Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziennik Patryk666


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
356 odpowiedzi w tym temacie

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
Wrocilem z shidokanu... dzisiaj juz cwiczylismy z zaawansowanymi... czyli potezne kombinacje... podwojny lewy, prawy, unik, lewy, prawy low kick ; zgaszenie low kicka, lewy prawy unikt i sierp i wiele innych... na koncu w parach jedna osoba przyjmowala serie mocnych prostych na brzuch i miala tak wytrzymac okolo minuty... SIC ale mnie potezna kolka zlapala to ja nie mam pytan... potem na zmiane okladalismy sie kopnieciami na brzuch w bardzo szybkim tempie... jeden koles nie zdarzyl przypiac brzucha przy ciosie :rotfl:

Ładnie go zgielo:P

Powiem szczerze, ze szczeka strasznie meczy, ale przyzwyczaje sie:)

Przed tr. zjadlem banany i bialko bo nie dalem rady wcisnac w siebie ryzu i kurczaka... po tr. obowiazkowo salatka z kurczaka

Na noc siadzie porcja bialka i moze kilka orzechow:D

PZDR!
  • 0
wracamy do żywych...

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
PATRYK666, uzupełnij też węgle po takim tr. bo tracisz dużo rezerw glikogenu ;)
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
zjadlem bananka;d
  • 0
wracamy do żywych...

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
Dzisiaj okazało sie, ze uszkodzilem sobie kostke na shidokanie;/... strasznie spuchal i boli... dzisiaj poszedl w ruch altacet i jutro musze odpuscic trening... mysle, ze nie jest nic zlamane bo wczoraj moglem chodzic dopiero w samochodzie zaczalo mnie poobolewac... pewnie jak zaczela sie robic opuchlizna, a ta zaczela uciskac tkanki przy ruchu;/... dzisiaj juz noga jak balon i kustykam jak kuternoga :rotfl: Obym wydobrzał jak najszybciej...

Silownie zaliczylem:)

Na dzisiaj poszla klatka i kilka serii na przedramie:

Klata:
-Wyciskanie sztangi na plaskiej 4x
-Wyciskanie wasko na plaskiej 4x
-Wyciskanie sztangi na skosie 3x
-Rozpietki na skosie 3x

Jedna seria tzw. Drop Seta na kkoncu treningu nie dalem rady zrobic 10 ruchow w serii wiekszym ciezarem niz 85kg... potem juz bylo ocraz gorzej 75 zrobilem chyba z 6 ruchow 65 to juz chyba 5... a potem to juz po kilka az nie czulem w ogole klatki ani rak, a ciezar mnie przygniatal mimo to, ze sztanga byla prawie pusta... na koncu poczulem mega pieczenie, a klatka spuchal do granic mozliwosci :D Bardzo fajna sprawa na dobicie cwiczonych miesni...

Po tr. walnalem porcje carbo i zaraz siadzie porchja bialka

PZDR!
  • 0
wracamy do żywych...

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
Ale lipa z tą kostką Patryk... Szybkiego powrotu na siłkę i na shidokan życzę. Może jedź na prześwietlenie? Taka niewyleczona kontuzja szybko się odnawia, a na treningach ostro kopiecie. :super:
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
No powiem Ci, ze na treningach to bywa ostro.. na prawde łatwo o kontuzje... na sparingach to doslownie krew sie leje, wiec trzeba uwazac i szlifowac technike aby szybko nie odpasc...

Kurde troche mnie to wpienia;/... boje sie jechac na przeswietlenie bo zwykle bywa tak, ze wkladaja mnie w gips, a wtedy lipa totalna... pojde jezeli do konca tygodnia nie przejdzie...
  • 0
wracamy do żywych...

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
Dzisiaj juz opuchlizna mniejsza wiec nie jest zle:) za kilka dni zejdzie najprawdopodobniej... dzisiaj shidokan mam z bani, jutrzejsze sparingi tez, ale za tydzien bede w pelnej formie...
  • 0
wracamy do żywych...

absolvent
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
odradzam przsewietlenie... a jesli juz jest zle to nie daj sobie wsadzic nogi w gips... a najlepiej jak masz jakas kase to idz do jakiejs kliniki bo niestety ale dzis jesli nie zaplacisz za wizyte u lekarza to wydasz grube pieniadze na bezsensowne leczenie...
Powiem tak: mialem 2krotnie skrecone kolano... poszedlem do lekarza rodzinnego po skierowanie do ortopedy... ortopeda dotknal kolana pare razy zgial... przepisal dwie masci (obie po 50 zl) "smaruj raz jedna raz druga" i tyle... nic nie pomoglo...
poszedlem prwatnie zaplacilem 70 zl za wizyte momentalnie na miejscu USG... diagnoza: peknieta lakatka i skierowanie na rezonans magnetyczny zeby sprawdzic czy rzepka nie jest od spodu uszkodzona-na nastepny dzien mialem rezonans zrobiony, a z NFZ czeka sie okolo 9 mies... magia :) z tym ze potem operacja kosztowala 1600 ale takiej przyjemnej opieki jak w klinice nie da Ci zaden lekarz... suma sumarum... wyszedlem tego samego dnia po 30 min od zabiegu o wlasnych nogach a po 6 tyg gralem znow w pilke... takze serio... lepiej zabulic raz niz kupowac jakies niepotrzebne scierwo...
zycze szybkiego powrotu do zdrowia :D
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
juz jest duzo lepiej... w poniedzialek bede mogl znowu sadzic mocne low kicki:D... po prostu nadwyrezylem i spuchla... mial prawo:P

A propo prywatnych wizyt... od pewnego czasu chodze tylko prywatnie i nie narzekam juz na sluzbe zdrowia hehe:D a bywam u nich czestym gosciem... co za kraj :rotfl:
  • 0
wracamy do żywych...

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
PATRYK666, ale jak sie pracuje i tak trzeba płacic składke, bo czasami zanim doczekasz sie w kolejce publicznej do lekarza to zdarzysz umrzeć :/ polska...
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
Przyszły moje w pudelka HP:)) Sprzedawca wysluchał moich BLAGAN i nie dał smaku Fruit Punch aby sie nie zrzygał... wyslal watermelon i orange blast ... walnalem pol porcji po treningu smaku orange blast i powiem, ze jest lepiej jak przyfruit punch, ale ten cynamonowo waniliowo jakis tam posmak po wypiciu jest tak ochydny, ze przez chwile musialem sie skupic aby nie zwrocic tego co chwile wczesniej polknałem... Oj to bedzie najdluzszy cykl mojego zycia;/

Po powrocie z pracy dam wypiske z treningu i kilka fotek... elo!
  • 0
wracamy do żywych...

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
Wypiska z treningu:

Barki:
-Wyciskanie sztangi zza karku szeroki chwyt 3x
-Unoszenie sztangielek przed siebie 3x
-Unoszenie sztangielki na bok w opadzie 3x
-Unoszenie sztangielek na boki 3x
-Unoszenie sztangi wzdluz tulownia 3x

Plecy
-Wioslowanie sztanga 4x
-Sciaganie drazka wyciagu do klatki 4x
-Przyciagnie drazka wyciagu poziomo do brzucha 4x
-Wioslowanie sztangielkami (czolo oparte o fotel:P) 3x

Odczucia:
Bardzo szybkie tempo treningu... co druga serie robilem albo superserie na brzuch - spiecia brzucha (nogi pionowo) i unoszenie nog na dolna partie brzucha, albo spiecia na przedramie... zlalem sie potem i maksymalnie dopompowalem...

Trening zajał mi 60 minut

Podczas treningu przyszedl listonosz i przyniosl mi paczke z HP... po tr. wzialem pol porcji Orange blasta... smak nedzny choc nie tak tragiczny jak fruit punch;/

Przed trenigniem walnalem 1,5 porcji WF i troszke chyba przesadzilem bo ciezko mi bylo zlapac oddech i jak schodzilem na silownie to krecilo mi sie w glowie :( Troche nedznie sie czulem... pewnie cisnienie mi skoczylo...

Od razu po tr. wzialem porcje Carbo a 20 minut pozniej walnalem porcje bialka. Na dzisiaj zrobilem sobie shake'a z probki jakiegos bialka, ktora to dostalem do paczki z Horse Power'ami... Nazwy nie pamietam, rozpuszczalnosc 100% troche sie spienil i byl za slodki...

W pracy okolo 20:30 zjadlem salatke z kurczaka i powiem Wam, ze posilek potreningowy strasznie mnie zmulil... spuchl mi brzuch i bylem strasznie ociezaly... na szczescie juz przechodzi...

Postanowilem jutro pojechac i kupic w koncu ten worek bokserki aby dolozcy jakies aeroby bo widocznie stracilem na jakosci;/... musze to jakos opanowac...

A WIEC CYKL NA HP UWAZAM ZA OTWARTY... jutro podam wymiary i zrobie jakies fotki na czczo...

Pozdro!
  • 0
wracamy do żywych...

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
dzisiaj jakos mnie wzielo aby porobic sobie foty... plecow :rotfl: widocznie mnie podlalo mimo to, ze waga raczej nie ruszala z miejsca, a nawet czasami spadala;/... dopiero dzisiaj zobaczylem na wadze 84kg... a tak to krecilo sie miedzy 82 a 83kg trzeba to opanowac bo bedzie zle;/

Dołączona grafika

Przod widac, ze definicja juz nie ta;/

Dołączona grafika

Przod napiety...

Dołączona grafika

Plecki... podobno to teraz moja najlepsza partia... podobno :zawstydzony:


To wszystko... Jutro dam fotki na czczo... PZDR!
  • 0
wracamy do żywych...

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
---TEST HORSE POWER---


Suplementy biorace udzial w tescie:

O dziwo!! :przestraszony:

2x Horse Power... :D

Wymiary na czczo:

21 listopad 2008r.

Wzrost: 184cm
Waga: na czczo 83,1 (znowu wahania :niepewny: )
Biceps: 38/39
Klatka: 107cm
Barki: 127cm
Przedramie: 32cm
Udo: 58cm
Łydka: 38cm
Brzuch: (po cm do przodu fuck!)
-pod pepkiem 89cm
-pepek 85cm
-talia 81cm
Biodra(moze byc i dOOpa): 96cm

CEL:



BYC WIELKIM SKURWYSYNEM :rotfl:

z małym brzuchem :looka:

TRENING

...Przepierdolony... :rotfl:

DIETA:

***Dieta***

1. (B:40 W:90g T:23)
- Płatki owsiane 90g
- Jaja kurze 180g + bialko 90g
- dzem

2. (B:24 W:30 T:47)
- Chleb Ciemny 50g
- szynka z kurczaka/indyka 50g
- ser zółty 50g
- orzechy włoskie/pestki z dyni/slonecznik 50g
- warzywa (pomidor/ogorek/rzodkiewka/salata)

3. (B:32 W:76 T:3)
- Ryz brazowy 100g
- Piers z kurczaka 150g
- warzywa

4. (B:32 W:76 T:3)
- Ryz brazowy 100g
- Piers z kurczaka 150g
- warzywa


5. (B:40 W:20 T:40)
-50g groszku
-50g kukurydzy
-50g kapusty pekinskiej
-50g ogorka
-50g sosu czosnkowego
-150g kurczaka

Przed snem bialko pro longatum BX 40g

Bialko: 200 - 2,4g/1kg
Weglowodany: 290 - 3,5g/1kg
Tłuszcze: 116 - 1,4g/1kg
KCAL: ~3000


Bede manewrowal skladnikami podczas testu... bo waga jakos nie wzrasta,a brzuch juz sie podlal;/ dziwne ale prawdziwe...

AEROBY

2-3 razy w tyg shidokan po 1,5h do tego 2-3 razy w tyg trening na worku...

FOTKI:

Niestety nie udalo mi sie zrobic fotek na czczo... tylko przod i tyl... nie mial mi kto zrobic...

Dołączona grafika
Na czczo

Dołączona grafika
Na czczo2

FOTKI PO PIERWSZYM POSILKU :hyhy:

Dołączona grafika
przod luz

Dołączona grafika
przod luz 2

Dołączona grafika
przod napiety

Dołączona grafika
tyl luz

Dołączona grafika
tyl napiety

Dołączona grafika
Najszerszy tyłem

BOHATER TESTU ->

Dołączona grafika
HP

Dołączona grafika
rowna porcja

Zapraszam wszystkich do sledzenia moje testu:D PZDR! :padam:
  • 0
wracamy do żywych...

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
brzuch jak widac masz nie duzy wiec nie wiem czemu siejesz panike jest dobrze, co do pleckow na szerokosc jest ok ale grubosc to jeszce pracy duzo trza, prostowniki ni widac, trening tez moglbys wrzucic, fajna waga :hyhy: no i masy zycze pzdr
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
chyba kazdy endo ma obsesje na punkcie brzucha... zwlaszcza jak udalo mu sie go chociaz troszeczke doprowadzic do porzadku... jest na nim jeszcze duzo smalcu;/

Ja chce miec MEGA SZEROKIE PLECY i BARKI... na gubosci mi nie zalezy bo nie chce byc grOOby hehe :rotfl: chociaz wraz z szerokoscia przyjdzie grubosc:D

Bardzo chce nabrac masy miesniowej na gornej czesci ciala czyli klata!! Barki i plecy zwlaszcza szerokosc i lapki bo mam chude... nie chce miec wiekszego brzucha... w formie chce miec o jakies 8cm mniejszy jak teraz... tak aby pod pepkiem bylo kolo 80...

tak wrzucic z 10kg na mnie i potem rzezbic mysle, ze byloby ok... ale to bedzie ciezk misja...

PZDR!

Treningu nie wrzucam bo zostane zbesztany totalnie... zreszta i tak bede dawal wypiski z treningow...
  • 0
wracamy do żywych...

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
Wczoraj zaliczylem pierwszy trening na worku i powiem Wam, ze po intensywnych 20 mintuach bylem trupem:P do tego caly zlany potem...

Na dzisiaj chyba zriobie sobie lapki na silce i jakis trening na worku... tylko kurde malo spalem tej nocy hehe :rotfl: i zdeka jestem zjebany... brak sil jak na razie... zobaczymy jak bedzie...

PZDR!
  • 0
wracamy do żywych...

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
Jestem juz po treningu... na dzisiaij zadaniem bylo roztrenowanie "Łap"

Biceps:
Uginanie ze sztanga lamana 4x
Uginanie ze sztangielkami, naprzemienne 4x
Uginanie ze sztangielkami, chwyt mlotkowy 2x
Uginanie ze sztanga lamana nachwytem 2x

Triceps:
Francuskie wyciskanie sztangi łamanej 4x
Sciaganie drazka wyciagu 4x
Wyciskanie wasko podchwytem 2x
Prostowanie ze sztangielka w opadzie 2x

Co 2 serie albo superserie na brzuch albo cwiczenie na przedramie...

Odczucia:

Dobry trening, pot sie lal litrami:D Mega pompa i uzylenie...

Suplementy:
Przed tr. 1,5 porcji WF... bezposrednio po tr. porcja HP.

po 5 minutach zjadlem banana, a teraz gotuje sobie brazowy ryz i usmaze 150g kurczaka:D

PZDR!
  • 0
wracamy do żywych...

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
Teraz troche fotek:

Dołączona grafika
Przód Luz.

Dołączona grafika
Najszerszy przodem

Dołączona grafika
Plecki

Dołączona grafika
Napina

Dołączona grafika

A oto moj nowy nabytek, ktory pozwoli mi w miare mozliwosci obnizyc "zalewanie" sylwetki co jest moja zmora... Do tego pozwoli porpawiac technike na shidokan:D

PZDR!
  • 0
wracamy do żywych...

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
Dzisiaj Wstalem dosc pozno bo o 10... walnalem porcje HP i o 10 20 znajdlem omleta z 3 jajek jdnego bialka i 85g platkow owsianych... posmarowalem sobie go dzemem i pocisnalem jakbym nie jadl od tygodnia... :rotfl: PYCHA!

Dzisiaj przerwa od silowni... jedynie zalicze sobie trening na worku... Jutro shidokan!
  • 0
wracamy do żywych...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024