Skocz do zawartości


Zdjęcie

prośba o stworzenie planu treningowego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

feftik1603
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

prośba o stworzenie planu treningowego
siemka mam wielka prosbe a mianowicie o stworzenie dla mnie planu trneningowego na 5 dni ...bez nóg i brzucha...brzuch robie codziennie oddzielnie
mam 17 lat waze 75 kg i 175cm wzrostu,staz kiedys cwiczylem prawie 2 lata ale przestalem, teraz chce od poczatku zacząc ,obecnie cwicze juz prawie 2 miesiące i przez ten czas robiłem ogólnorozwojówke. Bradzo licze na wasza pomoc...Z góry dzięki...:)
  • 0

Marko!
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, dziewczyny :)

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba o stworzenie planu treningowego
czemu nog nie chcesz cwiczyc, nie chcesz?? czy nie mozesz ?
  • 0
My jesteśmy młodzi fani RUCHU CHORZÓW chuligani, kto nie wierzy niech zobaczy jak młodzież walczy !

feftik1603
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba o stworzenie planu treningowego
po czesci niechce i poczęsci nimoge.....niemoge bo miałem ostke skreconą niedawno i lekarz z zabronił narazie nadwyrezac......a niechce bo juz i tak mam nogi mocne w miare...musze sie skoncentrowac na górnych partiach
  • 0

italboy82
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:serra san bruno
  • Zainteresowania:softair

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba o stworzenie planu treningowego
ja tez kiedys nòg nie cviczylem bo mialem powazne skrecenie kolana ciagle mnie bolalo.cwiczylem tylko gurne miesnie!ale nic sie nie zmienialo!!!!!!!!!! az wkoncu posluchalem rady mojego trenera i z lzami w oczach zaczelem cwiczyc nogi(ale to bylo 20 kilo temu!)!teraz po czterech latach moja najsilniejsza strona sa wlasnie nogi!a muj trener stal sie moim partnerem cwiczen! sory ze sie rozpisalem ale musisz zrozumiec ze bez nòg nic nie osiagniesz!!!!!!!!!!!!!!!!!cwicz nogi i nie szukaj wymuwek bo jk nie to ciagle maly bedziesz!!! trenig nòg powoduje znaczna produkcje testosteronu ktury sprawia ze rosna wszystkie miesnie a nie tylko nogi! a wiec przysiady i martwy ciag...martwy ciag i przysiady!!! jak niechcesz to lepiej na osiedlu na lawce posiedz a nie bedziesz na silownie wydawal!!milej zabawy pozdro
  • 0
koniec z masa!!

feftik1603
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba o stworzenie planu treningowego
wiesz tak sie składa ze szczerze to ja nawet niemam gdzie cwiczyc tych nóg....bo chodze na siłke osiedlowa która zrobiłem wraz z kumplami...pozatym jak wczesniej wspominałem miałem kostke skręcona bedzo poważnie...miałem ponad 7 tygodni w szynie.....zdieli mi szyne tydzien temu ...pozatym zamierzam biegac w wolne dni od siłki...
ps.....to jak zrobicie mi ten plan ??
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba o stworzenie planu treningowego
feftik1603, jak sie chce to nogi zawsze mozna cwiczyc :D wystarcza sztangielki czy sztanga. i roznego rodzaju wykroki przed siebie ze sztanga na karku czy sztangielkach przy ciele albo przysiady ze sztanga na barkach zeby latwiej bylo ją zrzucic czy sztangielkami przy sobie, jakies wspiecia na podwyzszeniu, wchodzenie po schodach czy na laweczke. odnosnie planu treningowego 5x to juz zawodowcy i bardziej pod trening na rzezbe lub kazda partia dwa razy w tygodniu wiec proponuje trening na 4 dni w tygodniu pon wt cz pi, taki byc moze :) ?
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


feftik1603
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba o stworzenie planu treningowego
nogi moze zaczne cwiczyc gdzies za tydzien moze 2 ....ja jak chodze to troszke mnie boli kostka....ale napewno bede je ciwczył...przekonaliscie mnie...a co do treningu 4 dniowego....to moze byc...tylko tak jak muwie narzie bez nóg i brzucha......narazie pociwcze góre....a za jakis tydzien zaczne cos z nogami robic...:D
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba o stworzenie planu treningowego
podaj jakim sprzetem dysponujesz, lawka skosna w dol,w gore, wyciagi,drazki,gryf lamany czy tylko prosty itd
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


feftik1603
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba o stworzenie planu treningowego
mam gryf prosty , sztangielki całe i doczepiane ......łącznie ciezarów 75 kg,.... ławka samoróbka,...;D... drązka jeszcze niamam ale bede miał...za kilka dni....jak cos bedziesz jesce chciał wiedziec to pisz...
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba o stworzenie planu treningowego
wiec rozumiem ze wyciagu niema ani skosu ani modlitewnika wiec oprzemy sie na cwiczeniach ze sztanga i sztnagielkami.

pon klatka
wyciskanie na lawce plaskiej 3x
wyciskanie sztangielek na lawce plaskiej 3x
rozpietki na lawce plaskiej
przenoszenie 3x

wt bic i przedramie
uginanie przedramion ze sztanga 3x
uginanie przedramion ze sztangielkami z suplimacja
młotki w systemie 21 (7 od dolu do polowy ciala,7 ruchow od gory do polowy ciala,i 7 pelnych ruchow)

sztanga nachwytem i podchwytem w superserii (wpierw trzymasz podchwytem gdy juz nie bedziesz mogl zrobic ani jednego ruchu chwytasz nachwytem bez odpoczynku i to jest dopiero wykonana 1 seria) x4

czw barki + kaptury + triceps
wyciskanie sztangi zza karku lub z klatki zalezy jak ci wygodniej 3x
unoszenie sztangielek bokiem w gore 3x
unoszenie sztangielek bokiem w opadzie tulowia 3x
podciaganie sztangi do brody w waskim chwycie 3x
sztrugsy 3x
wyciskanie francuskie sztangi do czola 3x
wyciskanie francuskie sztangielki jednoracz zza glowe 3x
pompki w podporze tylem (dobrze zeby ktos zalozyl ciezar na nogi jak bedzie za lekko) lub zastap te cwiczenie jak niemasz asekuracji prostowaniem ramienia za siebie w opadzie tulowia 3x

pi plecy
wioslowanie sztanga 3x
podciaganie konca sztangi w opadzie (drugi koniec obciaz albo wloz w rog sciany zeby sztanga sie nie ruszala) 3x
wioslowanie sztangielka 3x
martwy ciag na ugietych nogach 3x
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


feftik1603
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba o stworzenie planu treningowego
no dobra dzieki JOKS...zaraz spadam na siłke to kaurat...wyprubuje jeszcze raz dzieki :D
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024