Skocz do zawartości


Zdjęcie

coś strzykło pod kolanem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

witeekk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

coś strzykło pod kolanem
Siema! Jakiś miesiąc temu rozciągałem sie ale nie przeprowadziłem dobrej rozgrzewki bo miałem mało czasu wiem mogłem odpuścić ale trudno czasu sie nie cofnie. A więc na koniec rozciągałem sie z partnerem przy ścianie i w prawej nodze coś mi strzeliło po kolanem i czuje to do dnia dzisiejszego. Na 2 dzień nie mogłem jej zginać ani nic taki bół rwący był, a dziś po rozgrzaniu nóg znowu chciałem sie porozciągać i przy skłonie czułem ten ból przy kolanie nie jest to mocny ból ale nie jest to tak jak w lewej nodze. Mam pytanie co na to poradzić iść na prześwietlenie czy coś? pozdrawiam
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: coś strzykło pod kolanem
witek_men, ja bym radzil isc prywatnie do lekarza, on zleci Ci zapewne przeswietlenie, a jak tam nic nie wyjdie to dostaniesz skierowanie na usg kolana. Wtedy bedzie wiadomo na 100% co Ci jest. Pojdziesz normalnie na sluzbe zdrowia to bedziesz sie z tym pol roku jebal, a i tak nie powiedza Ci dokladnie co i jak. Wiem z wlasnego doswiadczenia ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


witeekk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: coś strzykło pod kolanem
poszedłbym prywatnie ale nie mam pojęcia jak sie za to zabrać u lekarza bywam rzadko i nie mam pojęcia czy przyjmuje jakiś prywatnie gdzie to sprawdzić?
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: coś strzykło pod kolanem
Znajdz odpowiedniego specjaliste i zadzwon do jego przychodzi, badz do niego skolujesz bezposrednio. Zadzwonisz i sie umowisz ;) Popytaj po ludziach u Ciebie a napewno znajdziesz odpowiednia osobe ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: coś strzykło pod kolanem
Spróbuj traumon żel niezależnie od tego co ci zaleci lekarz
świetny na dolegliwości ścięgien, wiązadeł, stawów itp w kolanach czy ramionach
  • 0

witeekk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: coś strzykło pod kolanem
dobra zaraz pójde kupić ten żel w sumie nie boli mnie przy chodzeniu itp ale chciałem sie znowu zacząśc rozciągać bo od lutego chciałem sie znowu zapisać na kickboxing ale czuje jeszcze jakiś ból więc chce do zaleczyćdo końca już
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: coś strzykło pod kolanem
witek_men, jak tam noga, nabawiłem się tego samego :D
tez przy rozciąganiu, robie przysiady z sztangą nie boli, tylko przy dwugłowym i kurwa przy rozciąganiu, nie wiem o co kaman, może źle do rozciagania noga się układa :/
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

witeekk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: coś strzykło pod kolanem
na razie średnio smaruje tą maścią co body napisał 3 razy dziennie dziś i w normalnym użytkowaniu nie czuje tego nawet przy bieganiu bo dziś biegłem na busa :D tylko jak wyprostuje noge i chce naciągnąc to czuje taki dziwny ból na razie poczekam i bede smarował na razie sobie zrobie przerwe w ćwiczeniu nóg i rozciąganiu tak do konca stycznia niech sie zaleczy dobrze jeszcze w grudniu robie 2 tyg regeneracje więc wtedy znowu zaczne jakąś maścią smarować i powinno być dobrze :hyhy:
  • 0

absolvent
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: coś strzykło pod kolanem
to zalezy gdzie boli... czy z przodu pod rzepka czy z tylu... bo pod rzepka to moglo poprostu sciegno ucierpiec ale zeby je zerwac to trzeba konskiej sily wiec nie ma obaw... ale jezeli gdzies w "srodku" albo z tylu to moze byc lakotka... przy chodzeniu bardzo nie doskwiera ale przy sportach juz niestety tak... mialem peknieta... lepiej wyciac czesc bo ona "lubi sie drzec" jak to powiedzial specjalista... idz do ortopedy ale specjalisty od kolan... objawy to klucie i uczucie "blokowania" sie kolana... nie to zebym byl specjalista ale znam kilka osob ktore mialy ten problem ze soba wlacznie :P pozdr
  • 0

witeekk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: coś strzykło pod kolanem
myśle że to nie bedzie nić łękotką bo w sumie nawet kopłem kilka razy piłke to normalnie a boli mnie tak pod udem z tyłu kolana tak już ku dwugłowym uda jakby, ale normalnie ruszam zginam prostuje itp tylko gry już sie nachyle tak jak do rozciągania to wtedy czuje jakby rwanie. myśle że mogłem dość mocno naciągnąć czy coś.
Co do BLUE to miałem tak kiedyś z pachwiną na treningu przeciągłem chyba czy coś to z 2 miechy czułem. A jeszcze sobie przypomniałem że kiedyś po przyjęciu low kicku na prostą nogą napięto coś mi też strzygło ale to chyba było coś poważniejszegobo przez prawie 2 tygodnie spuchnięta noga i kulałem, ale nie poszedłem do lekarza. I jakoś samo po jakimś czasie przeszło a na początku nie umiałem sie położyć.
  • 0

witeekk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: coś strzykło pod kolanem
i jak BLUE z nogą :>?
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: coś strzykło pod kolanem
witek_men, sprawdziłem może to być naciągniecie mieśnia połbłoniastego i jego przyczepu ew. wiezadło boczne kości strzałkowej :D

smaruje maści a na razie i zobaczymy
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

witeekk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: coś strzykło pod kolanem
gdzie sprawdziłeś byłeś u lekarza czy gdzieś wyczytales :D? hehe
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: coś strzykło pod kolanem
witek_men, sprawdzałem :P
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024