Czy kulturysta musi się wystrzegać alkoholu ?
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Polak nie kaktus-pić musi
Napisano Ponad rok temu
Naszczęście proces denaturyzacji zachodzi tylko w przełyku i nie prowadzi do rozpadu mięśni. Alkochol to puste kalorie więc tycie jest nieodłączne.Alkohol prowadzi do denaturyzacji białka i straty masy mięśniowej. Co ciekawe alkohol może sprzyjać gromadzeniu tkanki tłuszczowej. 1 g czystego spirytusu to aż 7 kcal , dla porównania 1 g tłuszczu to 9 kcal
Polak nie kaktus-pić musi
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Prosba do polujacych na losie... |
MAGIA STALI |
|
|
||
czesc, pomozcie mi to ogarnac jak nalezy... co z czym i jak? |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
Oczywiscie potrzebuje informacji...... |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
Podzielcie sie wiedza... |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Blef to, czy wyższa szkoła jazdy? |
COMBAT |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
co jest nietak ?- Ponad rok temu
-
dietka masowa- Ponad rok temu
-
Dieta na masse- Ponad rok temu
-
Nowy na forum i świeży na siłce :P- Ponad rok temu
-
Domowe odżywki na masę, siłę, rzeźbę- Ponad rok temu
-
dieta- Ponad rok temu
-
ser biały problem- Ponad rok temu
-
Pomoc w ułożeniu diety dla 15latka:)- Ponad rok temu
-
Masa- Ponad rok temu
-
Pomoc w tworzeniu diety- Ponad rok temu




Ponad rok temu
