Skocz do zawartości


Zdjęcie

zarys diety


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

zarys diety
no wiec tak moze cos o mnie ... wlasnie skonczylem sie masowac o ile mozna to tak nazwac :hyhy: w sumie cwicze dosc krotko, od wrzesnia zeszlego roku i teraz mam zamiar zaczac redukowac to co uzbieralo sie przez ostatnie kilka lat
moja waga ~90kg
wzrost 175cm
sporo fatu na brzuchu, na reszcie ciala nie narzekam, chociaz wiadomo mogloby byc lepiej

dzisiaj zaczalem urlop, a od jutra zaczynam sie alkoholizowac i narkotyzowac tzn trening regenarycyjny :rotfl: :D za 1,5tyg ruszam z redukcja

suple zakupione, trening tez jest, a raczej plan, zobaczymy jak bedzie z jego realizacja
no i teraz czesc najtrudniejsza ... DIETA

mniej wiecej widze to tak, narazie jest to taki ogolny zarys, za obliczanie wezme sie pozniej jak juz bede wiedzial dokladnie z jakich produktow bedzie skladac sie moja dieta

kalorie 2800
bialko 2,2g w sumie 200g
tluszcze 1,1g w sumie 100g
ww 3g w sumie 275g

sniadanie 5.00
platki, mleko, odzywka bialkowa

dalej jest troche padaka bo tylko 1 przerwa ok 10
kurczak albo jakas ryba, warzywa, moze troche makaronu lub ryzu

wypadaloby cos wszamac ok 7-8 i pozniej 12-13, myslalem nad aminkami ale chyba lepszym pomyslem bylby jakis jogurt? cokolwiek czego przyrzadzenie i zjedzenie zajmuje wiecej niz 3 minuty odpada :P

ok 15 obiad
mieso, makaron,ryz, warzywa

ok18-19 posilek potreningowy
napewno mieso, a co z weglami ?

przed snem odzywka bialkowa

supli antykatabolcznych mam dosc sporo, bcaa, hmb, glutamina, brac ich wartosci odzywcze pod uwage?

jakoze warzywa i owoce raczej omijalem kilka slow, na ktore warto zwrocic uwage tez by sie przydalo :)
  • 0

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: zarys diety
B na 2.5
W na 4
T na 1,5
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zarys diety

B na 2.5
W na 4
T na 1,5

aha ponad 3500 kcal
tyle to ja na masie mialem ...
pozatym BTW to wg mnie sprawa indywidualna o ile B i T moglbym sie jeszcze zgodzic to ww trzeba by zredukowac przynajmniej o polowe...
  • 0

Brasi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z redukcji :)

Napisano Ponad rok temu

Re: zarys diety
Wszędzie gdzie czytam jest napisane, że lepiej zjeść więcej tłuszczy niż ww na redukcji.

A u Ciebie tych ww ponad 250, to chyba dużo :P

Takie pytanko dlaczego ile wartości odżywczych ma miec posiłek o 15 ? I jakie to będą warzywa bo ciekawa propozycja obiadu :)
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Dzienniczek :)

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zarys diety
tu masz ogolne porady
http://www.fabrykasi... ... t20443.htm
ww daj po tren przed tren to raczek tunczyk albo cus podobnego bo masz za duzo ww jaka bud ciala masz? endo?
  • 0

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zarys diety
Brasi, chlopie ja pracuje, caly dzien na nogach :D, zreszta to jest taka przymiarka na poczatek, jesli bede sie dobrze czul to zmniejsze, bo gdzie nie czytam to goscie sie zle czuja od zbyt niskiej ilosci ww, nie wiem tez jak beda dzialac na mnie suple takie jak, bcaa, gluta, hmb, tauryna i cos tam jeszcze mam w szafie nie pamietam moze bede miec dosc energii i dobrego samopoczucia, zeby zmniejszyc bardziej ww
obiad jak obiad :D a warzywa to nie wiem, spojrz na ostatnia linijke :)
Ramzes17, ta endo, nom widze, ze wmiare trafilem i sie pokrywa z tym co napisales ;), wiem ze tych ww moze wydawac sie zaduzo ale jak juz pisalem bede sukcesywnie zmniejszal, w miare mozliwosci
ofcoz tym razem nie obejdzie sie bez dzienniczka :zawstydzony: musze jeszcze sobie wage kupic i bede w pelni gotowy do cyklu :hyhy:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024