Skocz do zawartości


Zdjęcie

ĆWICZ JAK ZWIERZE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
129 odpowiedzi w tym temacie

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
na suwnicy na barki sie wyciska ciezko, ja tam najlepiej wole sztangielkami wyciskac, ale "sto złotych" na barki to jest bardzo duzo, masz super siłe, gratuluje...
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
Dzięki Panowie, naprawde.
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
Today was amrs.
Tric to poezja, najpierw linki. W ostatniej serii sciągalem płytki zalożone do numeru 65 pocisłem 8 razy.
Potem francuski pierwsze 3 serie to 10 powtórzeń. W pierszewj 10 na strone, w drugiej 15 na strone w trzeciej serii 20 na strone, w czwartej serii było już na strone 22,5 kg. Czyli w ostatniej serii wyciskałem 52,5 kg. Potem ściąganie drążka górnego wyciągu. Poszalałem w pierwszej miałem założone wszystkie płytki, czli 80, w drugiej dowiesiłem sobie na bokachdwa pięcio kilowe talerze, w trzecej dowiesiłem do tego interesu jeszcze 10 kg. talerze czyli wychodzi jakieś 110 kg. Czwartą serie zrobiłem tym samym ciężarem co trzecią.
Biceps.
Panowie dzisiaj szalałem, robiłem łamanym gryfem dla odmiany. Pierwsza seria to 15 na strone, druga seria to 20 na strone, trzecia seria to 22,5 na stronem czwarta seria to 25 kg na strone. Czyli w ostatniej serii mialem 57,5 kg. na sztandze. Poszlo 8 razy z małą pomocą Westa.
Potem był modlitewnik tu było tradycyjnie w ostaniej serii wszystkie płytki.
Sztangielki dzisiaj sobie odpuściłem serie z 25 kilowymi sztangielkami wszystkie cztery serie zrobiłem 19 kg. sztangielkami.

No to by było na tyle.
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
Sobota = klata
Zacząłem od przenoszenia sztangielki ( tradycyjnie ), 4 serie pierwsze 3 ze sztangielka 35 kg. i ostatnia z 39 kg. Potem wyciskałem na ławeczce poziomej. Zwiększyłem obciążenie w seriach ( ale to juz od poprzedniego tygodnia ). Najpier cisłem 55 kg. Druga seria to 75 kg. 3 seria 80 kg. 4 seria to 90 kg. i 5 seria 95 kg. Wszystkie serie w wyjątekiem ostaniej byly po 10-9-8 powtórzeń a ostania 7 razy. Zmnieszyłem obciążenie w ostaniej serii do 95 kg. żeby zrobić więcej powtórzeń.
Trzecie ćwiczenie to wyciskanie na ławce skośnej głową w górę. Pierwsza seria to 55 kg. potem 65 kg. następna to 75 kg. i tu przycisłem 8 razy i ostania seria to 80 kg. kumel mi pomógł i wycisłem 4 razy.
Dzisiaj odpuściłem sobie wycisaknie głową w dół, a zamiast tego zrobiłem ściąganie linek. Ostanie ćwiczenie to rozpiętki. Dzisiaj dla odmiany zrobiłem je na baterflaju.
Potem tylko szybciutko brzuszek i do domu.

Dzisiaj jeszcze na wieczór nogi.
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
Dziś wieczór.
Nogi zacząłem od przysiadów ze sztangą w ostaniej serii miałem jakieś 90 kg.
Potem na maszynie Hacka cislem i to ostro. Wiem tylko że w ostatniej serii miałem 240 kg. Nie pamietam ile miałem w poprzednich bo nie zdąrzyłem poloczyć :P. Następnie robiłem na przemian raz wypychanie nóg na atlasie, zaraz uginanie na maszynie na tylną częś ud. Na koniec zostawiłem sobie łydki. Polegalo to na tym że miałem na plecach sztange na suwnicy i unosilem sie na palcach. Miałem na sztandze 35 kg. na strone.
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
Dzisiaj jest poniedziałek czyli bary.
Zacząłem od wyciskanie sztangielkami. Brałem kolejno ciężary 25 kg., 29 kg. 35kg. i 35-tką
zrobiłem 2 serie. Bo nie stac mnie jeszcze żeby dźwigać 39 kg.
Nastepnie wyciskałem sztange zza karku.
50 kg. 60 kg. 70 kg. i w ostatniej serii 85 kg. Dzisiaj robiłem na wolnym ciężarze, dla odmiany od suwnicy.
Jako trzecie zrobiłem uniszenie sztangielek bokiem na stojąco, tak to sie nazywa, ale jak to ćwiczenie
robie na siedząco, ponieważ jest ciężej i jest lepsza izolacja.
Kolejne ćwiczenie to unoszenie sztangielek przed siebie, a po nim unoszenie sztangielek bokiem
w opadzie tłuowia.
Kaptury to jest to co lubie.
Unoszenie sztangi za plecami, z obciążniem 90 kg.
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE

50 kg. 60 kg. 70 kg. i w ostatniej serii 85 kg. Dzisiaj robiłem na wolnym ciężarze,


jakoś mi się wierzyć nie chce żebyś tyle brał na barki - sztanga 20kg poweidzmy i po 32.5 kg na strone?
jakoś nie dowierzam ;] ćwicze już u mnie na siłowni poł roku i jeszce nie widziałem żeby ktoś brał tyle ;]
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

olin3k
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra
  • Zainteresowania:komputery, kulturystyka, samochody, dziewczyny

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
dlaczego nie wierzysz?
Ja wierze bo to możliwe u nas na siłce są tacy co po 100 ciskają na barki nawet widziałem typa co 110 leciał spokojnie mozliwe!! a zresztą po co ma kłamać :D :D
  • 0
koks do koksa:
- co robisz w sylwestra?
- plecy i barki :D

Penetrator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE

jakoś mi się wierzyć nie chce żebyś tyle brał na barki - sztanga 20kg poweidzmy i po 32.5 kg na strone?
jakoś nie dowierzam ;] ćwicze już u mnie na siłowni poł roku i jeszce nie widziałem żeby ktoś brał tyle ;]


Jeśli wnioskujesz po wyglądzie to możesz się bardzo zdziwić. Mam kumpla, który wygląda jak chucherko a ostro targa na klate i nawet wygrał kiedyś zawody szkolne a brało w nich udział kupe ludu i nawet koksiarze wyglądający lepiej od niego nie dali rady i byli w szoku. Wygląd nie musi wcale oznaczać siły z reguły ktoś kto wszystko zbudował na koksie ma mniej siły niż ktoś kto pracował na to przez lata ciężkimi treningami. Ja tam wierzę bo widziałem podobne osiągi o wiele mniejszych gości niż Tommeck.
  • 0
24 lata na karku...czas zrobić z siebie bestię :)

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
Stefan123 ja powiem Ci tyle uwierz bo ja to widzialem!! wkońcu stałem za nim:D
P.S. jak możesz to napisz ile Ty targasz że nie wierzysz że on tyle może...
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
nie no spoko, nie napisałem że nie wierze, tylko że "nie chce mi się wierzyć" przenosnia.
Ja targam max 60kg 1-2 serie max 8 powtórzen.
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
nagrajcie filmik, jak targacie na barki tyle, bo mi sie chce wierzyc w to owszem, bo wierze ze ludzie maja siłe, ale nie chce mi sie wierzyc ze Wy to dobrze robicie technicznie, moje bączki!
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
Hmm spoko :) co do filmiku to niech Tomek sie wypowie bo chyba jego chcecie zobaczyc jak cwiczy..
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
85 - tką zrobiłem 6 powtórzeń, a nie 10. Ćwicze już 3 lata bez opierdzielania się. Więc nie wiem w co tu nie wierzyć. Ja widze jak goście co ćwiczą od 2 lat wała po 110 kg. na bary po 10 powtórzeń bez pomocy. Film nie zależy odemnie, a pozatym po co miałbym kłamać. Kto chce niech wierzy kto niechce to nie.
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
Dzisiaj ćwiczyłem plecy.
Zmieniłem trpch trening.
Jako pierwsze ćwiczenie robie ściąganie uchwytu młotkowego do klatki z ogórnego wyciągu. T
Taka mała modyfikacja, ale trzeba się rozwijać. Poszło całkiem całkiem jak na pierwszy raz.
Potem ściągałem drążek do karku, dałem sobie dosyć duże obciążenie, miałem założone do płytki
z numerem 8, w ostatniej serii.
Następne było przyciąganie sztangielki pierwsza seria 35 kg. sztangielką, druga 39 kg. sztangielką
trzecia seria też 39 kg. i ostania 35 kg.
Potem przyciągałem uchwyt młotkowy z dolnego wyciągu, obciążenie rzędu 90 do 100 kg.
Na koniec ćwiczyłem przedramie, tradycyjnie sztangielką 17 kg. zwijałem podchwytem.
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
Biceps i Triceps.
Zacząłem od tricepsu jak zawsze. Pierwsze to ściąganie linek w dwóch ostatnich seriach szarpałem płytki do numeru 65. Potem jechałem francuza, ciężary takie jak w zeszłym tygodniu. Następnie poszedłem zrobić ściąganie drążka. Założyłem sobie więcej obciążenia. W trzeciej serii miałem tylko co w zeszłym tygodniu w czwartej ( mówie sobie co sie bede jeb** progres musi być), a w czwartej dodałem sobie jeszcze 2,5 kg.
Następnie szarpałem bica, zrobiliśmy z Westem losowanie jaką sztangą mam jechać i padło na łamaną. Dokładałem sobie ostro i w ostaniej serii zatrzymałem sie troche przed 60 kg. poszło 6 powtórzeń. Następny był modlitewnik, robiłem dla odmiany na wolnym ciężarze, w ostatniej serii miałem założone 40 kg. Potem były tylko sztangielki i do domu.


Mam dwie fotki z treningu bica, tylko dwie bo bateria siadała :/
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
ale masz krzaki pod pachami :)
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
Sobota, jak co tydzień, klata.
Ćwiczenia takie jak tydzień temu i obciążenie podobne.
Najpierw przenoszenie sztangielki nad klatke piersiową, 29 kg. w pierwszej serii, nasępne trzy serie to 35 kg.
Drugie w kolei było wyciskanie na poziomej, 75 kg. 80 kg. 90 kg. 95 kg. Ilośc powtórzeń w kolejnych seriach to 10, 9, 8, 4.
Trzecie ćwiczenie to drugie wyciskanie :P. Mianowicie na ławeczce skośnej głową w górę. 55 kg. 65 kg. 70 kg. 75 kg. Ilość powtórzeń podobna jak w poprzednim wyciskaniu.
Jako czwarte ćwiczenie zrobiłem ściąganie linek górnych wyciągów.
Ostatnie były rozpiętki, nie robiłem sztangielkami tylko na baterflaju.

W tą sobote odpuściłem sobie nogi, bo musiałem pojechać w jedno miejsce, ale jak się potem okazało niepotrzebnie jechałem taki kawał, mogłem iść na siłownie.
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
Poniedziałek to dzień barów.
Cisłem najpierw sztangielkami 25kg, 29kg, i dwie serie 35 kg.
Potem szarpałem się ze sztangą zza karku ciężry takie jak zawsze kiedy robie na suwnicy, ale tym razem były któtsze przerwy bo przyszedł kumpel i narzucił niebanalne tempo, ale było dobrze.
POtem unoszenie sztangielek bokiem najpierw dwie serie 17kg. i następne dwie 19 kg.
Następnie unosiłem sztangielki przed siebie, a potem unosiłem w opadzie tłuowia 17 kg.
I jako ostanie ćwiczenie zrobiłem unoszenie barków ze sztangą za plecami na kaptury.
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
Trening pleców.
Jako pierwsze zrobiłem ściąganie uchwytu młotkowego z górnego wyciągu do klatki piersiowej. Dzisiaj szło zdecydowanie lepiej niż tydzień temu jak robiłem to ćwiczenie pierwszy raz. Potem ściągałem drążek do karku. I wczoraj brałem większe ciężary niż ostatnio, mam jakis przypływ sił.
Jako trzecie jest u mnie przyciąganie sztangielki, pierwsza seria to 35 kg. nastepne 3 to sztangielka 39 kg. Następnie przyciągałem uchwyt młotkowy do brzucha z dolnego wyciagu obciążenie od 90 do 110 kg.

I jak co piątek na koniec zrobiłem przedramie, czyli zwijanie nadgarstka nachwytem. Sztangielka 17 kilowa.


Chce jeszcze poruszyć temat mojej dietki którą musze radykalnie zmienić :P
Moja dotychczasowa dieta to:
Rano kawa, potem w drodze do szkoły z 2 fajki. W szkole co przerwa faja czyli spalam jakieś 5 fajek w budzie, i czasem jak wysepie to zjadam jakąś skibe chleba :P
Potem jak wracam z budy pale jedną faje. Zjadam jakiegoś jogurta i ide na siłownie. W drodze na siłownie pale szluga, i jak wracam to też spale jednego. Jak przyjde zjadam jakiś obiad czy coś, potem kolacja, zjaram jeszcze szluga i ide spać. No to tak wygląda moja dotychczasowa dieta.
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024