Skocz do zawartości


Zdjęcie

Intensywny trening na rzezbe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

wulczer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:12
  • Wzrost [cm]:187

Napisano Ponad rok temu

Intensywny trening na rzezbe
Co myslicie o treningu 2 x na dzien na rzezbe?? Przykladowy plan:

Dzien I
Rano - Nogi
Wieczor - Triceps
Dzien II
Rano - Plecy
Wieczor - Barki
Dzien III
Rano - klatka
wieczor - biceps

Trening cztery dni w tygodniu, rano 40 min, wieczorem 30 min.

Traning ma miec na celu glownie spalenie tkanki tluszczowej, poprawienie zarysu miesni i wytrzymalosci. Mam dosyc duzy staz na silowni. Co myslicie o intensywnosci takiego treningu?? Pytanie kieruje tylko do zaawansowanych...
  • 0

Gutaj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Pomógł: 2
29
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Grafika, Webmastering, WebDesign, Sztuki Walki, Kulturystyka
  • Staż [miesiące]:7
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :37
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:59
  • Przysiad [kg]:10x120
  • Wyciskanie [kg]:85
  • Waga [kg]:82,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Intensywny trening na rzezbe
Piszesz trening 4 razy w tygodniu ja tu widzę 3 dni... rano i wieczorem to zły pomysł cwicz o raz te partie.. w dodatku nie podaleś nam ćwiczeń/serii/powtórzeń...btw nie ma coś takiego jak trening na rzeźbę. bo to zależy od diety :|. Jakoś nie wydaje mi się abyś ten staż miał duży.
  • 0

"Kiedy coś sobie obiecujesz, nie możesz się poddać. Gdy jesteś na siłowni musisz wypełnić obietnice jaką sobie złożyłeś. Ludzie, którzy potrafią się motywować w każdej dziedzinie to przeważnie Ci którzy wygrywają."


Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Intensywny trening na rzezbe
ćwiczenie 2 razy dziennie ma sens, ale nie w Twoim przypadku. Dosyć duży staż, to te 12 miesięcy? Możesz ćwiczyć każda partie 2razy w tyg
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

GośćGuest_radq?_*

Guest_radq?_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Intensywny trening na rzezbe
Nie kombinuj, lepiej weź się za porządny trening, każda partia raz w tygodniu.
Jak chcesz schudnąć, to polecam do treningu dołożyć aeroby, np: bieganie czy rower.
Nie zapominaj o treningu brzucha, na tą partię polecam ABS 2.

wulczer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:12
  • Wzrost [cm]:187

Napisano Ponad rok temu

Re: Intensywny trening na rzezbe
Gutaj, oczywiscie, ze jest cos takiego jak trening na rzezbe. A piszac posta skup sie na odpowiadaniu na pytania a nie mierzeniu mojego poziomu zaawansowania. Moze mam 12 miesiecy, moze 42, a moze 3.. Istotne jest to, co napisalem: ze mam doswiadczenie i nie rzucam sie na intensywny trening jak pierwszy lepszy amator nie wiedzac o jego konsekwencjach. A dieta oczywiscie jest wazna, ale to nie jest zwiazany z nia dzial. Cwiczenia areobowe oczywiscie stosuje: bieganie, plywanie, ABS II rowniez od dluzszego czasu. Jestem endomorfikiem i zawsze intensywny trning dawal mi wiekszy progres. Ciezko bylo mi sie przetrenowac. Jednak podany plan wydaje mi sie troszke przesadzony. Chyba zmodyfikuje go do trzech dni w tygodniu, 4 na regeneracje. Pocwicze tym planem przez jakis czas i opisze rezultaty.
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Intensywny trening na rzezbe
Trening na rzeźbe polega na izolacji mięśnie podczas ćwiczenia, co wychodzi najlepiej na maszynach, bo wolny ciężar to nie bardzo można izolować mięśnie. Trening 2razy dziennie owszem, można stosować(bardzo bardzo zaawansowyanym zawodnikom) ale nie widze sensu używania takiego podziału na rzeźbe, kiedy nie zakładamy dużych ciężarów. Trening 2raz dziennie ma na celu maxymalne wykorzystanie możliwości mięśnia, maxymalną siłe i pełne skupienie na 1 partii
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024