Skocz do zawartości


Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
253 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_jaa_*

Guest_jaa_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
Czesc mam pytanie :) chodze na silke ok 3 miesiecy i jechalem na sucho...efekty sa ale nie takie jakie chcialem osiagnac.Sila sie ze tak powiem zatrzymala tak samo rzezba,slyszalem ze teraz najlepiej by bylo wrzucic jakas kreatyne+(ewentualnie HMB) bo to jest najlepszy moment na to zeby mnie ze tak powiem troche "rozjebalo".Qmpel wziol troche kreatyny i efekty juz sa zauwazalne i jedzie teraz na aminokwasach,tylko ze on chodzi na silke od ok roku.Waze ok 67 kg mam 17 lat i nie bralem jeszcze zadnej odzywki.Moje zadanie: ladna rzeba w 2 miesiace chodze 3 razy w tyg na silke.Co wziasc by to osiagnac?prosze o odpowiedzi z gory dziekuje

idol pudziana

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z policji:P

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
jak chcesz mieś takie efekty jak kolega to też poczekaj na roczny staż :D
DIETA, DIETA I JESZCZE RAZ DIETA!!!! ok 50% efektu daje dieta, więc chyba warto się za nią zabrać
Ty możesz sobie kupić gainera (trec mass xxl lub olimp mct)+taurynę
Polecam zamawianie ze sklepu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
dlaczego?Sam przeczytaj :D [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
pozdro
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
6302037

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
z krety zrezygnooj,
ile masz wzrostu, ?
od kiedy siła idzie w parze z rzeźbą ?%-)
  • 0
Pozdrawiam Strong

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
stong to normalne u poczatkujacych, ktorzy nie stosuja diety :]
chcesz zeby cie "rozjebalo" a zalezy ci na rzezbie.. hrhr napisz wzrost
  • 0
[you]
pozdro :P

GośćGuest_jaaa_*

Guest_jaaa_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
mam 180 cm. No to co w takim razie mi radzicie,moze jakiegos gainera tylko nie wiem ktorego : bo kazde firmy mowia ze ich produkty sa niekonkurencyjne itp.slyszalem ze ta linia odzywek WHEY PRO(isolate,matrix) sa dobre na moj "przypadek" a moze sie myle?

StArS
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grudziądz
  • Zainteresowania:Sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
To nioe sa gainery ale bialka lepiej kup gainera bardziej ci masa pujdzie polecam trecka xxl mass 3000gr
  • 0
*Trening*Czyni*Mistrza

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
gainer mct olimpa
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest_jaaa_*

Guest_jaaa_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
A czym sie rozni gainer od bialka jesli mozna spytac?z tego co napisaliscie to gainer jest lepszy,ale w czym jest roznica? to w koncu ktorego gainera bo jeden mowi ten a drugi tamten :D:D:D wiec juz sam nie wiem.Acha i czy moglibyscie mi napisac przkladowa diete :co jesc czego unikac.Po gaineru mniej wiecej kiedy mozna zauwazyc efekty?

GośćGuest_jaaa_*

Guest_jaaa_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
A czym sie rozni gainer od bialka jesli mozna spytac?z tego co napisaliscie to gainer jest lepszy,ale w czym jest roznica? to w koncu ktorego gainera bo jeden mowi ten a drugi tamten :D:D:D wiec juz sam nie wiem.Acha i czy moglibyscie mi napisac przkladowa diete :co jesc czego unikac.Po gaineru mniej wiecej kiedy mozna zauwazyc efekty?

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
ktoory chcesz nie ma wiekszej rooznicy, diety znajdziesz w dziale odzywianie
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest_jaaa_*

Guest_jaaa_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
A co z tymi gainerami WHEY PRO(isolate,matrix) polecacie czy nie bo slyszalem ze sa dobre wiec jak? w ile dochodzi odrzywka w tym sklepie ?

GośćGuest_jaaa_*

Guest_jaaa_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
Acha i jeszcze jedno Megabol mass gain tez slyszalem ze jest dobry :D:D:D:D:D tyle tych odzywek ze sie czlowiek zamotac moze :) jak ktos bral te odzywki to prosze doradzic co kupic...z gory dziekuje

idol pudziana

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z policji:P

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
Ja nigdy nie korzystałem z produktów firmy Megabol, ponieważ słyszałem same negatywne opinie na temat tej firmy.
Z gainerków polecam taniego i dobrego Mass xxl treca i troszkę droższego i lepszego MCT Olimpa.
Pozdrawiam

p.s. zarejstruj się na forum to otrzymasz rabat 5% na zakupy na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (pamiętej wtedy że zamawiając jakiś produkt należy wpisać w miejsce uwagi swój nick). Najbardziej opłacalny sklep jaki widziałem i można się dogadać z właścicielem. :D
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
6302037

RumCajS1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
No to fajnie,wlasnie sie zalogowalem :) czyli brac jednak Olimp Gainer MCT wole juz dolozyc to 20 zl i miec lepsze efekty :) Po stosowaniu tego gainera mniej wiecej kiedy mozna zobaczyc efekty ? Ile kilo wziasc na poczatek,przypominam ze bedzie to moj pierwszy cykl... chodze na silke 3 razy w tygodniu ,stac 3,5 miesiaca
  • 0

idol pudziana

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z policji:P

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
Sam gainer Ci nic nie da, traktuje się go jako uzupełnienie diety, która daje efekty zależne od danej osoby(warunki genetyczne itp. itd.)Gainery stosujemy gdyż bardzo trudno jest dostarczyć wszystkie wartości odżywcze do organizmu z naturalnych posiłków, ponieważ żadko kto może co 3 h robić sobie posiłki i je konsumować, po prostu nie pozwala nam na to czas i życie codziennne. Gainery natomiast są łatwe w użyciu i można je pić w każdej chwili, niezaleznie czy jesteśmy na mieście, w szkole czy w pracy. Jak kupisz mniej na krócej Ci starczy, jak więcej to analogicznie na dłużej.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
6302037

GośćGuest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
Acha,no to po co mi radzicie wziasc gainera jak on mi nic nie da,widze ze masz pojecie o odzywkach,jakbys mi dal swoj gg to byl bym wdzieczny chcialbym zebys mi cos powiedzial na teamat odzywek i wogole bo na forum to troche schodzi :-/

idol pudziana

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z policji:P

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
Najpierw DIETA, a później odżywki => Zapraszamy do działu odżywianie. Dobrze Ci radzą z gainerkiem, gdyż jak ułożysz sobie dietę to zauważysz, że trudno jest dostarczyć subst. odzyw. z samych posiłków i wtedy gainer jest pomocny, choć niekonieczny. Suplementy(BCCA, glutamina, tauryna, HMB) są również przydatne lecz jeżeli dopiero zaczynasz zabawę z kulturystyką to jeszcze mogą poczekać, a zaoszczędzisz trochę hajsu i wykorzystasz go później jak Ci będą potrzebne suple. Półki co pamiętaj o diecie. Mój nr gg jest podany niżej, jak chcesz to możesz do mnie stuknąć ale dopiero w środę będę mógł na spokojnie pogadać bo teraz mam mnustwo nauki.
Pozdrawiam
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
6302037

RumCajS1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
To ja juz sam nie wiem czy brac sie za jakies odzywki czy nie,sporo roboty przy tym jest,a z ta dieta to jest tak ze czasem mam do szkoly na 10 a czasem na 7.wiec mam stawac o 7 jak mam na 10 by zjesc pierwszyt posilek.Jeszcze raz pisze chce jakos wygldac a nie byc kulturysta!!kolega bral odzywki i widac efekty a bral kiedy mu sie podobalo i bez DIETY!
  • 0

idol pudziana

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z policji:P

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
Posiłki muszisz ustalić wg własnych możliwości, możesz np. zaczynać posiłki o 8:45. Jak Tobie wygodniej. Owszem mozna i bez diety, ale efekty są tylko z początku i to mizerne w porównaniu do ćwiczących z dietą, a z coraz dłuższym stażem pogłębia się ta różnica. Jeżeli jadł byle jak to odżywka dostarczała mu zawsze jakieś wartości odżywcze. Jego efekty byłyby dużo większe gdyby trzymał się diety. Jest troszkę roboty z dietą, ale teraz są podwieszone posty z przykładowymi dietami, więc większość już jest odwalona za Ciebie. Tobie zostało tylko pilnować swojwj diety, więc chyba się opłaca się wziąść się za dietkę :D
pozdro
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
6302037

RumCajS1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wziasc ?? prosze o jak najszybsze odpowiedzi
Aha i jeszcze jedno chce zakonczyc silownie na wakacjach czyli zostaly 2 miechy...czy po tym cylku z gainerem i dieta byly by widoczne efekty i czy po przestaniu cwiczyc miesnie by zanikly tak jak w przpadku sterydow i czy sila by spadla ?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024