Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gino - pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

mirek255
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:za wójtem w lewo :)
  • Zainteresowania:tuning

Napisano Ponad rok temu

Gino - pomoc
siemka widzę ze mam już spory czas gino mogę zrobić coś żeby się zmniejszyło czy czekać aż samo przejdzie ??
  • 0

husky1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gino - pomoc
Gino samo nie przejdzie.
Od czego dostałeś gino? (może to lipo?)

W ginekomastii może pomóc nolva, ale nawet ona jej nie wyleczy, jedynie operacja.
Nolva zapobiega gino, a skoro widziałeś, że masz jej początki to trzeba było wtedy myśleć co z nią zrobić...
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Gino - pomoc
zależy od czego ono jest ;)

mirek255
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:za wójtem w lewo :)
  • Zainteresowania:tuning

Napisano Ponad rok temu

Re: Gino - pomoc
nie wiem od czego :P nie brałem koksów to bardziej takie małe dużo osób ma takie w jakimś tam wieku i czytałem ze później przechodzi. No ale jeśli szlo by to szybciej zlikwidować ro chciał bym to zrobić bo wkurwia mnie ten widok już :P
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Gino - pomoc
powinno minąć z czasem ale jak nie to chirurgicznie trzeba sie pozbyć , a może dorobiłeś sie od opijania litrów piwa ? :hyhy:

husky1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gino - pomoc
Daj fokę, może to lipo :|
  • 0

mirek255
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:za wójtem w lewo :)
  • Zainteresowania:tuning

Napisano Ponad rok temu

Re: Gino - pomoc
Nie no piwka trochę wypiłem no ale to chyba nie od tego :D pod nóż się nie dam tym rzeźnikom :P a nie ma żadnych tabsów co by pomogły :hyhy:
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Gino - pomoc
Wiesz na własną rękę ginekomastii nie wyleczysz, jedynie możesz pogorszyć swoją sytuację. Udaj sie do specjalisty endokrynologa albo androloga (3 tygodnie czekania w kolejce). Są na gino specjalne leki, specjalista Cię przebada i zaproponuje odpowiednie leczenie.

Być może bagatelizujesz sprawę i to nie gino tylko lipomastia. Mam kilku znajomych co walczyli z lipomastią, trochę zawzięcia i dali radę. Sprawa jest hmmm 'prosta' wystarczy zejść poniżej 10% body fat. Czyli dieta, treningi i aeroby, skakanka jest tutaj bardzo ważna. Z rzeczy które powinny Ci pomóc to środki na Yohimbinie, jednak nie ma sensu jej dawkować gdy masz duże BF poporstu nie będą działć jak trzeba. Zejdź do kilkunastu procent BF na normalnych spalaczach typu Tight a później dopiero rzeźb się Yohimbiną. Kolejna sprawa to bardzo pomocne w walce z Lipomastią spalacze miejscowe do kupienia w aptece. Dwa jakie znam to silm 3d i neo-capsidrem. Oczywiscie ostro musisz katować klatkę.

Nawet jeżlei jest to gino a zostosujesz się do moich wskazówek to gino nie będzie strasznie widoczne przy małym BF.
  • 0

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gino - pomoc

Dwa jakie znam to silm 3d i neo-capsidrem.


Blackzone, ciekawe takie produkty ? to sa spalacze miejscowe ? konkretnie na jakies miejsce czy tam gdzie ci sie tluszczol zbiera ( chyba glupie pytanie ;) )
  • 0

mirek255
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:za wójtem w lewo :)
  • Zainteresowania:tuning

Napisano Ponad rok temu

Re: Gino - pomoc
Hmm ale czy zejście z BF to nie będzie tylko tuszowanie tego nie lepiej temu zapobiegać ??
No może i trochę to bagatelizuje :kwasny:
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Gino - pomoc

Blackzone, ciekawe takie produkty ? to sa spalacze miejscowe ? konkretnie na jakies miejsce czy tam gdzie ci sie tluszczol zbiera ( chyba glupie pytanie ;) )


koledzy zachwalali. Tak to spalacze miejscowe, maści. Smarowali tylko na klatę, wydaje mi się że najkorzystniej smarować tam gdzie tego tłuszczu nie ma dużo własnie np klata, uda, łydki. Bo naprzykład na zalany brzuch to pewnie by nie zadziałało tak jak powinno. Ale tak mi się tylko wydaje.

Hmm ale czy zejście z BF to nie będzie tylko tuszowanie tego nie lepiej temu zapobiegać ??
No może i trochę to bagatelizuje :kwasny:


No mówię że te tuszowanie to w ostateczności. Proponuję idź najpierw do lekarza niech Cię skieruje na badania. Wtedy będziesz wiedział czy gino czy lipo i co robić. Ale na twoim miejscu i tak dostasował się po częsci do moich wskazówek aby poprawić wygląd klaty. Zresztą w poniedziałek mój koleszka idzie do endokrynologa na godz. 16 to zdam ralację dokładnie co i jak w tym temacie, tylko jakby co mi przypomnijcie :P
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Gino - pomoc
Blackzone, ile te specyfiki kosztuja? recepta czy nie? :D
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Gino - pomoc
nie drogie slim 3d 13zł, extreme slim z 30zł, neo-capsiderm z 5zł. polecam. bez recepty.
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Gino - pomoc
Blackzone, przetestuje i zobacze co to warte :D
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gino - pomoc
czytalem sobie opis tego slim 3d i jedno mnie zaciekawilo i zainteresowalo pod wlasnym katem,iz ma on wygladzac rozstepy i zapobiegac nowym. Ja mam ogolnie suchą i chyba malo elastyczna skore bo dorobilem sie naprawde sporych rozstepow w okolicach zgiec przy pachach i klatce i z tylu na laczeniu reki z motylem. Pomimo i z sa one naprawde spore i ze tak powiem jest ich cala kolonia heheh to mi nie przeszkadzaja,ale z kazdym cyklem pojawiaja sie nowe i tak sobie mysle ze kur.wa za 2 cykle to normalnie bedzie masakra. Juz teraz jest smiesznie bo ostatnio np. sciagam koszulke w domu, a ojciec do mnie ze dlaczego sie tne !!! eheheheh myslelm ze pier.dolne ze smiechu.

A taki srodek to moze byc ciekawa sprawa przy cyklu masowym, bo kazdy ( prawie kazdy ) ma miejsca gdzie szczegolnie albo tylko odklada sie tluszcz ( boczki,cycki,uda,rece itp. ) moze by tak smarowac te wlasnie miejsca i wtedy uniknelo by sie tego, co o tym sadzicie ? w sumie nie drogie to,ale nie moge znalezc na ile starcza :/
  • 0

mirek255
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:za wójtem w lewo :)
  • Zainteresowania:tuning

Napisano Ponad rok temu

Re: Gino - pomoc
Mi się wydaje że obojętnie czym nasmarujesz skore przed treningiem to będzie już lepiej i rozstępy będą mniej wychodziły :) ja jak się smaruje jakimś tam kremem to nie mam rozstępów a jak już napomnę to pojawiają się małe rozstępki :hyhy: A co do gino to mam zamiar zakupić te maści i przetestować :]
  • 0

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gino - pomoc
nie no te masci na gino to ci absolutne gów.no dadza !!! Jezeli to jest prawdziwa ginekomastia czyli masz twardy gruczol wyczuwalny pod dotykiem pod sutkiem to jest tylko do wyciecia !!! mozesz miec nadzieje ze masz to z powodu podwyszonego stezenia estrogenow w organizmie wtedy mozna to leczyc jakos farmakologicznie, mozesz tez miec lipo czyli tkanke tluszczowa co nie zawsze laczy sie z ogolnym otluszczeniem calej sylwetki bo tak jak mowielm jezeli ma sie zbyt duze stezenie estrogenow to tluszcz odklada sie w miejscach typowo kobiecych czyli biodra i klatka...

Jedyne co kiedys slyszalem na wyleczenue gino bez ciecia to masc ANDRACTIM,niedostepna w polsce normalnie w aptekach jedynie na zzamowienie jak ci lekarz przepisze...Ale to tez bardzo watpliwe zeby ta masc dzialala a jezeli juz to w poczatkowej fazie...
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Gino - pomoc
boczki-będe testował ten shit
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

mirek255
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:za wójtem w lewo :)
  • Zainteresowania:tuning

Napisano Ponad rok temu

Re: Gino - pomoc
no fat odkłada mi nie ma boczkach i przy cycach :) wiec myślę ze to właśnie podwyższone stężenie estrogenów jest bo co tak samo od siebie wyjebało mi babskie cycki :P
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Gino - pomoc
może nie wiesz o czymś o czym powinieneś :hyhy: ? :hyhy:



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024