Skocz do zawartości


Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
253 odpowiedzi w tym temacie

RumCajS1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
A moge np sobie przygotowac gainerka z rana i sobie go wypic w szkole?czy po takim okresie czasu sie zepsuje albo cos ?
  • 0

buba1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa
  • Zainteresowania:pilka nozna, silka, duzo by wymieniac

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
mozesz go brac do szkoly, nie zepsuje sie. pzdr
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
do 3,5 h, nie trzymaj go w cieplych warunkach, jak najzimniej niech bedzie
  • 0
Pozdrawiam Strong

RumCajS1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
A ja sobie robie gainera w mikserze i teraz jest jak koktail :P inczej niz wczesniej z tymi gruzdkami bleeeee
  • 0

RumCajS1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
Do adminow :Jak czytam te wszystkie posty to wydaje mi sie ze ludzie chca sie wyrzezbic,nabrac masy(basen idzie) itp. a nie zostac jakimis tam kuturystami.A wy radzicie wszystkim diete dla kulturystow 6 posilkow dziennie o tej samej porze,normalni ludzie ktorzy sie ucza nie dadza rady utrzymac takiej diety np ja. . . kazde ma jakies swoje zainteresowania i kazdy ma szkole wiec by bylo trudno utrzymac taka diete moim zdaniem... I z tego co widze (moze sie myle) ale ludzie pytaja was jak w 2-4 miesiace jakos sie wyrzezbic itp bez diety dla kulturystow a innej np je sie kiedy chce tylko ze produkty takie jak jedza kulturysci to z jakims tam suplementami napewno cos da.I mam pytanie cwicze 5 miesiecy i chce juz przestac po "cyklu" z gainerem mct,i tu nasuwa sie pytanie czy jakbym juz nie mial zamiaru cwiczyc to moglbym sobie na koniec kreatyne kupic?dala by jakies zauwazalne efekty ? :clever:
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
czlowieku o czym Ty w ogole do Nas rozmawiasz (nie jestem adminem, ani modem, ale tez siem tu udzielam wiec odpowiem ;))...
To, ze radzimy ludziom odpowiednie diety itp. to jedynie z troski, zeby jak najszybciej mieli zadowalajace efekty (a np. na odp. diecie beda mieli). Czy Ty myslisz, ze my jestesmy jacys "inni"??? Tez chodzimy do szkol, niektorzy z Nas powaznie mysla o swojej przyszlosci, uczymy siem, a mimo to znajdujemy czas na nasze... ze siem tak wyraze hobby czyli jesli my mozemy to kazdy moze musi byc tylko konsekwentny w swoim dzialaniu...
My radzimy co robic zeby w radykalnie najkrotszym czasie osiagnac zadowalajace efekty...
Ale ksztaltowanie ciala nie jest rzecza prosta, jest rzecza czasochlonna i szanujac swoje zdrowie nie urosniesz nie wiadomo jak przez kilka miechow...

I mam pytanie cwicze 5 miesiecy i chce juz przestac po "cyklu" z gainerem mct,i tu nasuwa sie pytanie czy jakbym juz nie mial zamiaru cwiczyc to moglbym sobie na koniec kreatyne kupic?dala by jakies zauwazalne efekty ?

jak chcesz tak grac to bierz krete - na pewno Ci nie zaszkodzi...
cos da...
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
no comment, jak chcesz bez diety to prosze, ale innych nie namawiaj, to jest PODSTAWA
  • 0
Pozdrawiam Strong

RumCajS1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
nie mam zamiaru kogos namawiac tylko poprostu spytalem :roll: a tak propo to ja nie mialem zamiaru chodzic na silowie z 2 lata tylko przez jakis tam okres teraz nie bede mial zbytnio czasu wiec pytam o kretke,a jakbym chcial wrocic w zimie do cwiczen to spadlo by duzo w tym czasie? i wogole czy byl by sens ??
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
daruj sobie kreatyne
  • 0
Pozdrawiam Strong

RumCajS1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
Strong czyli najlepszym rozwiazaniem by bylo skonczenie "cyklu" po gainerze i juz nic nie brac ? aha wiem ze powinienem o to pytac w dziale "trening" ale nie ma sensu zakladac takiego tematu: czy na mase robi sie wiecej powtorzen mniejszym ciezarem (tak slyszalem) czy wiekszym ciezarem mniej powtorzen ? czy klata lepiej rosnie jak sie ja robi 2 razy w tyg (poniedzialek,piatek) czy lepiej np bicepsa(tricepsa) zamaiast tego ? AHA SORRY ZA TAMTEGO POSTA ALE TAK MI SIE ZDAWALO ZE POLOWA TYCH LUDZI NIE BEDZIE ROBIC DIETY TAKIEJ JAK IM PISZECIE,ALE NAJWYRAZNIEJ SIE MYLILEM :X
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
:)

po tym cyklu(na nim zresztą tez bierz tylko witaminy

na mase cwiczysz z zakresem powtoorzen 6-12 powtoorzen,, ciezar stosunkowo duzy tak aby zrobic tą liczbe i nie wiecej
  • 0
Pozdrawiam Strong

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi

AHA SORRY ZA TAMTEGO POSTA ALE TAK MI SIE ZDAWALO ZE POLOWA TYCH LUDZI NIE BEDZIE ROBIC DIETY TAKIEJ JAK IM PISZECIE,ALE NAJWYRAZNIEJ SIE MYLILEM

czy zastosuja siem do naszych wskazuwek to juz ich sprawa - my doradzamy tak, aby bylo jak najlepiej...
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

RumCajS1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
Ale czy ja cos w moim poscie powiedzialem ze zle doradzacie?moim zdaniem bardzo dobrze sie znacie na kulturystyce o pewnie juz troche w niej siedzicie :-) i dlatego zadaje do was pytania :cfaniak: strong nie odpowiedziales mi na 2 czesc postu : czy lepiej robic klate 2 razy w tyg czy biceps ?? ma to jakies znaczenie ?? czyli po tym cyklu z gainerem juz nic nie brac ?? tylko witaminy ?? a jakies aminokwasy moge wziasc dadza cos ??bo niezrozumialem troche twojej wypowiedzi :-)
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
wystarczy kazda partia raz na tydzien, jak bedziesz robic wiecej to moze byc tak ze sie przetrenujesz i nic nie urosnie, a nawet spadnie,
na takie połączenia bedzie czas za pare lat :)

mozesz brac aminokwasy, ale zalezy jak u Ciebie z kaską, mozesz tauryne, glutamine, cla
  • 0
Pozdrawiam Strong

RumCajS1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
Aha czyli po cyklu z gainerem kupic sobie aminokwasy tak ?? co sadzisz o aminokwasach firmy inkospor x-treme ?? czy sa moze jakies lepsze,co moge sie po amino spodziewac ??
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
ale zalezy co po nich sie spodziewasz, mozesz je traktowac jako antykatabolik, ale masy Ci aminokwasy znowu nie dadza.
mozesz tez nic nie brac a skupic sie na diecie wtedy bedzie dobrze. :)
  • 0
Pozdrawiam Strong

RumCajS1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
Jak po wszytskich suplementach spodziewam sie jakis tam przyrostow bo nie widzi mi sie wydawac pieniedzy na cos z czego nic nie bede mial ;) a po tygodniu z gainerem musze sie pochwalic ze 3 kilo poszlo do przodu :mrgreen: albo mi waga zle chodzi hehehe GAINER MCT RULEZZ
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
waga źle chodzi napewno, to jest malo prawdopodobne

ja bym Ci proponował znowu gainera albo sobie na jakis czas odpooscic odzywki
  • 0
Pozdrawiam Strong

RumCajS1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
No ale moze przytylem w normalnym stylu a nie po gainerze :D jadlem na noc :P czyli wage wypier**** z domu :D nie bede sobie juz nadzieji robil :mrgreen:
  • 0

RumCajS1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
Chlopaki ja nie chce nic mowic ale tydzien temu jeszcze jak nie bralem gainera chcialem sprawdzic ile wycisne( 80,5 ) dzisiaj sobie sprwadzilem i wycislem 88 kg !!!! :mrgreen: chodze niecale 4 miesiace na silke to jest dobry czy zly wynik ?? 7,5 kilo w tydzien to nie jest chyba taki zly wynik :clever: moze ten gainer cos dal bo pisze na nim "dla osob chcacych zwiekszyc mase i sile" co o tym sadzicie
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024