Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak przygotować i co mozna dodawać do jedzenia?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

dziera3
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przemyśl
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sporty Walki

Napisano Ponad rok temu

Jak przygotować i co mozna dodawać do jedzenia?
SCHEMAT:
1.Jajka, płatki owsiane+orzechy+rodzynki
2.Pierś kurczaka+ surówka
3.Ryba (łosoś, tuńczyk, dorsz itp nie zalecam jedzenia Pangi) Chleb razowy + warzywa
4.Przed treningowy: Pierś kurczaka, kasza gryczana lub ryż brązowy
5.Po treningowy:Wołowina+ ryż biały
6.Twaróg półtłusty, oliwa z oliwek

PYTANIA:
ad1.Czy jajka mogą być smażone z dodatkiem np. cebuli i szynki? A płatki zmieszane w misce z orzechami i rodzynkami tzw.musli?
ad2.Pierś kurczaka smażona na patelni na oleju kuchennym bez soli? czy gotowana? / surówka wiadomo.. ;)
ad3.Ryba może być smażona w bułce tartej i jajku? Chleb razowy ok. z warzywami np. pomidor, ogórek?
ad4.Pierś kurczaka jak przygotowana? A kasze gryczaną można zjeść np. w kaszance? ryż brązowy wiadomo ;)
ad5.Co do wołowiny to jak ją przygotować? ryż wiadomo..
ad6.Twaróg przygotować z dodatkiem śmietany? i jeść to z chlebem? oliwę do czego dodawać..? ;)

DODATKOWE PYTANIA:
1.Czy moge jeść ryż biały polany owocowym jogurtem?
2.Czy mogę robić sobie owocowe shake? Jak tak to bardzo proszę o przepis.. ;)
3.Jak będe w szkole to będe jechał na Kanapkach.. Czy jako dodatek do śniadania może służyć np; jogurt, baton z orzechami czy może orzeszki solone?

Dziękuje za Pomoc! ;)
No i za cierpliwość :)

Pozdrawiam Wszystkich! ;)
  • 0

r0cq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
33
Neutralna
  • Lokalizacja:Chałupa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Elektronika, matematyka, siłownia :) w tej kolejności :]
  • Staż [miesiące]:Nie wiem :P
  • Wzrost [cm]:188cm
  • Biceps [cm] :Za mały
  • Klatka piersiowa [cm]:nie mierzyłem dawno
  • Wyciskanie [kg]:Seria ~100kg :)
  • Martwy ciąg [kg]:oszczędzam kręgosłup
  • Waga [kg]:rośnie :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przygotować i co mozna dodawać do jedzenia?
ad1. smażonych raczej bym nie polecał ale kto co woli jajkowica dobra ;] Możesz mieszać wszystkie owoce/orzechy.
ad2. raczej gotowana.
ad3.Od czasu do czasu możesz usmażyć z bułką tartą itp. :) i sobie zpapać.. każda ryba jest dobra... i zdrowa na wszystko:) warzywa jak najbardziej ;) dodawaj sobie marcheweczki najlepeij surowej
ad4.KAsznka od czasu do czasu też nie zaszkodzi,a nawet pomorze... kurva narobiłeś mi smaku ;)
ad5.NIe mam pojęcia ;)
ad6. Na oliwie możesz smarzyć rybkę np. ;) ser... z czym sobie chcesz nawet pomidorka sobie możesz dokroić... tylko nie sól za dużo... bo nam kulturystą nie trzeba dużo osoli ;) Tak możesz z chlebem/bułką.


1. Tak możesz ja tak robię... dostarczysz dużo ww :] z ryżu+ jogurtu.
2. Możesz wymieszaj wszystkie owowce jakie masz... do tego np jogurt troszkę mleczka/miodu... no kto co lubi ;] kombinuj ;)
3.Orzeszków solonych nie polecam/ za dużo soli no ale od czasu do czasu... :] tak samo batonów.. one nam tylko dostarczają jakiegoś zbędnego dziadostwa.. Na kanapkach powiadasz.. dodawaj sobie troszke szyneczki ser (gouda) np i marcheweczka i kurva będziesz paker...

Uff napisałem się :] Jak Ci odpowiedziałem na wszystkie pytania to po prawej masz plusika:)
  • 1
Pomogłem? zapodaj plusika(+) w prawym dolnym rogu :)

Dołączona grafika


Dołączona grafika

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przygotować i co mozna dodawać do jedzenia?

PYTANIA:
ad1.Czy jajka mogą być smażone z dodatkiem np. cebuli i szynki? A płatki zmieszane w misce z orzechami i rodzynkami tzw.musli?
ad2.Pierś kurczaka smażona na patelni na oleju kuchennym bez soli? czy gotowana? / surówka wiadomo.. :)
ad3.Ryba może być smażona w bułce tartej i jajku? Chleb razowy ok. z warzywami np. pomidor, ogórek?
ad4.Pierś kurczaka jak przygotowana? A kasze gryczaną można zjeść np. w kaszance? ryż brązowy wiadomo ;)
ad5.Co do wołowiny to jak ją przygotować? ryż wiadomo..
ad6.Twaróg przygotować z dodatkiem śmietany? i jeść to z chlebem? oliwę do czego dodawać..? ;)

DODATKOWE PYTANIA:
1.Czy moge jeść ryż biały polany owocowym jogurtem?
2.Czy mogę robić sobie owocowe shake? Jak tak to bardzo proszę o przepis.. ;)
3.Jak będe w szkole to będe jechał na Kanapkach.. Czy jako dodatek do śniadania może służyć np; jogurt, baton z orzechami czy może orzeszki solone?


Ad1.Mogą ;)
Ad2.Najlepsza jest gotowana ;) ale w sumie ja i tak zawsze smażę jedna najlepiej to robić na oleju beztłuszczowym nazywa się chyba PAM
Ad3.Do ryby unikaj dużo panierki bo tam zbiera się sporo tłuszczu ;)
Ad4.No pierś usmażona albo najlepiej ugotowana a kaszanka to się nie nadaje ;)
Ad5.Smażyć, ale dobrze gotować z jakimś sosem ;)
Ad6.Twaróg najwyżej zmieszaj z niedużą ilością jogurtu albo serka bo jest okropny do przełknięcia.Po tym można zapić oliwą.

1.Takie danie było by dobre bezposrednio po treningu ale i tak później byś musiał zjeść posiłek z większą ilością biała ;)
2.Po treningu...
3.Jogurt naturalny,kefir
  • 1



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024