Skocz do zawartości


co brac ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_cyberboy_*

Guest_cyberboy_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

co brac ?
hej mam prosbe bo widze ze tu sporo osob zna sie na temacie wiec chcialem sie dowiedziec co mi polecacie zeby brac? jakie odzywki ?
mam 20 lat, 190cm i 82kg (no troszke malo) glownie zalezy mi na masie. Aha mysle ze mam za szybka przemiane materi (nie wiem czy to tez ma wplyw na trening). no i to tyle chyba, aha prosze o jakies porady tylko nie wstylu zebym sobie kupil najdrozsze odzywki :)

a najwazniejsze dopiero zaczynam cwiczyc a prawde mowic to zaczne od nastepnego miesiaca a chcalbym miec jakies szybkie efekty (o ile to mozliwe)

JAROCH
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wojnowice
  • Zainteresowania:sport, informatyka, elektronika, i oczywiście fajne dziewczynki i imprezki

Napisano Ponad rok temu

Re: co brac ?
Jeśli chcesz mase to przede wszystkim najpierw musisz ułozyć sobie dietke bo bez niej to odzywki nie wiele ci dadzą. A z odżywek to proponuje ci jakiegoś gainera(np mass xxl z treca - dobry i nie drogi). Do tego możesz jeszcze dorzucić tauryne i bcaa\aminokwasy rozgałęzione.
  • 0
JAROCH

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co brac ?
wystarzy dieta i mass xxl
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest_cyberboy_*

Guest_cyberboy_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: co brac ?
OK, dzieki :)

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: co brac ?
:) :) :) Dieta + Gainer :) :) :)
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

GośćGuest_cyberboy_*

Guest_cyberboy_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: co brac ?
a jeszcze mam takie pytanko: jak bede stosowal dietka plus jakiegos gainera to ile moge przybrac na masie tak przez pol roku? mozna wogole zakladac jakies wyniki czy to jest indywidualna kwestia kazdego?

idol pudziana

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z policji:P

Napisano Ponad rok temu

Re: co brac ?
indywidualna kwestia, każdy ma inną genetykę, predyspozycję, popełnia błędy w ćwiczeniach i diecie. Jest mnóstwo czynników które wpływają na szybkość przyrostów, ale jak będziesz przestrzegał diety i dobrego treningu to sam zobaczysz, że efekty są naprawdę duże
pozdrawiam i życzę dużych przyrostów :D
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
6302037



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024