Skocz do zawartości


Zdjęcie

Klatka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

monkwkapciach
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Klatka
Jakie jest dobre ćwiczenie na wypchnięcie klatki do przodu? Chodzi o to, żeby nie była taka płaska, bo jak na razie to bardziej mi brzuch odstaje, a ważę tylko 65 kg i nie mówię tutaj że mi odstaje niewiadomo jak, tylko po prostu chyba mam taką budowę, że ta klatka jest taka jakby wklęsła. Ma ktoś jakieś pomysły?
  • 0

Tomasssz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLSKA
  • Zainteresowania:muzyka, pilka nozna, dziewczyny :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Klatka
ja tez bym poprosil o takie cwiczenie. osobiscie wydaje mi sie, ze taki efekt daje przenoszenie hantla czy tam obciaznika, nie pamietam, ale w zasadzie nie lubie tego cw. i praktycznie go nie lubie
  • 0

VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Klatka

ja tez bym poprosil o takie cwiczenie. osobiscie wydaje mi sie, ze taki efekt daje przenoszenie hantla czy tam obciaznika, nie pamietam, ale w zasadzie nie lubie tego cw. i praktycznie go nie lubie


To ćwiczenie mało daje na klatkę, przenosząc hantel\sztangę za głowę ćwiczysz tzw. mięsień zębaty, bo z tego co czytałem na forach internetowych to właśnie głównie ten mięsien jest stymulowany w tym ćwiczeniu, ale nie zapominajmy że ćwiczysz też [chociaż według mnie w mniejszym stopniu] całą powierzchnie klatki.

Co do "Wypchnięcia klatki do przodu" to chodzi o to żeby urosła ? no to tradycyjne ćwiczenia, jeśli jej środek jest zdupcony to wyciskanie na płaskiej w wąskim chwycie, wtedy bardziej rozciągasz środkową część klatki. Skos głową w góre górna część klatki i skos głową w dół dolną częśś klatki. Inaczej nie rozumiem pojęcia wypchnięcia klatki do przodu.

pzdr.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klatka
ja przenoszenie uwielbiam :) nic nie daje mi takiej pompy jak przenoszenie robione jako przedostanie cwiczenie. pozatym wystarczy spojrzec w treningi zawodowcow by zobaczyc ze kazdy jak np slynny arnold je katowal. ale od tematu odszedlem. chcesz wypchnac klatke wiec jesli dobrze zrozumialem by urosla ona w gornej czesci a wiec skos do gory. ja jade teraz na takim treningu klatki:

- plaska sztangielkami 3x
- skos sztanga 3x
- rozpietki 3x
- przenoszenie 3x
- brama 3x

pompa masakrator
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Klatka
Joks, mógłbyś jaśniej wyjaśnić co to jest brama ?

Ps. Gratz, 5k postów^^
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klatka
sciaganie linek z dwoch bloczkow :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024