Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bareczki na wyciągu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

Cienias1418048771
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze śmietnika
  • Zainteresowania:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Bareczki na wyciągu
:) Witam stwierdziłem ostatnio że cwiczonka sztanga i hantelkami nie całkowicie daja upragnione efekty. Miesien nie jest do konca zmeczony stad nie widze efektow. Postanowilem robic bareczki na wyciągu co myslicie o tym?? Sa skuteczne zamienniki cwiczonek sztangielkowych. Podobno na wyciagach masa lepiej idzie.... Doradzcie cos jakie cwiczonka na wyciagu wpisac do rozpiski. To tyle dzieki :)
  • 0
FanClub Joksa

Cel:
-biceps 50
-klata 128
-waga poniżej 100

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bareczki na wyciągu
zamiana sztangi i hantli na wyciag nie jest dobrym pomyslem jesli chodzi o mase ale przyznam ci racje i stwierdze ze wyciagu i maszyny lepiej pompuja i daja lepszy efekt jednak nie zapominajmy ze to na sztangach i hantlach wyrabiamy rownosc w sile i masie poszczegolnych partii ja proponuje cos takiego
wyciskanie sztangi z klaty
unoszenie hantli w przod
unoszenie w bok na wyciagu
unoszenie sztangi do brody

tu masz zestawione wszystkie te elementy czyli sztanga hantle i wyciag przez co dasz inny impuls zmiana takowa jest bdb
  • 0

Cienias1418048771
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze śmietnika
  • Zainteresowania:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Bareczki na wyciągu
Dobra ramziu nie zapomniałem o Sztandze i hantelkach tylko troche ograniczyłem ich wpływ jak narazie pomaga bo czuje prawdziwe zmeczenie barków a nie tak jak zwykle. A teraz moje pytanie jest inne : Czy warto robić priorytety tzn. chodzi konkretnie o klatke. Stwierdziłem ze jako jedyna partia ze wszystkich praktycznie wcale nie reaguje na tren, ( rozpiska standardowa zmieniam tren co 2 tyg.) Co myslicie o robieniu klaty 2 razy w tyg. Chodzi mi czy to da efekt powiekszenia nie chodzi mi o siłe bo to detal... Poprostu klate mam najnędzniejsza ze wszystkiego i musze koniecznie coś z tym zrobić.

Za odp. z góry dziękuje :)
  • 0
FanClub Joksa

Cel:
-biceps 50
-klata 128
-waga poniżej 100

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bareczki na wyciągu
no to zamieniaj treningi na jakies inne jesli chodzi o klate priorytety se odstaw albo sprobuj jakies FBW
  • 0

Cienias1418048771
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze śmietnika
  • Zainteresowania:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Bareczki na wyciągu
Szukałem o fbw ale nic klarownego nie znalazłem? Mozesz coś przyblizyc na ten temat? Mój problem wynika ze zmiany sztangi napoczatku mialem 150 i klata w srodku była taka normalna ale z zewnatrz gowniana to sie przestawilem na 180 i tera jest na odwrot zewnetrzna rosnie a srodek płaski ;/. Zastanawiam sie czy jak wroce znow do 150 czy zewnetrzna klata sie tez skorczy.
Do tej pory cwiczylem:
-płasko 12 10 8
-góra 12 10 8
-przenoszenie
-rozpietki

Zastanawiam sie moze dorzucić wąski chwyt zamiast któregos chadziajstwa?
  • 0
FanClub Joksa

Cel:
-biceps 50
-klata 128
-waga poniżej 100

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bareczki na wyciągu
FBW to Trening full body workout Innymi słowy mówiąc trening całego ciała na jednym treningu ja jednak ci polecam plaska skos gora rozpietki plaska i brama/buterfly albo dodaj na trica wyciskanie sztangi waskim uchwytem
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Bareczki na wyciągu
po pierwsze przemęczyć barki seriami po 12-8 powtórzeń nie jest raczej możliwe , mięśnie naramienne pracują non stop podczas dnia , ja też tak kiedyś trenowałem barki i była chujnia dopiero od niecałego roku stosuje większą ilość powtórzeń 24-16 i tyko przy wyciskaniu zza karku zmniejszam przedział powtórzeń do 18-10 i po takim treningu na następny dzień czuć zakwasy co jest dość rzadko spotykane :hyhy:
ja trenuje tak
wyciskanie sztangi zza karku 18/16/14/12/10
podciąganie hantli wzdłuż tłowia 20/18/16
unoszenie hantli na boki 24/22/20/
unoszenie przed siebie sztangi o chwycie neutralnym 20/18/16

trening w celach czysto informacyjnych , na mnie działa , widze efekty i gwarantuje że pod koniec sesji będzi ci trudno podnieść rękę żeby sie napić wody :hyhy:

należy pamiętać ze mięśnie naramienne potrzebują większej ilości serii (nienaturalnych ) by dać mięśniom odpowiedni impuls do wzrostu !


ja tak ćwiczę na mnie działa na innych nie musi żeby była jasność ;)

Cienias1418048771
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze śmietnika
  • Zainteresowania:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Bareczki na wyciągu
Maksiu to powiedz jak mam katować klate żeby rosła...
  • 0
FanClub Joksa

Cel:
-biceps 50
-klata 128
-waga poniżej 100

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Bareczki na wyciągu
klate to już w przedziale 12-6 powtórzeń na pełnej kur.wie :hyhy:
sztanga skos (czasem jako drugie ćwiczenie )
sztanga płaska (czasem jako pierwsze ćwiczenie )
rozpiętki
przenoszenie hantla
i podstawa to czuć mięśnie podczas ćwiczenie , proponuje spompować klatę przed seriami właściwymi , mi to pomaga w odpowiednim napięciu mięśni klatki podczas ćwiczeń

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bareczki na wyciągu

wyciskanie sztangi zza karku 18/16/14/12/10
podciąganie hantli wzdłuż tłowia 20/18/16
unoszenie hantli na boki 24/22/20/
unoszenie przed siebie sztangi o chwycie neutralnym 20/18/16

skad zes tyle powtorzen wytrzepal?
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Bareczki na wyciągu
ty sie nie odzywaj specjalisto od trunków wyskokowych :hyhy: myślisz że jak 6 razy podniesiesz butelkę z winem żeby sie napić to ci bary urosną ? :hyhy: zresztą co ja będę pisał nie trenujecie tak to nie możecie wiedzieć :hyhy: barki to nie plecy czy klata że robisz po 8 powtórzeń i rosną :hyhy: ale to już dużo pisania a ja nie lubie tak maltretować klawiatury jak Joks :hyhy:

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bareczki na wyciągu

myślisz że jak 6 razy podniesiesz butelkę z winem żeby sie napić to ci bary urosną ?

a zebys wiedzial ze kurwa rosna :rotfl: :rotfl: moja butelka wina by cie zgniotla wpol widac ze koksisz sie przyznaj choc Cienias, bedzie wiedzial ze ciagle bijesz cos jakies bambino w puszkach czy co :rotfl: ilosc powtorzen na bary styka 12-15 robic robienie po 100 czy 20 powt na bary uwazam za zbedna strate sil tyle powiem dziekuje za uwage :D
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Bareczki na wyciągu
:rotfl: :rotfl: :rotfl: tyle to ja na trica robie bary trudniej przemęczyć a tym samym dać impuls do wzrostu serią po 12 ruchów :rotfl: ramzes nie robiłeś tylu powtórzeń co ja to nie jesteś obiektywny poćwicz tak ze 3 miechy i pogadamy :hyhy: a na razie zajmij sie swoim winem bo ci menele ukradną :hyhy:

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bareczki na wyciągu
nie musze ja tera nad sila pracuje w dupie mam mase ok koniec spamiku Cienias, nie sluchaj maksa on ciagle na koksie leci :wstyd:
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Bareczki na wyciągu
bla bla bla
Ramzes jest niepoczytalny 24/7 na procentach :rotfl: więc go nie słuchaj :hyhy:

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bareczki na wyciągu
wez maly maksie nic nie pisz za maly jestes by tu sie wypowiadac
  • 0

Cienias1418048771
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze śmietnika
  • Zainteresowania:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Bareczki na wyciągu

nie sluchaj maksa on ciagle na koksie leci :wstyd:

:P Podaj na czym konkretnie i ile to wynosi :hyhy: . Dośc bycia małym panowie od tej chwili zaczynam organizować fundusze na wspomagacz.
  • 0
FanClub Joksa

Cel:
-biceps 50
-klata 128
-waga poniżej 100



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024