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!

malo kto ma tyle kasy zeby miec leucyne+tauryne+bcaa+hmb w stalej suplementacji

bo malo kto wie ze do szczescia potrzebny jest jeno bialeczko na noc, carbo po tren, kreta, no booster i masz za 3 stowy cykl na wypasie + dieta, jasne ze na koksie mniej kasy itp ale nikt nie bierze uwagi na uszkodzenia zdrowotne, nie bez liku kulturystyka nazywana jest sportem dla wytrwalych :D chyba tlumaczyc tego nie trza. A dodam ze bardziej jak bialko aminy sie zdadza.
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!
a ja zadam pytanie.
Od kiedy cykl sterydowy jest tańszy od kreatynowego? :luka:
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!
No cóż? ja na najbliższy cyklon miałem brać arremadex
plus no boostery z tym że miała to byc własna miesznka
cytruliny (aero2) i aakg (olimp)

no i takie zabawki na miesiac kosztują mnie 270 zł
dobrze że mam białko i mutanta to tyle taniej
jak doliczyc te dwa to koszt juz naprawdę spory
cholernie drogie te suple.

najklepsze że jakisczas temu za syntrax matrix
płaciłem 125 zł a teraz średnio po 180-200 zł!!!
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!
mozna zrouzmiec z niektórych wypowiedzi ze lepiej sie ukuć i nie stosować supli :zdziwko:

moim skromnym zdaniem suple dopiero odgrywają znaczącą role własnie podczas stosowania saa i ph ..twedy nasz organizm jest na maxa nakręcony i może wykozystac potencjał z kazdego źródła pokarmowego a zwłaszcza z najprostszych w przyswojeniu i przemianie suplementów i odzywek
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!
ja tylko raz ph jadlem ale tyle moge powiedziec: te samopoczucie to zadna odzywka nawet za 300 zl ci nie da i tyle w temacie
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!

malo kto ma tyle kasy zeby miec leucyne+tauryne+bcaa+hmb w stalej suplementacji,


ale ja nie powiedzialem ze mam to w stalej suplementacji, jedynie do stalej suplementacji mam zamiar wrzucic hmb pozatym jesli mowa o polaczeniu hmb + leucyna to bcca zbedne, na cholere bcaa jak ktos ma leucyne, ja biore bcaa bo mi zostalo z poprzednich razow bo wtedy nakupilem tego jak glupi, wiec biore zeby sie nie zmarnowalo. Tauryna ? Tania jak barszcz ale biore ja do krety jako transporter choc bez tego moglbym sie obejsc, biore bo tez mi zostala z poprzednich razow.

bo malo kto wie ze do szczescia potrzebny jest jeno bialeczko na noc, carbo po tren, kreta, no booster i masz za 3 stowy cykl na wypasie + dieta,


to ja zamiast tego boostera wolalbym wlasnie hmb i leucyne i cenowo wyjdzie mniejwiecej to samo i tez mam cykl na wypasie za podobne pieniadze. Pozatym tak szczerze co daje ci no booster ? oprocz tego ze masz lekką pompe na treningu ? przyrosty masz po no boosterze ? nie sadze. Ale zawsze mozna isc na kompromis i zamiast hmb i no boostera kupic hmbolon i masz 2 w 1 :D

Tak na marginesie, za to wszystko co wymienilem dalem smieszne pieniadze, gdyz nie kupuje tego w oryginalnych opakowaniach z firm typu olimp czy universal, tylko kupuje polprodukty a raczej surowce. Moze komus wyslac kilogram leucyny ?? :rotfl: Nie no nie bede robil interesow na forum :)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!

A dodam ze bardziej jak bialko aminy sie zdadza

nie dla przecietnego kowalskiego czyli dla nas juz kiedys o tym pisalem:

http://www.forum-kul...showtopic=42304

moim skromnym zdaniem suple dopiero odgrywają znaczącą role własnie podczas stosowania saa i ph ..twedy nasz organizm jest na maxa nakręcony i może wykozystac potencjał z kazdego źródła pokarmowego a zwłaszcza z najprostszych w przyswojeniu i przemianie suplementów i odzywek


bardzo madre slowa by wykorzystac potencjal saa dopiero wtedy przydaja sie takie cuda jak glutamina, bcaa itd. suplementy po treningu by szybko dostarczyc je dla organizmu, czy przed snem a takto to co napisalem wyzej dla przecietnego amatora kulturystyki bialko wystarczy a dodanie na cyklu glutaminy, bcaa itd. nie spoteguje napewno o 5kg wiekszych przyrostow :) co najwyzej lepsze samopoczucie na treningu
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!

Tauryna ? Tania jak barszcz ale biore ja do krety jako transporter choc bez tego moglbym sie obejsc, biore bo tez mi zostala z poprzednich razow.

to juz znow temat na kolejna debate w tym temacie ;) kreatyna nie jest insulino-zależna co to oznacza ? ze wszystkie pierdolki jak carbo, dextro i inne ktore maja wplywac na transport kreatyny poprzez insuline sa nic nie warte i ba! nawet bardziej szkodza niz pomagaja jedynym skutecznym transporterem to ala i jej pochodne jak np. r-ala, oraz d-pinitol ktory mimo ze wplywa na insuline nie wykazuje jej skutkow ubocznych w przeciwienstwie do dextro czy carbo
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!

przyrosty masz po no boosterze ?

siła idzie jak chuj.


ja wyznaje zasadę: białko, kreta, dieta reszta do kosza
można dorzucić jeszcze no booster czy test booster (poza cyklem kreatynowym)

a jakieś pojedyńcze aminy typu gluta, leucyna, tauryna, słynne hmb
i reszta tego badziewia to strata kasy.

niech ktosbierze taurynę, leucyne i hmb

ja wezmę białko i stack kreatynowy zobaczymy kto bedzie lepszy po 2 miesiącach... :hyhy:
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!

niech ktosbierze taurynę, leucyne i hmb

ja wezmę białko i stack kreatynowy zobaczymy kto bedzie lepszy po 2 miesiącach...


od 2 stron juz pisze :rotfl: ze dla nas amatorów to w zupelnosci bialko hehe nalezaloby zadbac tylko o jego jakosc a nie ilosc i tyle w temacie suplementow godnych polecenia i zawsze dzialajacych, transportery do mono tez zbedne o czym wspomnialem wypowiedz wyżej ;)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!
Mnie nie tłumacz tylko glutamenowi
ale on kupuje leucynę na kilogramy to juz inna liga supermanów :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!
Dla mnie osobiście sprawdzają sie takie suple jak bcaa i białko ...carbo nie wale bo jestem endomofikiem , a budowe trzeba brać pod uwagę

co do cyklicznych supli to najlepiej stosować kredke /staki kredkowe ( 6 tygodni ) -no bostery ( 6 tygodni ) i nic wiecej na naszym amatorskim polu walki nie potrzeba
  • 0

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!
juz dawno nie widzialem tak zespamowanego postu :rotfl:

Mnie nie tłumacz tylko glutamenowi


ale ja sie z wami absolutnie zgadzam, zawsze uwazalem ze podstawa to dobre bialko, bo z bialka organizm sam sobie wytworzy aminy takie jak bcaa i inne. Czasem mozna jeszcze walnac cyklik na mono i tyle, co do tego hmb to byly tylko rozwaznia, taka dyskusja, jesli ktos ma kase moze eksperymentowac, ja nie tyle co zygam kasą ale mam dojscia do wysokiej jakosci surowcow i tyle.

ale on kupuje leucynę na kilogramy to juz inna liga supermanów :rotfl: :rotfl: :rotfl:


no nie wiem co w tym smiesznego, ale tak wlasnie jest, tak dla przykladu tyle za to place:

Aakg 0.5kg - 110 zeta

Leucyna 1kg - 105 zeta

Bcaa 0.5kg - 86 zeta

L – glutamina 1kg - 90 zeta

Monohydrat kreatyny creapure 1kg - 100 zeta (0.5kg - 55 zeta)

HMB 0.5 kg - 83 zeta

Tauryna 0.5kg - 40 zeta

Czysty izolat serwatki bez smakowy 1kg - 68 zeta

Bialko mleka zawierajace 78% kazeiny bezsmakowe 1kg - 57 zeta
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!

Leucyna 1kg - 105 zeta

ehe i pisze po tajwańsku rolmlecz na opakowaniu?
  • 0

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!
sluchaj body, nie chcesz wierzyc nie musisz, to jest 100% towar i napewno nie z azji, nie podalem tego zeby sie pochwalic tylko pisze jak jest, nie mam zadnego interesu w tym zeby was oklamywac, nie handluje tym, tylko kupuje na wlasny uzytek, zreszta nie tylko ja, moi kumple tez i wszyscy jestesmy zadowolenie z tego stafu

co do supli, to troche odwracacie kota ogonem jesli chodzi o moje wypowiedzi, bo szkoda kasy bo to bo tamto, jesli piszesz o kasie to policz sobie ile wydales cale zycie na suple i inny staf jaki brales i co bys mial za to gdybys tego nie kupowal i jechal tylko na super diecie...przypuszczam ze merca E klase z 98 roku w full wypasie :rotfl:
Oczywiscie jesli mowa o kasie i zakladajac ze jej nie mam, mam tylko niewielkie pieniadze do wydania i nie znam tego "dostawcy" u ktorego kupuje, to bym kupowal tylko w miare dobre bialko ale tez nie jakies tam super zeby majatku na niego nie wydac i glukoze z tesco, do tego jakies zwykle tanie witaminki i omege 3 i tyle i na tym bym jechal non stop. Ale wy tez nie raz robicie super cykle z dwoma roznymi stakami za ogrmome pieniadze, do tego jakies super bialko, vitargo i cholera wie co jeszcze, to ja wole sobie poeksperymentowac z hmb + leucyna + kreatyna, przeciez to moja sprawa co biore i wcale ci do tego nie namawiam. Pozdro
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024