Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plan treningowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

RafRaf
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Plan treningowy
Witam.
Otoz... Treningami,po to by miec super bica czy klate,nigdy sie specjalnie nie interesowalem. Jednak przez ostatnie ~2lata , Zaczynajac i konczac po miesiacu z braku checi..,COs tam choc troche wyglad poprawilem.
Do sedna sprawy : Jestem chudy,mimo,ze bardzo duzo jem(odpowiedni metebolizm,bardzo szybko spalam) Przy wzroscie 172cm warze 55kg. Wiec chyba mam lekka niedowage ;p . W kazdym razie,Fizycznie (w sportach) jestem bardzo sprawny,mozna powiedziec ze wyrozniam sie z tlumu .Jednak na silowni,no juz tak dobrze nie jest... Przy wadze 55kg,wyciskam sztange 45kg,i to tez nie zawsze,to moj taki rekord...

W kazdym razie , za 2 miesiace mam pewien egzamin,sprawdzal on bedzie :
-ilosc podciagniec na drązku nadchwytem
-bieg na 2 kilometry(Bez problemu)
-I ogolny wyglad,czyli klata + miesnie...
-moga byc jakies dodatkowe mini sprawdziany siły i sprawnosci.

Wiec,to do czego teraz doszedlem malymi treningami :
-Twarde ale małę bicepsy( ;/ )
-Widoczne twarde miesnie na brzuchu,jednak nie jest to nawet w polowie tak mocne,zeby zobaczyc z daleka xD

Przez najblizsze 2 miesiace,musze poprawic swoj wyglad i siłe fizyczna o tak duzo,jak tylko sie da.
W zwiazku z tym,prosze o pomoc,jak mam ciwczyc,czy stosowac jakas diete,czy uzywac jakis LEGALNYCH dopalaczy? Jestem w stanie dac z siebie wszystko przez te 2miesiace,byle by tylko byly,nawet male efekty.
Dodam,ze cwicze w domu,bez specjalistycznego sprzetu,o silowni nie ma mowy,przy mojej masie i obecnej sile,to nie wchodzi w gre ;>.

Jezeli to cos pomoze,od kumpla dostalem kreatyne,kupil ja dla siebie,ale nawet jej nie otworzyl,stwierdzil,ze nie jest mu potrzebna. Czy stosowac kreatyne?

Prosze o pomoc,bede bardzo wdzieczny za ulozenie treningu/diety i za wszystkie odpowiedzi.
Dziekuje,pozdrawiam.
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy
co do treningu to zrob taki
http://www.fabrykasi... ... t13771.htm

kreatyne nie masensu brac bo i tak ci nic nie da trening sumiennie dieta to dzial odzywanie
  • 0

GośćGuest_MariuchxD_*

Guest_MariuchxD_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy
czemu ma nie brac kreatyny jak chce osiagnac jak najlepsze efekty w ciagu 2 miesiecy? wiem ze staz zerowy ale on pewnie po tym okresie i tak przestanie na silke chodzic... a kreatyna nie szkodzi

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy
MariuchxD, logika po co ma brac? skoro i tak bedzie mial przyrosty tak sily jak i masy kreta w tym okresie nic mu nie da czyli jednym slowem kasa w plecy lepiej zainwestowac w carbo i aminki no i szame
  • 0

GośćGuest_MariuchxD_*

Guest_MariuchxD_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy
ale on przeciez ma ta kreatyne, nie musi kupowac... wiec moze jesc... zawsze te przyrosty beda troche wieksze...

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy
ehh ile to tlumacz to jak o kant dupy obic czy ty czytales moj post poprzedni?MariuchxD, jesli tak to nie zdawaj tak gluich odp pytan a kreatyne to moze odstawic na potem
  • 0

GośćGuest_MariuchxD_*

Guest_MariuchxD_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy
ale on szykuje sie na zawody ktore ma za dwa miesiace, wiec chce miec super forme wlasnie na zawodach a nie po nich... a z kreta efekty bede napewno troche wieksze...

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy
ehh dobijasz mnie toz kurwa mowie przecie ze jak zaczyna to tak czy siak pojdzie mu sila czy wezmie czy nie krete tak wiec biorac jedynie moze sobie nie mam obawy stwierdzic ze zaszkodzi tylko intensywny trening dobra dieta i ww przeze mnie suple mu pomoga przez 2 miechy to moze malo co juz zdzialac tak naprawde kreta nie da mu zadnych efeektow biorac ja popelni blad i tyle jego nerki i zoladek sie ze mna napewno by zgodzily tak wiec tyle mam do powiedzenia i nie chce mi sie poraz kolejny pisac czemu ma nie brac krety mariuch przeczytaj co zem wyzej napisal od 3 postow piszesz to samo zamiast przeczytac co wyzej napisalem do zawodow sie przygotowujemy na 4-5 miechow przed rady zostaly dane tak wiec mysle ze temat jest do zamkniecia chyba ze autor jeszcze chce uzyskac jaakas informacje
  • 0

GośćGuest_MariuchxD_*

Guest_MariuchxD_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy
ja mam swoje zdanie ty swoje i luz...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024