Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plan początkującego na mase do oceny!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
248 odpowiedzi w tym temacie

dream_killer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Dzieffczynky

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan początkującego na mase do oceny!!

nie że ja robilem, tylko tak sie robi :D , nie mozna polecic komus kto jest miesiac na silowni i nawet nie wycisnie 60kg na klate jakiegos ciezkiego treningu dlatego dla osob z mniejszym stazem mniej niz pol roku taka zasada jest jak najbardziej prawidlowa, zwlaszcza ze po klacie sobie tricpes juz tylko dopompuje a po plecach biceps. mi ten trening ktory rozpisal na poczatku pasuje jak najbardziej.


Ja ich nigdy nie ćwiczyłem bo zawsze miałem je za duże (głównie staram się je redukować). I wciągu 2 cykli na sucho zrobiłem 15kg masy więc... Każdy inaczej działa może dlatego...
  • 0
..:: Tomorrow Never Dies ::..
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Szeregowiec Ryan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Sport, Kulturystyka, Dietetyka, Ładne kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan początkującego na mase do oceny!!
Na nogi dorzucil bym jeszcze cwiczenie na miesnie dwuglowe ud, uginanie w lezeniu.
  • 0

Poczatkowy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszęcin
  • Zainteresowania:siłownia, bASKEt, motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan początkującego na mase do oceny!!
nie mam sprzętu żeby je ćwiczyć
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan początkującego na mase do oceny!!
glebokie przysiady to sie robi na zawodach, i ogulnie takie sa prawidlowe ale jesli ktos niema aseukracji, pasa itd to niech nie robi glebokich bo wtedy moze mu sie krzywda stac jak sie nie podniesie :) chyba ze sztange bedzie trzymal na barkach gdzie latwiej jest zrzucic do przodu niz zza karku. i tak dopompowanie tak mialoby wygladac. a na klatke czy barki przy cwiczeniach ze sztanga mozesz robic jak ja...czyli ostatnia seria gdzie jest najwiekszy ciezar szybko zdejmujesz te 10-15 kg mniej i machasz do oporu, pozniej znow zdejmujesz te 15kg mniej i znow do oporu. najlepiej sprawdza sie to na klacie :D ale ja mam partnera i ten mi szybko zdejmuje krazki ze nawet nie wstaje z lawki
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Poczatkowy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszęcin
  • Zainteresowania:siłownia, bASKEt, motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan początkującego na mase do oceny!!
no albo będe robić przysiady ze sztangielkami w rękach :P .spoko a dopompowanie moge robić na każdym treningu nie?i co z plecami,też je moge dopompować? no i teraz na inny temat bo dziś prawdopodobnie jade po ostrowie wpc80 i carbo i moge to tak brać: po przebudzeniu 30g ostrowi,od razu po treningu 60g carbo i przed snem 30g ostrowi? przed snem zawsze jem twaróg to moge i twagór i ostrowie na noc nie?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan początkującego na mase do oceny!!
mozesz sobie dopompowac tylko ze plecy raczej ciezko dopompowac :D i dlatego robi sie to na bicu,tricu,klacie i w sumie juz na innych partiach nie. bialko mozesz brac po sniadaniu carbo po treningu oraz druga porcje jakies 40 min po carbo. przed snem ostrowia sie nie nadaje bo sie za szybko wchlonie tu twarog jest bezapelacyjny
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Poczatkowy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszęcin
  • Zainteresowania:siłownia, bASKEt, motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan początkującego na mase do oceny!!
więc pleców nie będe pompować.aha ok dzięki :)
  • 0

Poczatkowy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszęcin
  • Zainteresowania:siłownia, bASKEt, motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan początkującego na mase do oceny!!
Witam.mam pytanie bo tak sie zastanawiam jakby wyglądało jakbym chciał dopompować klate w moim wypadku(stosując sie do mojego planu) ??
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan początkującego na mase do oceny!!
W twoim przypadku jak chcesz dopompować klatke to sie bardzo dobrze sklada ze jest jako druga płaska po skosie :) bo wtedy robisz na plaskiej tak jak napisalem ze zdejmujesz ciezar. dla przykladu jezeli w 3 serii ostatniej zakladasz 100kg to po wykonaniu 8 ruchow zdejmujesz na 80 i machasz max pozniej zdejmujesz 60 i machasz max i zdejmujesz do 40 i machasz max bez odpoczynkow i to jest tzw. 4 seria dopompowywujaca. dawniej tak robilem na wyciagu na tricepsie gdzie rowniez w ostatniej serii stopniowo zdejmowalem sobie ciezar i pompowal az do najmniejszego gdzie nie mialem sily zrobic juz nawet kilku powtorzen. pompa masakryczna
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Poczatkowy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszęcin
  • Zainteresowania:siłownia, bASKEt, motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan początkującego na mase do oceny!!
Czyli tak:
skos 12/10/8
płaska 12/10/8/zdejmuje pare kilo macham na maxa,zdejmuje pare kilo macham na maxa i znów zdejmuje pare i na maxa.
rozpietki 12/10/8
tak bo to wyglądało? aha i jak mam partnera to moge to zrobić nie zchodząc z łąwki(bez odpoczynku żadnego)?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan początkującego na mase do oceny!!
dokladnie :D wtedy partner szybko Ci zdejme po bokach bo czym krocej odpoczniesz tym lepiej takze tutaj liczy sie czas. taką metode stosuje min. radek słodkiewicz
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Poczatkowy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszęcin
  • Zainteresowania:siłownia, bASKEt, motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan początkującego na mase do oceny!!
Joks, czytałem twojego posta jak pisałeś o młotkach i kolanie.I jak dobrze zrozumiałem to powinienem mieć w planie w bicku zamiast młotków kolano?
  • 0
Gdyby kozka koksowala to by 200wyciskala:]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan początkującego na mase do oceny!!
to zalezy co chcesz osiagnac. mlotki sa bardziej na rozciagniecie a kolanko na tzw. kulke i dobrze te cwiczenie pompuje po sztandze. nic nie szkodzi na przeszkodzie zrobic sobie kolanko 2x i mlotki 2x wtedy wyjdzie tylko o 1 serie wiecej :D
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Poczatkowy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszęcin
  • Zainteresowania:siłownia, bASKEt, motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan początkującego na mase do oceny!!
a co mi proponujesz młotki czy kolano?? ja myśle że narazie zostawie mój plan taki jaki jest a te metody wykorzystam napewno jak będe zmieniać plan :D dopompowanie też sobie zostawie na nowy plan bo dziś po siłce i tak miałem pompe,tylko dałem pare kilo więcej niż zawsze no i ten przedział co mi podałeś 12/10/8 też pompie :hyhy: jak już pisze,to pytanie: czy carbo sie stosuje w dni nietreningowe??
  • 0
Gdyby kozka koksowala to by 200wyciskala:]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan początkującego na mase do oceny!!
owszem mozesz wziasc sobie 1 porcje dla uzupelnienia brakow
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Poczatkowy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszęcin
  • Zainteresowania:siłownia, bASKEt, motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan początkującego na mase do oceny!!
a w jakich mniej więcej godzinach? po szkole może być czy później? i co z tym bicem kolano czy młotki? :D ja tam myśle że kulka lepsza ale nie wiem czy kolano czy młotki lepsze na początek??
  • 0
Gdyby kozka koksowala to by 200wyciskala:]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan początkującego na mase do oceny!!
mozesz brac gainera miedzy posilkami lub bezposrednio po treningu. odnosnie drugiego pytania to ja robilbym 2x sztange 2x kolanko i 2x mlotki :D i wtedy nadal wychodzi Ci 6 serii sam teraz robie sobie 5 cwiczen po 2 serie bo wiecej cwiczen to wieksze urozmaicenie dla miesni. albo mozesz zrobic 3x sztangi taka seria wiecej napewno ci nie zaszkodzi :D
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Poczatkowy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszęcin
  • Zainteresowania:siłownia, bASKEt, motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan początkującego na mase do oceny!!
ok to będe robić po 2x :) a to na tricepsa też mam zrobić coś takiego że 3ćw.po 2x?? a jeszcze chciałem żebyś looknął w planie czy kolejność ćwiczeń jest dobra na plecach :)
  • 0
Gdyby kozka koksowala to by 200wyciskala:]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan początkującego na mase do oceny!!
jako 1 cwiczenie na plecach daj wioslowanie :). na triceps rowniez mozesz sprobowac czegos takiego i moglbys zrobic wtedy jakomś odmiane wyciskania francuskiego bo francuz dobrze wplywa na rozwoj masy tricepsow wiec albo francuz sztangą do czola albo kazda reka oddzielnie sztangielka zza glowy. a pompki jesli na poreczach to daj jako 1 cwiczenie na triceps a jesli pompki w podporze o ławeczke do jako ostatnie
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Poczatkowy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszęcin
  • Zainteresowania:siłownia, bASKEt, motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan początkującego na mase do oceny!!
Triceps:
PROSTOWANIE PRZEDRAMIENIA W OPADZIE 10/8
FRANCUZ SZTANGĄ DO CZOŁA 10/8
POMPKI 10/8

pompki w podporze o ławke więc ostatnie.ten przedział 10/8 może być?
  • 0
Gdyby kozka koksowala to by 200wyciskala:]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024