Skocz do zawartości


Zdjęcie

body fortress Amino 1500 Jak dawkować?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

Jakub23
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Comedy Central
  • Zainteresowania:x360 i takie tam

Napisano Ponad rok temu

body fortress Amino 1500 Jak dawkować?
Siema wie ktoś może jak dawkować amino 1500 przy wadze 106 KG? ... 3x4 tabsy dziennie? czy inaczej? ... i jeszcze jak by ktoś mógł mi napisać co brać żeby dojechać się do 120 KG na masie... bo przy wadze 106 KG cieżko na samym jedzeniu już jechać... :) :dobani:
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: body fortress Amino 1500 Jak dawkować?
aminki przelicza sie 1g aminków na 10kg ;) masy ciała dzielisz to na porcje i atakujesz w najbardziej odpowiednich porach dnia poranek przed i po treningu i przed snem ,co robić by dojechac jeszcze 14 kg mhhhhhhhh.........ćwiczyć i czekać cierpliwie , nie określiłem sie czego oczekujesz czy ma byc to fat byle by wskazówka pokazała 120 i tyle samo bedziesz miał w pasie , utuczyć sie nie problem tylko wystarczy kupić MUTANT MASSA do tego dobre białka brac porcje MM 3 x dziennie i tak samo białka tylko kwestja tego tematu czy twój organizm podoła przerobić tyle tego wszystkiego
  • 0

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: body fortress Amino 1500 Jak dawkować?
brałem te aminki, no na opakowaniu pisze 2 do 3 tabletek z kazdym posilkiem i zaraz po treningu. Ale bierz po 3 tabletki jak geloo83, pisze: rano na czczo, przed treningiem, odrazu po, i przed snam, chyba ze masz tez jakies bialko wolnowchlaniajace sie, to na noc bierz bialko.

p.s. byczy rozmiar tych tabletek co ?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: body fortress Amino 1500 Jak dawkować?
1g/10 kg ;) a jesli zalezy Ci na masie to kup na przyszlosc aminki z wieksza zawartoscia leucyny lub kup sama leucyne :rotfl: bo w sumie to ona najbardziej powinna Cie interesowac
glutamen, aminow z posilkiem sie nie bierze :D
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Jakub23
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Comedy Central
  • Zainteresowania:x360 i takie tam

Napisano Ponad rok temu

Re: body fortress Amino 1500 Jak dawkować?

nie określiłem sie czego oczekujesz czy ma byc to fat byle by wskazówka pokazała 120 i tyle samo bedziesz miał w pasie , utuczyć sie nie problem tylko wystarczy kupić MUTANT MASSA do tego dobre białka brac porcje MM 3 x dziennie i tak samo białka tylko kwestja tego tematu czy twój organizm podoła przerobić tyle tego wszystkiego


Własnie nie chodzi oto aby się utuczyć chciałbym dojechać do 120 na masie mięsniowej a nie tłuszczu żeby na tłuszczu do 120 się dojechac to faktycznie nie jest problem. Czyli mówisz MUTANT MASS i białka jakie białka proponujesz?... :ok:

p.s. byczy rozmiar tych tabletek co ?


Powiem tak że ciężko mi przez gardło przechodzą xD mam taka treme że się któryms udławie i udusze (=:

1g/10 kg a jesli zalezy Ci na masie to kup na przyszlosc aminki z wieksza zawartoscia leucyny lub kup sama leucyne bo w sumie to ona najbardziej powinna Cie interesowac


np co proponujesz?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: body fortress Amino 1500 Jak dawkować?
kiedys z sama leucyna byl problem obecnie suplementow masa jak np:
PVL NUTRIENTS Leuci-Bolic lub OLIMP Leucine Stack, ale polecam to pierwsze, wieksza ilosc w kapsułce :hyhy:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: body fortress Amino 1500 Jak dawkować?

lutamen, aminow z posilkiem sie nie bierze


no wiem i przeciez wyraznie napisalem ze NA OPAKOWANIU pisze zeby z posilkami brac i po treningu, a ja Jakub23, 'owi napisalem zeby bral jak geloo83, pisal: rano na czczo, przed i odrazu po treningu oraz na noc po 3 talbetki, chyba ze ma bialko to moim zdaniem na noc lepiej bialko bo aminy wchlonał sie w ciągu kilkunastu minut i przez reszte nocy nie bedzie "zasilania" mięsni w aminy.
  • 0

Jakub23
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Comedy Central
  • Zainteresowania:x360 i takie tam

Napisano Ponad rok temu

Re: body fortress Amino 1500 Jak dawkować?

lutamen, aminow z posilkiem sie nie bierze


no wiem i przeciez wyraznie napisalem ze NA OPAKOWANIU pisze zeby z posilkami brac i po treningu, a ja Jakub23, 'owi napisalem zeby bral jak geloo83, pisal: rano na czczo, przed i odrazu po treningu oraz na noc po 3 talbetki, chyba ze ma bialko to moim zdaniem na noc lepiej bialko bo aminy wchlonał sie w ciągu kilkunastu minut i przez reszte nocy nie bedzie "zasilania" mięsni w aminy.


Dokładnie tak pisze, żeby podczas posiłku jeść
  • 0

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: body fortress Amino 1500 Jak dawkować?
no własnie ale to jest bzdura, jesli masz pozadna diete to po co posilki wzbogacac w aminy. Do jedzenia to dobrze lykac witaminy i tyle. Aminy wykozystuje sie w momentach gdy zalezy nam na bardzo szybkim dostarczenu ich do miesni a takie momenty to rano gdy po calej nocy mamy ich "niedobór", przed treningiem (wzmoze to anabolizm) i zaraz po treningu gdy miesnie wlasciwie potrzebuja wszystkiego bo i aminow i wegli.
  • 0

Jakub23
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Comedy Central
  • Zainteresowania:x360 i takie tam

Napisano Ponad rok temu

Re: body fortress Amino 1500 Jak dawkować?
fakt :)
Posiadam jeszcze taki coś jak "Body fortess Muscle & weight gainer" bardzo bym prosił o doradzenia jak to jeść

Aktualnie spozywam kilka godzin jedną porcje kilka godzin przed treningiem i drugą godzine po treningu ... czy powinienem więcej jeść?... czy może inaczej? ... :idiota:
  • 0

szulik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:sex, boks, pilka nozna

Napisano Ponad rok temu

Re: body fortress Amino 1500 Jak dawkować?
ja bym wrzucił amino na noc.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: body fortress Amino 1500 Jak dawkować?
aminy przed snem moga u niektorych powodowac bezsennos/problemy z zasnieciem. nie u kazdego w zaleznosci od jego wrazliwosci i dawke na aminokwas tryptofan z ktorego uwalniana jest serotonina. przy bialku przed snem tego nie odczuwamy poniewaz w porcji bialka jest mniejsza zawartosc aminokwasow ktore pobudzaja system nerwowy. a ze sie zmarnuje taka porcja to tez fakt :) jednym slowem bierz szulik, aminy po treningu lepiej je wykorzystasz
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


szulik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:sex, boks, pilka nozna

Napisano Ponad rok temu

Re: body fortress Amino 1500 Jak dawkować?
biore porcje amino na noc od 2 lat i jest dobrze, po treningu biore bialko :)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: body fortress Amino 1500 Jak dawkować?
raczej powinienes na odwrot :D
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: body fortress Amino 1500 Jak dawkować?
raczej to jebać te aminy i ja bym brał tylko białko uniwersalne , na noc dobre i po treningu też ;)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: body fortress Amino 1500 Jak dawkować?
bo bialko to potega :rotfl: a co od wczoraj przegladam tematy kazdy o aminach piesze hehe widze jakas nowa moda na nie nastala :D tylko czemu jesli sa takie modne i popularne to nikt nie pisze tu o aminach estryfikowanych jak np. Growth Factory sa przepyszne :) a nie zwyklych ;/
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: body fortress Amino 1500 Jak dawkować?
no jak kryzys jest :D wszyscy tanim kosztem jadą :hyhy: no ale wiadomo formy estryfikowane są najlepsze , pokusił bym sie o zdanie że estryfikowana kreatyna też jest najlepsza ;)

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: body fortress Amino 1500 Jak dawkować?

raczej powinienes na odwrot


hehe dokladnie, z przyczyn ktore opisalem wyzej

co do tego gainera to tez jadlem, dobry w smaku nawet :)

a wiec tak z tego co widze po twojej wadze i chyba tez czytalem twoj post ze masz problem z brzuszkiem (chyba ze to nie twoj byl post to zwracam honor) to nie przesadzaj z tym gainerem. To ze pijesz gainera przed treningiem to blad, nie dostarczaj przed treningiem wegli, ty masz na treningu czerpac energie ze spalania zbednego tluszczyku a nie ze spozytych wegli. To ze pijesz gainera az godzine po treningu to tez do kitu, bo to za pozno, organizm potrzebuje bialka i wegli bezposrednio po treningu. No ale po treningu bierzesz aminy wiec trza pojsc na kompromisa :hyhy: Jako ze ten gainer zawiera az 54 wegli w porcji (moim zdaniem duzo za duzo, 30 g wystarczy, góóóóóóra 40g) a malo bialka bo 23 g, to bezposrednio po treningu bierz jak brales te 3 tablety aminow i odrazu po tym tego gainera ale np. 2/3 porcji. Wiec dobra pora na gainera to po treningu. Druga dobra pora, moim zdaniem, jest rano na czczo, kiedy po calej nocy, a szczegolnie gdy poprzedniego dnia machales sztangą, masz deficyt i bialka i wegli, wiec rano na czczo tez bym walil 3 tablety aminow i 2/3 porcji gainera. Spozywanie gainera w innych porach mija sie z celem. Tylko niech ci do glowy nie przyjdzie walenie na noc gainera, jesli nie masz bialka to trudno, to juz bierz te aminy na noc, lepsze to niz nic.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: body fortress Amino 1500 Jak dawkować?
przed snem wolalbym isc do sklepu i kupic kostke twarogu niz marnowac aminy :), a na sniadanie zjesc sobie do kanapek puszeczke tunczyka. wychodze zawsze z zalozenia ze aminy tylko w okresie okolotreningowym z glownym nakladem po treningu, bo o kazdej innej porze dnia mozna je zastapic posilkiem...a twarog czy tunczyk wiele nie kosztuje...kwestia 2-3 zł
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: body fortress Amino 1500 Jak dawkować?
no cóz ja jak rano wstaje to pije izolat bialka zeby sie szybko wchloną a za jakies 20 minut sniadanie. To nie jest tak ze bialko czy aminy z rana zastepuja mi sniadanie. A co do twarogu na noc to czemu nie, jak ktos jest chudy moze sie nażrec na sama noc :) Ja np. niestety nie moge :( Wlasnie sie redukuje i nie jadam kolacji wogole, wiem ze to nie sprzyja budowaniu miesnia ale mam to gdzies w tej chwili, moj priorytet to zrzucic sadlo z brzucha za kazda cene, nawet spadkow. Jedyne co to 30 minut przed snem wypijam 40 g bialka - to jest moja kolacja, 0 wegli, 0 tluszczu, samo bialko, dlatego twarog odpada.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024