Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kto jadł wildwestjerky????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Acer
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kto jadł wildwestjerky????
Podobno ta suszona wołowina ma bardzo dużo protein . Zachwalają to jako zdrowe ,naturalne przekąski . Chciałbym zamówić ale gdyby ktoś mi odpisał czy już jadł będę wdzięczny
  • 0

plewek1233
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Belfast
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto jadł wildwestjerky????
Kolezanka polecila mi to w zeszlym roku i sprobowalem pare roznych smakow (zalezy jaka firma).
W sumie calkiem spoko tyle ze twarde (wolowina nie w dodatku suszona) ale oglnie dobre
przynajmnie mi smakowalo. Bialka sporo reszty malo.
Nie wiem jak w PL-u cenowo ja dawalem u siebie w sklepie ok 5£ za mala paczke ok 100gr.
Dobry snak jak nie masz nic innego pod reka a orzechy sie przejadly :P
  • 0

plewek1233
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Belfast
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto jadł wildwestjerky????
Znalazlem na allegro nie wiem czydokladnie taka chcesz zakupic ale ja wlasnie taka jadlem (w sensie tej firmy).

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

a i jeszcze jedno, w srodku jest jak widac na zdj malutka torebeczka z dziwnymi granulkami

TO NIE JEST PRZYPRAWA !!!!!! hahahahaah to srodek absorbujacy wilgoc to tak na wszelki wypadek jakbys wpadl na taki pomysl.
Wstyd sie przyznawac ale ja na taki wpadlem dopiero po wygladzie zawartosci przeczytalem co napisali na tej torebeczce!
  • 0

Acer
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto jadł wildwestjerky????

Znalazlem na allegro nie wiem czydokladnie taka chcesz zakupic ale ja wlasnie taka jadlem (w sensie tej firmy).

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

a i jeszcze jedno, w srodku jest jak widac na zdj malutka torebeczka z dziwnymi granulkami

TO NIE JEST PRZYPRAWA !!!!!! hahahahaah to srodek absorbujacy wilgoc to tak na wszelki wypadek jakbys wpadl na taki pomysl.
Wstyd sie przyznawac ale ja na taki wpadlem dopiero po wygladzie zawartosci przeczytalem co napisali na tej torebeczce!


Zdecydowałem się na te [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] . też jest ta torebka.Zachwalają,że wołowina z Urugwaju
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024