Skocz do zawartości


Zdjęcie

ĆWICZ JAK ZWIERZE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
129 odpowiedzi w tym temacie

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

ĆWICZ JAK ZWIERZE
WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH MÓJ DZIENNIK

Mam na imię Tommeck, ćwicze już 3 lata, we wrześniu zacząłem 4 rok mojej pasji :).
Ćwiczę 4 razy w tygodniu, także już troche bardziej profesjonalnie, ale zawsze trening był dla mnie zabawą z żelazem. Przez pierwsze 3 lata nie brałem niczego, kompletnie żadnych odżywek, a już broń Boże sterydów.
Osiągnołem wszystko co można było osiągnąć bez wspomagania. Na sucho miałem 39 cm w ramieniu i 80 kg wagi. Niestety nie podam wam moich wymiarów i wielkości zanim zacząlem ćwiczyć ponieważ ich niepamiętam. Z tego co pamiętam byłem przeciętnym chłopakniem. We wrześniu tego roku odbyłem swoją pierwszą suplementacje. Jestem z niej zadowolony, brałem Magnum 5000 i kreatyne, przybyło 6 kg i 2 cm w ramieniu, także 4 rok zacząłem przyrostami. Ćwicze w klubie fitness więc sprzętu mi nie brakuje.

MÓJ TRENING

PONIEDZIAŁEK ( barki i kaptury )
1) wyciskanie sztangielkami
2) wyciskanie sztangą zza karku ( podobnie jak sztangielkami )
3) unoszenie ramion ze sztangielkami bokiem
4) unosznie ramion ze sztangielkami przed siebie
5) unosznie ramion ze sztangielkami w opadzie
6) unosznie barków (kaptury) ze sztangą za sobą

ŚRODA ( plecy i przedramie )
1) ściąganie drążka górnego wyciągu do klatki piersiowej nachwytem
2) ściąganie drążka górnego wyciągu do karku
3) podciągnie sztangielki w opadzie
4) przyciągnie uchwytu młotkowego dolnego wyciągu do brzucha
5) zwijanie nadgarsta podchwytem ( przedramie )

PIATEK ( biceps i triceps )
1) ściągnie linek
2) wyciskanie francuskie
3) ściąganie drążka
4) unoszenie przedramion ze sztangą młotkową
5) modlitewnik
6) sztangielki na zmiane młotkowo i tradycyjnie

SOBOTA ( klatka piersiowa i nogi )
1) przenoszenie sztangielki zza głowy nad klatkę piersiową
2) wyciskanie sztangi na ławeczce poziomej
3) wyciskanie sztangi na ławeczce skośniej głową w góre ( i tu te dwa wyciskanie czasem zamieniem, że robie najpierw głową w górę )
4) wycisknie głową w dół
5) rozpiętki sztangielkami

wieczorem
1) wycisanie nogami na maszynie
2) zginanie nó na maszynie na pośladki
3) wypychanie nogami na maszynie ATLAS
4) łydki

Także trening mam bardzo rozbudowany, niektórych może przerażać ilość ćwiczeń, niektórym może się to nie podobać, ale przez te kilka lat dostosowałem trening do swoich potrzeb, warunków i możliwości. Zawsze przed wejściem na siłownie powtarzam sobie ćwicz jak zwierze, nie czuj bólu, wiesz że dasz rade.
Jeśli ktoś miałby jakieś pytania prosze pisać chętnie odpowiem. Zdięcia dołącze w następnym poście.
  • 0

andi17
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
dziwny trening zwlaszcza piatek sobota
bo jak w piatek robisz bic+tric to jak w sobote robisz klatke?
ja bym nie dal rady po piatkowym treningu w sobote pozadnie zrobic klaty
wogole jak dla mnie strasznie dziwny ;]
  • 0
happysad

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
zgadzam sie z poprzednikiem nie mozesz robic tricepsa w przeddzien trenownia klaty wielki błąd
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE

nie mozesz robic tricepsa w przeddzien trenownia klaty

ja też się z tym zgadzam
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
Daj foty :>
  • 0
[you]
pozdro :P

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
Słuchajcie, ja ćwicze już ten trening troche czasu i nie nażekam, efekty są i co całkiem nie złe. Na triceps nie narzekam, nie mam problemów nigdy w sobote z treningiem klaty. Mówilem ze mam hardkorowy trening :P Ćwiczyłem kilka różnych kombinacji aż wreszcie musiałem zmienić trening bo nie widzi mi sie ćwiczyć tym samym cyklem, zdecydowałem się na takie rozwiązanie.

Ps. Z fotkami będziecie musieli poczekać do soboty, bo dopiero bede dysponował aparatem.
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
to jest zly trening a nie hardkorowy jak bys mial wypoczety tric przy cwiczeniu klaty szlo by lepiej ale Twoj wybor :-)
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
Każdy ćwiczy według własnego uznania. Mi bardzo szybko wypoczywaja mięśnie, więc nie mam problemów :) Proponuje ci kiedyś spróbować, wiem że ci nie odpowiada tak ułożony trening ale spróbuj, nie masz nic do starcenia, a możesz zyskać nowe doświadczenie, albo się utwierdzić w swoim zdaniu.
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
Opisze teraz mój wczorajszy trening.
Zacząłem do linek, oczywiście serie progresywne, w ostaniej miałem założone na stosie do płytki z numerem 60.
Potem było francuskie, 1 seria 10 kg. ma strone, 2 seria 15 na strone, 3 seria 20 na strone, i ostatnia seria 22,5 na strone. Doliczając gryf 7 kg. miałem w ostaniej serii obciążenie rzędu 52 kg. i poszło z 7-8 powtórzeń.
Na śćiąganiu drążka zakładałem od 70 - 120 na stosie. i również ostania seria to 7-8 powtórzeń, a w poprzednich każda po 10 powtórzeń.
Biceps zacząłem od młotkowego gryfu, ostatnimi czasy tak ćwicze nie używając łamanego tylko młotkowego. 1 seria 11,25 na strone, 2 seria 16,25 na strone 3 seria to 21,25 na strone, 4 ostania to 23,75 na strone. Zatem doliczając gryf 5 kg. miałem w ostatniej serii jakieś 52,5 kg.
Modlitwenik to moje ulubione ćwiczenie na biceps, wykonuje je nie ze sztangą, ale przy wyciągu dolnym, na maszynie typu brama. 4 serie i w ostaniej na stosie założone do płytki z numerem 80.
Sztangielki, cóż nie przepadam za tym ćwiczeniem, ale je robie bo daje efekty. 1 seria ze sztangielkami 17 kg. 2 seria to sztangielki 19 kg. 3 serai to sztangielki 25 kg. ( i tu mnie boli ze moj klub nie dusponuje sztangielkami pomiedzy 19 a, 25 kg. ) i ostania 4 seria to sztangielki 19 kg.

Odczucia po treningu to napompowany do granic biceps, kocham to uczucie ( podejrzewam jak wszyscy tutaj ).
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
dosyc duze przeskoki robisz w tej progresji :P no i sporo machasz na francuza i na mlotki :P
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
Właśnie wróciłem z siłowni, i napisze kilka zadań o dzisiejszym treningu.
Zacząłem jak zawsze od przenoszenie sztangielki. Jest to ćwiczenie zapomniane i nie jest za popularne na naszych siłowniach, stosuja je nieliczni. To ćwiczenie bardzo dobrze rozciąga płat piersiowy, sprawdza sie bardzo dobrze jako budulec masy jak też poszerza klate. Zatem robie 4 serie z obciążniami kilejno 29kg, 35kg diwe serie, i 39 kg. w ostaniej serii.
W drugim ćwiczeniu położyłem sie na ławczce i zacząłem wyciskać najpier rozgrzałem sie 50 kg. Potem szło już tylko wyżej 70, 80, 90 i w ostaniej serii wycisłem 5 razy 100 kg. w ostanim powtórzeniu pomagał mi kumpel.
W trzecim ćwiczeniu zmieniłem ławeczke na skos w góre i wyciskałem kilejno 45, 50, 65 i w ostaniej 70 kg.
Następni poszełem na sównice i podsunąłem sobie ławeczke rzymską i cisłem głową w dół. 50, 60, 80 i w ostaniej 90 kg. ale tu już zrobiłem tylko 6 powtórzeń.
Rozpiętki sztangielkami zaczynam od sztangielek 17 kg. robie nimi 2 serie. Następnie biore 19 kg. i robie nimi kolejne 2 serie.

Więc tak minął mi dzisiejszy trening, a jeszcze sie wybieram dzisiaj jeszcze raz zrobić nogi.


Ps. Dzieki KROPEK za uznanie z tymi ciężarami :)
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
na klate progresja tez widze 10kg widze ze wszedzie masz duzą tą progresje :P ile robisz powtorzen na klate ?? robisz 12 10 8 6 ??
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE

i w ostaniej serii wycisłem 5 razy 100 kg.

a twój rekord na płaskiej to 110? bo tak pisze w profilu.
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
W rozgrzewce robie okolo 12 powórzeń, następne 2 serie to 10 powtórzeń, 3 jak mam założone 90 kg. to dzisiaj jak miałem przypływ energi zrobiłem 8 powtórzeń, a ostania to wiesz 100 kg. i ile Bozia dała sił. Przeważnie jest to ostanio 4 powtórzenia samemu i 5 z nie wielka pomocą kumpla.

dawid 1920, powiem ci szczerze ze dawno nie wyciskałem na rekord. Wpisałem rekord z lipca, bo nie bede zmyslał ani nie bede wpisywal jakiegoś ciężary bo mi sie wydaje ze bym tyle wycisnął. Poprostu wolałem wpisac ten niż jakiś zmyślony. Może w przyszłym tygodniu sie znowu sróbuje.
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
ja robisz pierwsze pierwsza serie 10x70g to chyba tez taka rogrzewka skoro puzniej np 3 serie 8x90kg :P moim zdaniem powinienes zmniejszyc te przeskoki max to 5kg takie moje zdanie bo np pierwszych seriach nic sie nie meczysz ale zrobisz jak bedziesz chcial :P
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
A tu ćwiczy:)
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
No Kropek masz racje, musze sobie zmniejszyć przeskoki ale wiesz fajnie jest tak sobie co serie dorzucać 10 kg. co nie :P.

West dzieki za wrzucenie foty naszej siłki zaraz dorzuce reszte naszej siłowni i sokoje foty.
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Moja siłownia
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

No to juz moja cala silownia.
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN

Tommeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pleszew
  • Zainteresowania:a jak myślisz ?

Napisano Ponad rok temu

Re: ĆWICZ JAK ZWIERZE
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


No a to ja , z góry przepraszam za głupie miny :P
  • 0
TO ŻE NIE JESTEM CZARNY, NIE ZNACZY ŻE NIE MOGĘ WYGLĄDAĆ JAK RONNIE COLEMAN



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024