Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Adaskoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Pytanko
Witam!
Pisze do was gdyż już od po przerwie wakacyjnej jak wróciłem na siłownie pierwsze treningi zacząłem bez dobrej rozgrzewki i jak okazało sie w skutkach straszne dla mnie :przestraszony: ....
Nie wiem w sumie czy to są aż tak mocne zakwasy lub czy coś mi nie strzeliło w ścięgnach gdyż po pierwszych 2 dniach spędzonych na siłowni nie mogłem rozprostować rąk a nawet branie szklanki z napojem do ręki sprawiało ogromny ból... :(
Dziś już jest sobota prawa ręka już mocno wykurowana lecz lewej malutka poprawa. :kwasny: Może znacie jakieś preparaty co by wspomogły regenerację i uśmierzyły ból!

Za pomoc bardzo dziękuje :padam: :padam: :padam:
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
po paru dniach przejdzie ;)

Determination

Determination
  • Zabanowany(a)
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
Po długim odpoczynku powrót do treningów jest zazwyczaj bardzo ciężki...Nieodpowiednia rozgrzewka,ciężki trening i gotowe zakwaszenie całego orgaznimu...tak jak napisał maks,poczekaj pare dni a napewno przejdzie!

Jeśli już tak batrdo chcesz coś na regenerację to:

magnez+cynk+vitamin b6 na noc (=zma)
przed i po treningu antykataboliki: bcaa , glutamina
i możesz dokupić takze hgh night activlabu , niedrogi produkt a u mnie naprawde fajnie sprawdza sie jezeli chodzi o "jakość snu" lepszy , głębszy sen co za tym idzie , brak zakwasów, lepsza regeneracja , ogólnie czuje się wypoczęty i wyspany.

Pozdrawiam!

Adaskoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko
Dobra, dziękówa panowie :) poczekamy zobaczymy... :/
  • 0
TYLE SZANS, ILE ODWAGI !!!
Nie masz pleców?? NIE OSZCZĘDZAJ ŁOKCI!!!...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024