Skocz do zawartości


Zdjęcie

dieta na rzezbe do sprawdzenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

marcinDM
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

dieta na rzezbe do sprawdzenia
witam wszystkich i mam nadzieje ze nie robie problemu ze zakaldam nowy temat a mam prozbe do ekspertów w temacie....chcialbym by ktos ocenil moja diete i co ewentualnie w niej zmienic ..bede wdzieczny za wszelkie uwagi i rady
opis i krotka harakteryzacja
172 cm wzrostu
67 waga
23 lata
1 posilek;100gr.platkow owsianych i pol litra mleka....
2-5 jaj bez zultek
3-100gr makaronu odko lub piers gotowana
4- puszka tunczyka,jablko
5-200 gr bailego sera
6-30 gr. odzywki bailkowej z szklanka mleka i tak mniej wiecej sie to kreci w kulko z malymi zmianami...............stosuje od 1 stycznia zrzucilem 4 kilo(71 teraz 67) wiecej zrzucac niechce ale chce wyrzezboic brzuch ktory terzrobie od 1 stycznia w pasie mam 82 cm.. genetyka daremna szerokie biodra no i chec podrzezbienia miesni....dodam ze niejem pieczywa wcale,slodyczy cukrow i ograniczam smazone..... pozdrawiam
  • 0

marcinDM
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta na rzezbe do sprawdzenia

witam wszystkich i mam nadzieje ze nie robie problemu ze zakaldam nowy temat a mam prozbe do ekspertów w temacie....chcialbym by ktos ocenil moja diete i co ewentualnie w niej zmienic ..bede wdzieczny za wszelkie uwagi i rady
opis i krotka harakteryzacja
172 cm wzrostu
67 waga
23 lata
1 posilek;100gr.platkow owsianych i pol litra mleka....
2-5 jaj bez zultek
3-100gr makaronu odko lub piers gotowana
4- puszka tunczyka,jablko
5-200 gr bailego sera
6-30 gr. odzywki bailkowej z szklanka mleka i tak mniej wiecej sie to kreci w kulko z malymi zmianami...............stosuje od 1 stycznia zrzucilem 4 kilo(71 teraz 67) wiecej zrzucac niechce ale chce wyrzezboic brzuch ktory terzrobie od 1 stycznia w pasie mam 82 cm.. genetyka daremna szerokie biodra no i chec podrzezbienia miesni....dodam ze niejem pieczywa wcale,slodyczy cukrow i ograniczam smazone..... pozdrawiam

nikt sie nie wypowiedzial ehhh panowie...............mozna prosic w ostatnim czasie sporo czytalem i mam male zmiany
mianowicie 1 posilek 50gr. platkow 5 bialke z jaj ...
2-najczescniej 50 gr.soji w postaci kotletow plus 200 gr brokul
3-200 gr miesa(indyk lub kurczak) plus 100 gr jakis wazyw najczesciej w rosole wszystko
4-puszka tunczyka plus oliwa z oliwek
5-gotowana ryba 200 gr. plus wazywa posilek przed treningowy
6- zaraz po treningu odzywka bialkowa plus 400gr jogutr naturalny
7-200 gr twarogu poltlustego plus pomidor....................moze ktos sie wypowiedziec czy trzeba cos zmienic?? co ograniczyc co dodac...........trening robie szybki intesywny w dni nie treningowe staram sie o aeroby ale narzie malo ok 10 minut bo niedaje rady praca i tyle trenigow ze mi ciezko dodam ze dziennie rano brzuch A6W (33 dzien)......
pytanie dosc dzowne mi sie jeszcze nazuca czy uwidocznienie zyl jest jakims miarodajnym czynnikiem dzieki ktoremu mozna oceniac postepy? bo wszedzie mi sie pojawily:D............
  • 0

plewek1233
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Belfast
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta na rzezbe do sprawdzenia

172 cm wzrostu
67 waga
23 lata
od 1 stycznia zrzucilem 4 kilo(71 teraz 67)


Sorry chlopie ale wg mnie to powinienes najpierw masy zlapac a potem dopiero rzezbic.

U mezczyzn miesnie stanowia ok 40% masy ciala czyli wychodzi ze u ciebie jakies 27kg marnie to widze.
  • 0

marcinDM
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta na rzezbe do sprawdzenia
U mezczyzn miesnie stanowia ok 40% masy ciala czyli wychodzi ze u ciebie jakies 27kg marnie to widze.
[/quote]
no tak pewnie i racja ale niekazdy mus miec te miesnie duze chyba nie? czy niemozna wyrzezbic np. bica na wymiar 35 np. .........
  • 0

plewek1233
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Belfast
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta na rzezbe do sprawdzenia

U mezczyzn miesnie stanowia ok 40% masy ciala czyli wychodzi ze u ciebie jakies 27kg marnie to widze.

no tak pewnie i racja ale niekazdy mus miec te miesnie duze chyba nie? czy niemozna wyrzezbic np. bica na wymiar 35 np. .........


Pewmie ze mozna, nie kazdy ma faze zeby wazyc 100 lub wiecej i jest to zrozumiale ale np
jak byc podciagnal z miechem do ok 75 i zredukowal na 71 to byloby o wiele
lepiej. Ale zrobisz jak zechcesz
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024