Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziennik Patryk666


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
356 odpowiedzi w tym temacie

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
Wiem, ze Ci koelsie pozuja jak geje... zwlaszcza Ci w majtach :rotfl:

Ale sylwetki maja przekosmiczne...
  • 0
wracamy do żywych...

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
czyli fitness bardziej niz kulturystyka PATRYK666,
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
jezeli oni maja sylwetke fitness to tak.. chociaz nie wydaje mi sie aby fitness chlopaki mieli taka mase miesniowa... przeciez bez koksu nie da rady zbudowac takiej masy miesniowej przy takim pocieciu...
  • 0
wracamy do żywych...

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
tak to jest fitness
  • 0

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
To ja też fitnessowiec :wstyd: . Bo coś w tym stylu dla mnie mistrzostwo świata. Mamy wspólny cel Patryk, tylko Ty jesteś znacznie dalej. Będę się uczył na Twoich błędach :P :rotfl: ;)
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
no to fitness meny tez koksuja?? o to dobra bania... mysalem, ze tam wazniejsza jest ogolna sprawnosc fizyczna... a nie 45 w lapie, mega klata i waska talia...
  • 0
wracamy do żywych...

Rashes
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
wszędzie koksują, dobry koks nie jest zły :hyhy:
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
myslisz ze czemu maja taki efekt? bo dobrze sie odzywiaja i jedza danonki :P :rotfl: jest co prawda odsetek ludzi ktorzy zapracowali na swoj wynik ciezka praca bez koksu( chce byc jednym z nich) nie sa moze tak duzymi bestiami ale za to kondyche i reszte maja rewelka, sam obralem taka specjalizacje mam nadzije ze ja zrealizuje i choc raz ulozy mi sie w zyciu to co planuje i bedzie gitara, sry patryk za spam.

Wiem, ze Ci koelsie pozuja jak geje... zwlaszcza Ci w majtach

jabys dowiedzial sie ile dostaja kasy za pare fotek to bys z golym fiutem dal sie sfotografowac :hyhy: :rotfl: w dodatku jesli to magazyn typu Universal albo jakas gazetka czy cos takiego to oczywiscie odzywki maja na conajmniej 5 lat za free w zaleznosci ile beda tam na okladkach.
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
ja niestety nie osiagne tego na czysto... za duzo stresu w zyciu... kortyzol mnie pozera z dnia na dzien, a tluszczu przybywa... niestety pewnych rzeczy czlowiek nie przeskoczy...
  • 0
wracamy do żywych...

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
kurde jutro jade po worek treningowy aby dorzucic jakies treningi wydolnosciowe bo zaczynam sie zalewac, a waga stoi w miejscu lub sie zmniejsza;/... oj znowu mam problem z nabraniem miesa i problem ze zbyt szybkim nabieraniem tluszczu;/ kurde teraz zaliczam maly recom sylwetki, ale w druga strone miesien spada, a tluszczu przybywa;/

MASAKRA! trzeba reagowac szybko i cos kombinowac...

Na rowerek nie mam pieniedzy, ale na worek mi starczy... chcialem go kupic aby troche boksowac w wolnym czasie... poprawie technike na shidokan i troche sie wypoce...

jutro wkleje fotki zakupionego stuffu

Elo ziomki :padam:
  • 0
wracamy do żywych...

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
nie bylem kupic worka bo Ojciec zabral samochod i pojechal nagrywac nowe piosenki;/ wrocil za pozno... trudno pojade do hurtowni w poniedzialek...


Dzisiaj zaliczylem trening łap:

Biceps:
Unoszenie sztangi na biceps 4 serie 10 -> 55kg
Unoszenie hantelek naprzemiennie staly ciezar 4 serie 10 -> 24kg
Unoszenie sztangielek chwyt mlotkowy staly ciezar 4 serie 10 -> 24kg

Triceps:
Francuskie wyciskanie sztangi łamanej lezac 4 serie 15 -> 30kg 12 -> 35kg 10 -> 40kg 8 -> 45kg
Prostowanie na triceps w opadzie staly ciezar 2 serie 15 -> 14kg
Pompki w podporze tyłem z obciazeniem 30kg 2 serie po 15 ruchow
Prostowanie na wyciagu podchwytem 2 serie i nachwytem 2 serie po okolo 12-15ruchow

Potezna pompa i roztrenowanie... w koncu zaliczam progres w rozmiarze bicpesa... na dzien dzisiejszy 0,5 cm na + czyli nic tylko kontynuowac ostry trening :D
  • 0
wracamy do żywych...

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
po wczorajszym treningu czuje zakwasy na tricu... na bicu odziwo nic... chyba bede musial pobawic sie w jakis trenign szokowy na bica... ale to za jakis czas bo zaczyna sie wszystko ruszac wiec nie ma sensu jeszcze bardziej sie masakrowac... mysle nad dolozeniem na koniec kazdego treningu ostatniej seriiw celu maksymalnego dobicia miesnia...

Kiedys kolega mi pokazywal na klate aby nalozyc maksymalny ciezar ktorym pod koniec zrobie 8 ruchow... ciezary maja byc nalozone tylko z 5kg krazkow...

Robic powotrzenia az do zalamania wtedy dwie osoby sciagaja po jednej piatce z kazdej strony i jedziesz dalej i tak az do zalamania na czystej sztandze:) Mysle, ze takie cos byloby niezle, ale na razie poki cokolwiek idzie nie bede swirowac... za niedlugi czas doloze cos takiego bez zwiekszenia ilosci serii...

teraz jeszcze mam dylemat czy robic cykl na krecie w czasie grudzien->styczen bo czeka mnie operacja, gdyz odnowilo mi sie pewne scierwo, ktorego nabawilem sie jeszcze wtedy kiedy jezdzilem wyczynowo na rowerze... na krzyzu robi mi sie jakies bolesne gowno, ktore trzeba wyciac... najgorsze jest, ze tego nie zaszywaja i czlowiek musi lezec na brzuchu przez conajmniej miesiac, zalezy od tego ile tkanki beda musieli mi wyciac... 3 lata temu mialem na plecach dziure okolo 5 cm i lezalem 1,5 miesiaca, ale to pelnej formy powrocilem dopiero po okolo 3 miesiacach... czlowiek musi lezec bo kazdy ruch boli i 3 razy dziennie musi miec wlewana pewna masc bezposrednio do rany aby ta sie czyscila i nie wdal sie jakis stan zapalny... to oczywiste, ze strace wtedy na jakosci co w moim przypadku wiaze sie ze spadkiem ilosci miesnia i jednoczesnie sporym wzrostem tkanki tluszczowej :dontgetit:

Nie wiem czy jest sens wydawac 500zł na suple i walic cykl masowy w takim wypadku... zoabczymy jak to sie potoczy bo moze jeszcze nie bede musial byc operowany na "gwalt"... O cykl na PH w takim wypadku nie ma mowy... to bedzie musialo zaczekac...

Dzisiaj stanalem na wadze... 82,5 kg... nieco stracilem na jakosci a waga stoi w miejscu albo minimalnie spada;/ :[
  • 0
wracamy do żywych...

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
PATRYK666, te serie nazywaja sie drop sety ;) jak masz zrobic cykl i potem stracic to odrazu to masz racje, ze szkoda kasy :P
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
drop sety hehe bede pamietał... ale to sprobuje dopeiro za jakis miesiac bo jak na razie chyba jest dobrze:)
  • 0
wracamy do żywych...

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
PATRYK666, zapodaj jakies aktualne foty dla porównania ;) powodzenia :P
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
pod koniec miesiaca dam jakies fotki... na razie to chyba nie ma sensu... za krotki okres czasu aby cos zmacic ciekawego z sylwetka :D
  • 0
wracamy do żywych...

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
kurde wpienilem sie i zamowilem 2x HP :rotfl: nie bede za bardzo sie obkupowal w suple a kreta pomoze w treningu... dojdzie na dniach i sprobuje za ich pomoca zrobic jakosciowe 85kg nie wiekszajac BF i rozmiaru dOOpy :zawstydzony:

Jezeli chodzi o operacje to mam nadzieje, ze nie bedzie na razie potrzebna:P gdyby co to nie bede zalowal tych 220zł za bardzo... mam jeszcze troche kasy zarobionej na wakacjach, dzieki ktorej chcialem zrobic pare kilo miesnia dlatego trzeba zapierniczac bo Nas wiatr zwieje chlopy...

Chcialem kupic HP Clout i XS do tego Up your Mass 2x aby walic po tr... ale wtedy juz by mi bylo szkoda kasiorki:P... ten cykl poczeka jeszcze hehe

Dzisiaj shidokan po 1,5 tygodniowej przerwie:D bedzie sie dzialo
  • 0
wracamy do żywych...

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
troszke ulepszylem diete abym nie chudl tak jak to mialo miejsce dotychczas:P

**Dieta***

1. (B:40 W:100g T:23)
- Płatki owsiane 100g
- Jaja kurze 180g + bialko 90g
- dzem

2. (B:24 W:60 T:47)
- Chleb Ciemny 100g
- szynka z kurczaka/indyka 50g
- ser zółty 50g
- orzechy włoskie/pestki z dyni/slonecznik 50g
- warzywa (pomidor/ogorek/rzodkiewka/salata)

3. (B:32 W:76 T:3)
- Ryz brazowy 100g
- Piers z kurczaka 150g
- warzywa

4. (B:32 W:76 T:3)
- Ryz brazowy 100g
- Piers z kurczaka 150g
- warzywa


5. (B:40 W:20 T:40)
-50g groszku
-50g kukurydzy
-50g kapusty pekinskiej
-50g ogorka
-50g sosu czosnkowego
-150g kurczaka

Przed snem bialko pro longatum BX 40g

Bialko: 200 - 2,4g/1kg
Weglowodany: 330 - 4g/1kg
Tłuszcze: 116 - 1,4g/1kg
KCAL: ~3164


sporo juz tych kalorii wiec codziennie bede kontrolowal co sie ze mna dzieje i szybko reagowal... przez ostatnie 1,5 tyg nie mialem shidokanu a I tak waga raczej spadal niz szla do gory... a teraz bedzie czasem nawet i 3 razy w tyg... zobaczymy za tydzien co pokaze waga...
  • 0
wracamy do żywych...

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666

- Jaja kurze 180g + bialko 90g

to ile ty tu masz białka? 100g+?
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
ale to jest bialko jaja:P
  • 0
wracamy do żywych...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024