Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening masowy na redukcji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

stegano
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z mordowni
  • Zainteresowania:

Napisano Ponad rok temu

Trening masowy na redukcji
Ponieważ co niektórzy z was zmotywowali mnie do przejścia z masówki na redukcje, nasunęło mi sie mianowicie kilka pytań (od dwóch dni grzebie w internecie).

1. Czy przy dobrze skonstruowanej diecie redukcyjnej mogę w dalszym ciagu pozostać przy swoim treningu który stosowałem na masę (ilość ćwiczeń powtórzeń).

2. Jak tak, to czy mogę zostać przy tych samych przerwach pomiędzy seriami - 90 sekund?

3. I czy wystarczy że dorzuciłem jeszcze do tego wszystkiego dojazdy na rowerze do pracy (trzy razy w tygodniu w jedna stronę 25 minut)

4. i czy w moim przypadku, można my było dorzucić jeszcze, bezpośrednio po treningu na siłowni ( cztery razy w tygodniu) jakieś aeroby na rowerku (20-30 minut)?


Trening na masę chciałbym zostawić dlatego, że spotkałem się z wieloma opiniami w których to jest wyrażana opinia, że spadki masy mięśniowej i siłowej są najmniejsze a nawet nie ma ich w ogóle.

Co o tym wszystkim myślicie?

ps. nie chodzi mi o expresowe zrzucanie sadła, a o najmniejsze spadki na mięsie
  • 0
Na masie, waga wyjściowa 84 aktualnie 91,7.
ON/OFF

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening masowy na redukcji

1. Czy przy dobrze skonstruowanej diecie redukcyjnej mogę w dalszym ciagu pozostać przy swoim treningu który stosowałem na masę (ilość ćwiczeń powtórzeń).

tak redukcja tk tl odnosi sie glownie do diety cw moga pozostac takie jakie miales z drobna modyfikacja jesli cwiczyles juz tym planem 2-3 miechy

2. Jak tak, to czy mogę zostać przy tych samych przerwach pomiędzy seriami - 90 sekund?

kazdy org jest inny jak czujesz ze dasz rade to mozesz robic przerwy 1min a i 2min tez moga byc tu juz ukladasz sobie to indywidualnie

3. I czy wystarczy że dorzuciłem jeszcze do tego wszystkiego dojazdy na rowerze do pracy (trzy razy w tygodniu w jedna stronę 25 minut)

jak najbardziej sprzyja

4. i czy w moim przypadku, można my było dorzucić jeszcze, bezpośrednio po treningu na siłowni ( cztery razy w tygodniu) jakieś aeroby na rowerku (20-30 minut)?

jak najbardziej poprawi ci sie przez to rzezba
  • 0

stegano
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z mordowni
  • Zainteresowania:

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening masowy na redukcji
zastanawiam się jeszcze czy przypadkiem nie olać aerobów na rzecz HIIT'a
co o tym myslicie?
  • 0
Na masie, waga wyjściowa 84 aktualnie 91,7.
ON/OFF

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening masowy na redukcji
stegano, - mozesz :hyhy:
  • 0

Kamil^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 389 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z siłowni

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening masowy na redukcji
3. I czy wystarczy że dorzuciłem jeszcze do tego wszystkiego dojazdy na rowerze do pracy (trzy razy w tygodniu w jedna stronę 25 minut)

To nie przyczynia sie bardzo do zrzucania masy ;p Sam jezdze na rowerze z 30-40 min dziennie a jestem na masie i nic mi nie spada :P
Aeroby + Rowerek na silowni ew.bieznia
  • 0

stegano
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z mordowni
  • Zainteresowania:

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening masowy na redukcji

Sam jezdze na rowerze z 30-40 min dziennie a jestem na masie i nic mi nie spada :P
Aeroby + Rowerek na silowni ew.bieznia


No tak, ale ty utrzymujesz dodatni bilans energetyczny a nie ujemny :]
  • 0
Na masie, waga wyjściowa 84 aktualnie 91,7.
ON/OFF

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening masowy na redukcji

Czy przy dobrze skonstruowanej diecie redukcyjnej mogę w dalszym ciagu pozostać przy swoim treningu który stosowałem na masę (ilość ćwiczeń powtórzeń).

a jakie to cwiczenia masz w tym planie ? bo przeciez redukcja/ rzezba nie powinna opierac sie na sztangach, raczej izolowane jak atlasy, sztangielki itd.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


stegano
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z mordowni
  • Zainteresowania:

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening masowy na redukcji

Czy przy dobrze skonstruowanej diecie redukcyjnej mogę w dalszym ciagu pozostać przy swoim treningu który stosowałem na masę (ilość ćwiczeń powtórzeń).

a jakie to cwiczenia masz w tym planie ? bo przeciez redukcja/ rzezba nie powinna opierac sie na sztangach, raczej izolowane jak atlasy, sztangielki itd.


właśnie jest ok, ponieważ wszystko robie na hantlach i wyciągach
  • 0
Na masie, waga wyjściowa 84 aktualnie 91,7.
ON/OFF



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024