Skocz do zawartości


Zdjęcie

ĆWICZ JAK ZWIERZE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
129 odpowiedzi w tym temacie

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
Wpiątek ćwiczyłem biceps i triceps.
Pierwszy byl triceps, pierwsze ćwiczenie takie jak zawsze, czyli ściąganie linek. Natomiast drugiećwiczenie zrobiłem inne niż zawsze, ponieważ byłem sam na siłce i nie dałbym rady podać sobie sam takiego ciężaru na francuza, więc zrobiłem wysiskanie sztangi w bardzo wąskim uchwycie, prowadząc ramiona przy tłuowiu. Trzecie ćwiczenie to ściąganie drążka, w ostaniej serii dowiesiłem sobie więcej o 2,5 kg. niż zawsze ( mam jakiś przypływ sił :D).
Biceps, szedł zdecydowanie lepiej niż ostanio, ponieważ brałem większe ciężary samemu bez pomocy, Pierwsze ugianie ramion ze sztangą łamaną, wszystkie serie zrobiłem bez niczyjej pomocy, z takimi ciężarami jak zawsze. Nawet w ostatniej serii, szarpałem sie z 52,5 kg. sam i zrobiłem 8 powtórzeń. Teraz ostanio daje rade :D. Drugi był modlitewnik, ciężary to 60, 70, 80, 82 sztabek, wszystkie z wyjątekiem 3 serii zrobiłem po 10 powtórzeń, a ostatnią 8. Jako ostanie ćwiczenie zrobiłem sztangielki, i tutaj też zauważyłem nadwyżke sił, robiłem 19 kg. sztangielkami wszystkie serie po 10 powtórzeń na każdą łape.

Trening zaliczam do udanych, zaskoczyłem sam siebie z ciężarami.



Sobota to klata.
Jako pierwsze jak zawsze przenoszenie sztangileki, potem wyciskanie sztangi 75 kg, 80 kg. 90 kg. 95 kg. Ilośćpowtórzeń w kolejnych seriach 10, 10, 8, 4. Następnie pchałem na ławce skośniej ciężary takie jak zawzze i ilość powtórzeń też. Potem poszedłem na brame i robiłem ściąganie linek, i też zauważyłem przypływ sił w trzeciej serii robiłem 30 sztabek. Potem były już tylko rozpiętki na baterflaju i do domu.
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
Tak więc Panowie, podobnie jak Kropek jestem chory. I to jak zawsze przez własną głupote. Byłem wczoraj na szkolnej potańcówie ( zwaniej połowinkami ), dylałem jak nienormalny, a z racji na to że jestem osobą dość dużej wagi i postury to się pociłem jak wodospad. Moja kobieta nie jest z mojej szkoły, więc byłem zobowiązany wszędzie z nią chodzić, a że moja piękność ( i ja z resztą też :P), pali papierosy to trzeba było wychodzić na dwór. No i wiecie cały spocony, w koszuli z krótkim rękawem, stałem za salą i paliłem fajki, w temperaturze minus 5 stopni C. No i tak pokrótce wygąda początek i przyczyna mojej choroby. Na treningi teraz raczej chodzić nie będe, ale w sumie i tak miałem zrobić sobie tydzień regeneracji. :D
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
No już jestem prawie zdrowy, jak byłem w domu to przemyślałem sprawe terningu i mam kilka pomysłów, np. zmienie gryf w wyciskaniu francuskim na młotkowy, zmienie na modlitewniku to że nie bede robił przy wyciągu tylko sztangielką, potem zmienie wyciskanie głową w góre sztangą na sztangielkami, w plecach pierwsze ćwiczenie zamiast drążka bede użwyał uchwytu młotkowego tak jak już od jakiegoś czasu robie. No to narazie tyle jak jeszcze wymyśle jakąś innowacje to napisze.
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
No ja już jestem zdrowy, dzisiaj ide zrobić ogólny trening, a od poniedziałku wracam do normalnych, ciężkich treningów. :D
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
Dzisiaj pierwszy dzień po chorobie normalnego treningu.
Jak to w poniedziałek były bary i kaptury.
PIerwsze było wyciskanie sztangielek, oczywiście miniejsze ciężary 19, 25, 29, 29 kg. Potem dawałem zza karku na sztandze, w ostatniej serii miałem 70 kg. (robiłem na sównicy). Trzecie było unoszenie w bok ramion ze sztangielkami 17, 19, 19, 19 kg. Czwartem unoszenie przed siebie, tyle że zmieniłem i robie gryfem i miałem jakieś 27 kg. Piąte było unoszenie ramion w opadzie, 13, 13, 17, 17 kg. Potem tylko były kaptury. Najpierw unosiłem bary ze sztabgą za sobą, potem z linka dolnego wyciągu z uchwytem młotkowym.

No to by było na tyle, jak po tygodniowej przerwie to nawet jakoś szło :D
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
A zaem dzisiaj robiłem plecy.

Zmieniłem dni treningowe. Teraz chodze
1. poniedziałek - bary
2. wtorek - plecy i przedramie
3. czwartek - triceps i biceps
4. piątek - klata
5. sobota - nogi

Tak więc dzisiaj jest wtorek wiec ćwiczyłem plery i przedramie.
Jako piewsze zrobiłem ściąganie uchwytu młotkowego z górnego wyciągu do klatki, szło tak samo jak 2 tygodnie temu, czyli takie same ciężary. POtem ściągałem do karku i to ćwiczenie szło znacznie lepiej, najpiew ściągałem 7 potem 8, 8, i ostatania seria to 7.
Trzecie było przyciąganie sztangielki; 29, 35, 39, 39 kg.
Potem przyciągnie linki wyciągu do brzucha z dolbnego wyciągu; 9, 10, 10, 11 ( na stosie oczywiście), i jako ostatnie dwa ćwiczenie dałem najpierw prostwoanie nadgarstka nachwytem a drugie na przedramie zwijanie podchwytem.
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE

1. poniedziałek - bary
2. wtorek - plecy i przedramie
3. czwartek - triceps i biceps
4. piątek - klata
5. sobota - nogi

troche dziwy ten plan szczegolnie tric a dzien pozniej klata i plecy a na drugi dzien bic ale jak tam chcesz :P
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
Kropek nie mam bica na drugi dzien bo mam dzien przerwy :P
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
no tez fakt ale glownie ta klata po tricu ;p
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
Wiesz, łapa mi rośnie, a nie maleje więc chyba nie ma nic złego w tym treningu :P
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
No łapa tak ale cierpi na tym twoja klatka, a to chyba jedna ze słabszych twoich partii patrząc po wyglądzie, przemyśl to :)
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
Tomek ale kiedy triceps nie jest do kona wypoczety to nie cisniesz na klate tyle ile bys chcial..... pzreciez przy klatce triceps rownizez pracuje
  • 0

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
Dobra :) przekonaliście mnie, dzisiaj robie klate a jutro trica i bicem.

Czyli mój plan będzie wyglądał tak :
1. poniedziałek - bary
2. wtorek - plecy i przedramie
3. czwartek - klata
4. piętek - triceps i biceps
5. sobota - nogi
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
no a teraz triceps mozesz ladnie przykatowac przy klatce i sie nie zregeruje :D

tak wogole to mysle ze twoj trening klatki jest za bardzo intensywny to nic ze cwiczysz 3 lata , klata slabo rosnie bo za mocno ja zajezdzasz taka mala uwaga odemnie:)
  • 0

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
Dzisiaj jak zapowiedziałem ćwiczyłem klate :)
Pierwsze zrobiłem wycisaknie sztangi na poziomej, 70, 80, 90, 100 kg. Pierwsze dwie serie zrobiłem 10 powtórzeń, trzecią 9 powt. a ostatnią pocisłem 3 razy. Potem na skosie w góre 55, 65, 70, 75 kg. Pierwsza 9 razy, druga 9 razy, trzecia 8 razy i ostatnia 6 razy. Trzecie zrobiłem wyciskanie głową w dół 55, 65, 70, 80 kg. Wszystkie z wyjątekiem ostatniej dałem po 10 razy, a ostatnią 8 razy. Potem poszedłem na baterflaja zrobiłem rozpiętki. I na koniec dla rozciągnięcia dość małym ciężarem jak na mnie czyli 25, 29 kg. zrobiłem przenoszenie, tak dla relaxu.

Dzisiaj był pierwszy trening po przerwie, więc raczej dzisiaj sie rozgrzewałem i próbowałem czy mam spadki na sile i zauważyłem że spadków nie ma, a jest przyrost siły. Pewnie dlatego że mięśnie odpoczeły.
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
sproboj moze robic jedno wyciskanie mniej i nie robic przenoszenie czyli ograniczyc sie do cwiczen po 4 serie :P
a druga zecza jest oczywiscie progresaj ktora masz moim zdaniem za duzo jeszcze te 5 kg rozumiem 9 sam robie 3 kg na skosie ) ale 10 na plaskiej tego pojac nie moge ;p ja robie 4 kg i nie wime czy to ma sens jak dwie pierwsze robisz taka sama liczbe powtorzen a kg jest taki skok tak samo na skosie ;p
moze warto to przemyslec :-)
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
Kropek wczoraj to byl mój wielki powrót na siłownie po tygodzniu bez robienia klaty, i bardzie wczoraj zwracałem uwage na to czy mam jakieś spadki, a co do prgraesii to wiem od nastepnego bede mial mniejsza progresje :P
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
No wczoraj czyli w piątek robiłem bica z tricem.
Zacząłem jak zawsze od trica, najpierw ściągałem linki, obciążenie takie jak zawsze.
POtem jechałem francuza z tym że robie teraz sztangą młotkową, najpierw miałem 10 na strone , potem 15, 20, 22.5 na strone, sztanga waży 5 kg.
POtem było ściąganie drążka, najpier 80 na stosie, potem dowiesiłem do tego 20 dyszki, potem dowiesiłem dwie piątki.
Potem byl bic.
PIerwsze unoszenie ze sztangą młotkową, najpier 10 na strone potem, 15, 20, 22.5, 23.75 kg.
Potem jechałem modlitewnik z tym że robiłem sztangielką 13 kg, 17 kg, 19kg x 2 serie.
Jako ostatnie robiłem uginanie naprzemienne sztangielkami. Wszystkie serie 19 kg - ilowym.

Pompa po treningu była niezła, zwłaszcza że to był pierwszy trening łap po tygodniowej przerwie. :P
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
Byłem wieczorkiem na siłowni zrobić nogi.
Zacząłem od wypychania na maszynie typu Atlas. w trzeciej seri miałem założone całe obciążenie, a w czwartej musiałem sobie dołożyć na stos dwie 2,5 kilowe sztangielki.
Następnie poszedłem na suwnice zrobićprzysiady, w pierwszej miałem 20 kg. na strone, a potem kolejno na strone 30, 35, 55 kg. (wiem że w tej ostatniej przesadziłem z progresem ale dałem tylko 6 razy, wiem że zbiore za to zbuke od was :D ), trzecie było wyciskanie na maszynie Hack'a, i tym razem w przedostaniej seri maiałem 240 kg., a w ostaniej 250 kg. ( kur** myślałem że sie zesram przy wycisakniu tego ciężaru ), potem zrobiłem 4 szybkie serie na maszynie na tylną część ud, i na koniec zostały mi tylko łydki, robiłem je na maszynie hack'a, na plecach miałem ponad 100 kg w 4 serii.

Kurcze dałem ostro w te nogi, a jak potem przyszło mi sie kulać po podłodze z koleżanką, to z bólu nie mogłem :D

A i pragne jeszcze dodać że waże już 88 kg. ( ważyłem 86kg. ) i w kalcie mam 117 cm.( miałem 115 cm. ). Moja cus-dietka skutkuje. :D
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
Dzisiaj ćwiczyłem barki i kaptury, jak co poniedziałek :D Jako pierwsze ćwiczenie zrobiłem wyciskanie sztangielek, kolejno brałem sztangielki 19, 25, 29, 35 kg. wszystkie serie po 10 powtórzeń z wyjątekiem ostatniej bo było tylko 9 powt.
Następnie wyciskałem sztange zza karku, wyciskałem w ostaniej serii jakies 75 kg. przypominam ze to ćwiczenie robie na suwnicy więc ciężar nie szokuje, no ale ostatnio jakoś zaczyna szkować :P .
Unoszenie sztangielek bokiem zrobiłem sztangielkami 17 kilowymi 1 serie i potem 19 nastakami 3 kolejne serie, nastepnie unoszenie sztangi przed siebie jakieś 11,25 kg, na strone na łamanym gryfie (gryf waży gdzieś z 5 kg.) i ostanie na bary to unoszenie sztangielek bokiem w opadzie, 17 kg. sztanieglki.
Kaptury to moje ulubione ćwiczenie, unoszenie barków ze sztangą za plecami. Obciążenie rzędu 90 kg.

No to na tyle, jutro jak braciszek bedzie miał aparat to sie zmotywuje i zrobie to unoszenie tymi 19 nastkami ( oile nie bede miał zakwasów, chociaż jak bede miał to i tak zrobie :P )
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024