Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak sie zabrac do redukcji ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

bartek17
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Piłka nożna, siłownia, Real Madryt,kobiety :)

Napisano Ponad rok temu

Jak sie zabrac do redukcji ?
Witam.Jeszcze przez jakies 1-2 miesiace planuje robic mase(w tym jeden cykl na stacku) a nastepnie zabrac sie za redukcje na lato. No wlasnie....tylko jak sie do niej zabrac ? Nigdy nie robilem redukcji z prawdziwego zdarzenia tak by zrzucic tluszcz i zachowac miesnie.Jak wiadomo dieta jest tutaj najwazniejsza. Obecnie opieram swoja na duzej ilosci weglowodanow.Nie mam zilonegio pojecia czym zastapic weglowodany, co dorzucic a co zmniejszyc, prosze o porady.
  • 0
:)

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sie zabrac do redukcji ?
Przy diecie redukcyjnej tnij węglowodany do minimum. Zamień je na Tłuszcz i białko. Poszukaj pare tematów niżej, tam powinny być przykładowe diety i wskazówki.
  • 0

halucyn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sie zabrac do redukcji ?
Musisz jeszcze codziennie biegac conajmiej 30 min :D lub jezdzic rowerkiem ;P
  • 0
Lat nam przybywa, coraz lepiej znamy życie.

bartek17
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Piłka nożna, siłownia, Real Madryt,kobiety :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sie zabrac do redukcji ?
To nie problem :), chodzi mi glownie o to ile kcal mam zajesc ponizej podstawowego zapotrzebowania i ile gram bialka na kg masy ciala dac by nie stracic miecha.
  • 0
:)

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sie zabrac do redukcji ?
3-3,5g białka /kmc węgle tnij do poziomu 200-300g dziennie , unikaj tych o wysokim IG , a tłuszcze do minimum ogranicz

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sie zabrac do redukcji ?
ja bym to polecil bardziej intuicyjnie walic bo pisanie 3-3.5g bialka to raz ze duzo bedzie dwa ze dieta bedzie sztywna i ciezko bedzie jej przestrzegac ja bym przynajmniej robil tak: jadl same pozywne wartosciowe i sycace posilki odrzucil wyszstko co ma duze ilosci tl czyli kebaby, hot dogi itp pil duzo wody biegal uzyl roznych aerobow i jadl duzo wazyw
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sie zabrac do redukcji ?
bla bla bla :hyhy: to forum kulturystyczne ( no chyba że ja o czymś nie wiem xD ) i tu podchodzimy do wszystkiego na poważnie :hyhy:
bartek rób jak pisałem na początku tnij węgle co jakiś czas i jak dojdziesz do ok 200g dziennie to zostawiasz je na tym poziomie , tłuszcze od razu likwidacja do minimum , białko zwiększaj stopniowo
trening zwykły taki jakim tera jedziesz czas ok 60 min i po tym 30min areobów , z czasem zwiększaj czas areobów do ok 50min redukując czas treningu siłowego , rano oczywiście też areoby

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sie zabrac do redukcji ?

3,5g białka

przy takiej ilosci zaczynaja siadac nerki :zdegustowany:
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sie zabrac do redukcji ?
po pierwsze podałem przedział ilościowy a po drugie redukcja to tylko jakieś 8-10 tygodni
a o nerkach pisz do pro co opierdalają go kilo dziennie nawet :rotfl:

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sie zabrac do redukcji ?

bla bla bla to forum kulturystyczne ( no chyba że ja o czymś nie wiem xD ) i tu podchodzimy do wszystkiego na poważnie

no tak ale wiesz chyba kulturystyka to tez intuicja nie? trening tez masz na intuicje robiony przez niektorych kulturystow wiec nie pitol, suche przedzialy nic nie dadza musi poznac organizm swoj jak zobaczy ze masa tl spada miesien jest to bedzie wiedzial ze to jest to a nie dopierdoli bialka w chuj i bedzie myslal ze schudnie a po tygodniu bedzie zdychal bo sranie bedzie albo brzuch bedzie bolec. takze maksio dystans dystans :]
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sie zabrac do redukcji ?
ta dieta intuicyjnie ale są pewne schematy których sie nie zmienia a nie że zrezygnuje z fast foodów i nie będe jadł cukierków i już redukcja jest :rotfl: intuicyjnie to można zmieniać rodzaje posiłków jak coś nie smakuje ale są przyjęte ogólne zasady których trzeba sie trzymać jeżeli myśli sie o jakimś progresie ciągłym w tym co sie robi .
I od razu mówię że to mój ostatni post na ten temat bo zara znów sie wywiąże dyskusja na 20 stron :D po prostu ja mam do tego podejście na 100% poważne a u ciebie jest przekonanie że jak nie jestem kulturystą to co sie będe pierdolił i wdawał w szczegóły (tak wnioskuje z tego co piszesz jak bawimy sie w wymianę poglądów :D nie mówie że tak jest )i to sie zawszę będzie kłócić ;)
niech autor sam wybierze co uważa za stosowne

bartek17
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Piłka nożna, siłownia, Real Madryt,kobiety :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sie zabrac do redukcji ?
Wielkie dzieki za porady chlopaki, pozdro
  • 0
:)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024