Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co jesc przed aerobami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

miko39
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1096 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Udo [cm]:64
  • Przysiad [kg]:100 5x5 na klatce
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Co jesc przed aerobami
Zastanawiam się czy mogę jeść ryz przed basenem lub bieganiem?Gdzies na forum mi mignęło żeby nie jeść węgli przed aerobami tylko nie pamiętam dokładnie czemu,czy to wogule prawda?
  • 0
"Niemożliwe nie istnieje,to tylko puste słowo..."

_marcin_
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jesc przed aerobami
wypowiadajcie sie bo sam jestem ciekaw...
  • 0

animusz

animusz
  • Zabanowany(a)
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jesc przed aerobami

Zastanawiam się czy mogę jeść ryz przed basenem lub bieganiem?Gdzies na forum mi mignęło żeby nie jeść węgli przed aerobami tylko nie pamiętam dokładnie czemu,czy to wogule prawda?


Jasne ze mozesz jesc ! wszystko mozesz :clap: kwestia indywidualna jak szybko trawisz i jaka ilosc .Ja osobiście się czuje ociężały po węglach przed treningiem .Jeśli mało masz energii to przed treningiem vitargo, vextrago, element
Nie polecam w przypadku "wycinki" bo najpierw będziesz musiał spalić te węgle a dopiero później tłuszcz .... :clap:
www.animuszsklep.pl Dla stałych klientów dieta, treningi, konsultacje Zapraszamy

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jesc przed aerobami

Jasne ze mozesz jesc ! wszystko mozesz :clap: kwestia indywidualna jak szybko trawisz i jaka ilosc .Ja osobiście się czuje ociężały po węglach przed treningiem .Jeśli mało masz energii to przed treningiem vitargo, vextrago, element
Nie polecam w przypadku "wycinki" bo najpierw będziesz musiał spalić te węgle a dopiero później tłuszcz .... :clap:

No ja w ogóle nie polecam przed aerobami węgli, no chyba że ktoś chce tylko pobiegać dla kondycji to wtedy niech wcina.
  • 0
Dołączona grafika



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024