Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

dragolol
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Prosze o pomoc dla poczatkujacego jakie mam cwiczenia robic na rozbudowe klatki
Witam chcial bym potrenowac klatke piersiowa i chodzi o to ze nie wiem jak sie do tego zabrac ;/
Mam do dyspozycji w domu tylko sztangle ;/ i ławeczke zrobiona przez siebie
Jakie mam robic cwiczenia zeby ta moja klata troche chociaz urosla ? bardzo mi zalezy na tym ;/
Dodam ze mam 19 lat wzrost 176 i 50 kg wagi strasznie chudy jestem .. w szkole na atlasie wyciagnolem na ławeczce 60 kg bez rozgrzewki
Mam chec cwiczenia tylko nie wiem jak sie do tego zabrac , chce zeby moja klatka piersiowa nieco jakos wygladala
Jakie mam robic cwiczenia ?
chodzi mi tylko o klatke piersiowa mam do dyspozycji tylko sztangle i ile mam jesc kalori dziennie zeby przytyc ? (mam jesc duzo miesa ? czy jak )
i ile pic wody dziennie ?
i ile robic powtorzen i seri ?
i ile razy w tygodniu to cwiczyc dzien w dzien ?
i pytanie oczywiscie czy to przyniesie jakis efekt jesli bede wytrwale cwiczyl mam wiele czasu wolnego

Prosze was wszystkich o pomoc ;D z gory dzieki czas zaczac pakowac kiedys musi byc ten pierwszy raz ;D

Użytkownik dragolol edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

tutku
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc dla poczatkujacego jakie mam cwiczenia robic na rozbudowe klatki
Dzięki za porady. Mi też się przydadzą. Napisz jeszcze coś o odżywianiu. Trzeba pić koktajle białkowe?
  • 0

dragolol
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc dla poczatkujacego jakie mam cwiczenia robic na rozbudowe klatki
dzieki kevin pomogles
znaczy wiesz ja nic za bardzo nie wiem o siłowni jakie to cwiczenia trzeba robic itp ;/
Jak by ktos mogl mi ulozyc trening taki na mase i powiedziec co ile powtorzen ile seri robic bo ja jestem zielony w tych rzeczach fakt jakies 3 msc temu trenowalem sobvie w domu przez jakis miesiac dawalem na maxa z siebie np pompki z obciarzeniem w skosie na plasko itp wyciskanie na laweczce itp
Jeszcze jak by ktos powiedzial co trzeba jesc w ciagu treningow ile spijac wody itp z gory dzieki
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024