Skocz do zawartości


Zdjęcie

pomocy w rozpisaniu suplementów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

jaruzelski
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koksownia

Napisano Ponad rok temu

pomocy w rozpisaniu suplementów
a więc tak, na chwilę obecną posiadam: Gain Bolic 6000, aakg z Trecka, Bx Carbo z Biogenixa i Elite Whey Protein Isolate z Dymatize i jak by ktoś mógł mi powiedzieć co, jak i kiedy brać???I jak byście mogli polecić mi jakieś dobre aminokwsy(coś nie za drogiego bo budżet mam lichy) :help:
  • 0
trzy góralskie prawdy: świnto prawda, tyz prawda, gógno prawda!!!

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: pomocy w rozpisaniu suplementów
aakg rano i 30 minut przed treningiem
Carbo po treningu + Izolat po chwili.
Gainbolic wg. braków w diecie.
Jak budżet masz lichy to nie kupuj aminokwasów bo Ci nie potrzebne.
  • 0

jaruzelski
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koksownia

Napisano Ponad rok temu

Re: pomocy w rozpisaniu suplementów

Izolat po chwili.


a czy dobrym rozwiązaniem jest stosowanie izolatu takze bezpośrednio po przebudzeniu, ok. pół godziny przed śniadaniem??? pytam bo kumpel z siłki mi tak doradził!


Jak budżet masz lichy to nie kupuj aminokwasów bo Ci nie potrzebne.



kumpel tak samo mi doradził żebym kupił sobie aminki bo to podstawa każdego cyklu?! :zdziwko: :zakrecony:
  • 0
trzy góralskie prawdy: świnto prawda, tyz prawda, gógno prawda!!!

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pomocy w rozpisaniu suplementów

a czy dobrym rozwiązaniem jest stosowanie izolatu takze bezpośrednio po przebudzeniu, ok. pół godziny przed śniadaniem??? pytam bo kumpel z siłki mi tak doradził!


bardzo dobre rozwiazanie, izolat serwatki to niemalze najszybciej wchlaniajaca sie forma białka a rano po calej nocy mamy go niedobór wiec szybkie uzupelnienie bialka z rańca jak najbardziej wskazane

kumpel tak samo mi doradził żebym kupił sobie aminki bo to podstawa każdego cyklu?!


no tu go troszke poniosło, aminki sa bardzo przydatne, wiec jesli sie ma kase dobrze jest kupic, ale to wclae nie zadna podstawa. Dobra bialko to podstawa, a ty bialko masz (i to jeszcze bardzo szybko przyswajalne) a organizm sam wytworzy sobie z niego aminy. To tez zalezy jaki masz cel, ale jak masz malo kasy to sobie mozesz podarowac aminy. Ja kupowalem aminy w tebletkach lub kapsułkach gdy zdarzaly mi sie czesto sytuacje (np. w pracy) ze nie moglem pic bialka, bo nie mialem go jak rozrobic, wtedy lykalem aminy.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024