Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co i jak!!!!!!!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!

policz sobie ile wydales cale zycie na suple i inny staf jaki brales i co bys mial za to


przeliczyłem i wyszło co najmniej 10.000 zł nie liczac sprzętu...


a w tą leucyne za chuja nie uwierzę.
  • 0

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!
pozatym jak juz pisalem, wszystkie te suple - niektore daja lepszy efekt niektore gorszy - i tak sa do dupy, tzn. pod tym wzgledem do dupy ze w zyciu nie zrobil bym sie na nich jak pudzian czy arnold, zeby tak wygladac no nie oszukujmy sie - trzeba zakoksowac, z tymze ja nie chce, wole byc zdrowszy i wygladac jak czlowiek ale za to mniejszy, niż miec typowa zrytą twarz steryda.
  • 0

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!

a w tą leucyne za chuja nie uwierzę


a znasz kogos kto moglby to przebadac ? jesli tak to gdy nastepny raz bede zamawial wezme ze 100g leucyny i wysle ci gratis do przebadania
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!
co daje no booster? szybsza regeneracja? wieksza chec do treningu? pompa? sila? energia? ozywienie? mniej wiecej to daje, poza tym wygodnie jest pierdolnac porcje no boostera niz srac sie z 20 tabsami :D co do bialka to po treningu wystrarczy zjesc jedno jajko czy wypic szklanke mleka bo bialko to przez caly dzien org magazynuje i przetwarza a po tren to glownie ww.
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!

a znasz kogos kto moglby to przebadac ? jesli tak to gdy nastepny raz bede zamawial wezme ze 100g leucyny i wysle ci gratis do przebadania


ja moge sie skusic na cos takiego mozna było by pomyslec o testach supli
wybrało by sie kilka sztuk jakis podstawowych i kontrowersyjnych suplementów i kilka osob z forum zrobiło by równocześnie podobne cykle na suplach w okreslonym czasie było by całkiem interesujące taka perspektywa

sami byśmy sie przekonali ile to jest warte
  • 0

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!
ja mialem na mysli przebadac laboratoryjnie
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!
za jedno badanie laboratoryjne kupilbys minimum 10 opakowan takiej leucyny ;) aczkolwiek ja tam wierze glutamenowi w anglii jak bylem to kupowalem w sklepie internetowym juz nie pamietam nazwy gdzie suplementy byly sprzedawane na wage, dostawalo sie tylko plastikowe pudeleczko z przyklejonym nadrukiem tu widze po tym co przedstawil w spisie tez wszystko wagowe czyli kupuje chlopak sam surowiec bez jakis tam obrobek, rozdrobnien, kapsowania itd. wtedy surowiec jest tanszy bo same kapsowanie, opakowanie itd. podnosi koszty, kwestia tylko taka na ile ten sprzedawca jest prawdziwy, zawsze moze dodac troszke mąki czy czegos innego :rotfl:, znane sa tez przypadki rozkruszania metki :rotfl: i dodawania do takiego suplementu hehe bo metka tania 30 zl a klient jaki zadowolony :super: wiec jak glutamen kupujesz tak jak mysle w opakowaniach bez nadruku to lepiej przebadaj ;) no chyba ze ktos z hurtowni wynosi i wam sprzedaje :D
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!

co do bialka to po treningu wystrarczy zjesc jedno jajko czy wypic szklanke mleka bo bialko

z tym bym się za chuja nie zgodził
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!
tak samo ja, szczegolnie z tym mlekiem, w szklance mleka jest tyle bialka co kot naplakał, no ale mniejsza z tym.

Joks,

byłes bardzo blisko ze swoimi domniemaniami, za wyjatkiem wynoszenia z magazynu i mieszania z metą, to jest towar pewny w 100 %, mam nawet certyfikaty na to, towar jest co jakis czas testowany, co do opakowan to kiedys byly w plastikowych puszkach z naklejką z przodu co to za surowiec a z tyłu sklad jesli np. byla to mieszanina roznych bialek, jesli bylo to np. hmb to pisalo tylko "hmb", teraz sprzedaja to w torbach foliowych. Dla mnie bez roznicy mam w domu w cholere pustych plastikowych opakowan, przesypuje tylko i jest :D
Tak na marginesie wszystko co podalem to byly proszki. Zastanawiacie sie co tak tanio ? Oczywiscie oprocz tego co juz joks napisal. A jedliscie kiedys proszek leucyny ? Obrzydliwe, bcaa tez fuj acz kolwiek nieco lepsze od leucyny bo walina i izoleucyna zagluszjaa lekko obrzydliwy smak leucyny. Zarowno leucyna jak bcaa nie rozpuszczaja sie prawie wcale, trzeba wiec polykac ten obrzydliwy proszek, wiec cena tania ale ile wyrzeczen :zalamany: Tauryna przypomina troche sól wygladem i wagą - jest bardzo ciezka, rozpuszcza sie idealnie i jest bezsmakowa. Podobnie kreatyna i l - glutamina. Ale wierzcie mi ze sa proszki nad ktorymi prawie plakalem np. ta leucyna. Ale juz sie przyzwyczailem, odmierzona ilosc prochu na lyzke stolowa, do geby, i litr soku owocowego :hyhy:
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!
zgadzac sie nie musicie ale taki jest fakt
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak!!!!!!!!!!!
Taki jest fakt ale nie jest on słuszny
bo i w szklance mleka i w jednym jajku mamy śmieszne wartosci odżywcze
nic nie zastąpi po treningu gainera/ ryżu z tuńczykiem
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024