Skocz do zawartości


Zdjęcie

Relacja z Intermittent fasting


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

Stivciu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
13
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Relacja z Intermittent fasting

Hejo myślę że może i się to komuś przyda ale i również tak jakoś :P chciałbym poprowadzić relacje z Intermittent fasting ;)

 

a wiec zacznę: jestem zielony ogółem w wszelkich sprawach związanych z dietą itp. chciałem spróbować intermittent fasting który po przeczytaniu wielu opinii i widocznych rezultatów wydaje się być idealnym sposobem na efektywne schudnięcie. 

 

Dzień 1 czerwca, pierwszy dzień intermittent fasting:

 

obliczyłem swoje BMR wyszło około 2300 kcal, makro: białka: 230g, węgle: 230g, tłuszcze: 51g

 

jak już mówiłem jestem zielony i jeszcze nie do końca umiem wpasować się w makro składniki... (węgle wypełniłem, brakuje około 50g białka i około 15g tłuszczy)

 

okno żywieniowe ustaliłem sobie od 18 do 22

 

dziś pochłonąłem już: jajecznicę na pantelni teflonowej z odrobinką oliwy z oliwek z 3 całych jaj i 3 białek

 

125g ryżu z około 150g gyrosu

 

serek wiejski ;)

 

co zamierzam jeszcze wtrążolić: 200g piersi kuraka z 125g ryżu, jeszcze jeden serek wiejski i 250g jogurtu naturalnego

 

łącznie wychodzi około  2000kcal no i brakuje te około 50g białka no i 10g tłuszczy...

 

jak macie może jakieś rady na posiłki lub lepsze rozdysponowanie przy równoczesnym rozsądku (bo to co wyżej to prowizorycznie na dzisiaj i być może na jutro..) bo jakoś nie widzi mi się codziennie wtrążalać 6 jajek... 

 

na zakończenie: może nie codziennie ale mniej więcej co jakiś czas będę coś pisać ;) 

 

P.S. waga: 94 kg, 17 lat, 180cm wzrostu

 

a czy ktoś z was już był na intermittent fasting? i jak efekty? czy podobało się wam? czy daliście radę? piszcie!

 

z góry dziękuję za każdą odpowiedź, pozdrawiam: Stivciu


  • 1

Pomogłem? daj pozytywa przy moim komentarzu! :) Dziękuję  :crazy2: 

 

522c9c988ee4a.jpg


Stivciu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
13
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Relacja z Intermittent fasting

a ćwiczenia na dziś które już wykonałem:

 

- uginanie przedramion ze sztangielkami - supinacja 4 serie 12-14.

- skłony w leżeniu (spięcia) 4 serie max.

- francuskie wyciskanie sztangi zza głowy 4 serie 16,14,12,10. (lecz to zrobiłem zamiast sztangi to hantelki...  ze względów ograniczenia sprzętowego :P które w najbliższym czasie (około 2 tygodnie) zamierzam uzupełnić :P

- parę innych ćwiczeń na brzuch

 

- biegać też zamierzam biegać lecz dzisiaj niestety nie ponieważ pada cały dzień... :(


  • 0

Pomogłem? daj pozytywa przy moim komentarzu! :) Dziękuję  :crazy2: 

 

522c9c988ee4a.jpg


Stivciu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
13
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Relacja z Intermittent fasting

dzień drugi: rodzice nadal nie wiedzą że jestem na diecie  :weekend:

 

nie no wiedzą :P a tak na poważnie:

 

dzień drugi: 

 

w sumie bez problemu przyszło mi przeczekać te 20 godzin do okna żywnościowego, wystarczy mieć się czym zająć ;)  (a dzień w sumie miałem zalatany) 

w dodatku mam alergię na pyłki i to wiele wiele... więc cierpię cały dzień z powodu pyłków... 

przed oknem żywieniowym poćwiczyłem tylko trochę z hantelkami... na aeroby nie mogłem sobie dzisiaj pozwolić mimo iż od chyba tygodnia nie pada deszcz i w końcu mogłem je wykonać... na oknie zjadłem: 400g kuraka z 150g gyrosa z 200-250g makaronu i x2 serek wiejski... 

 

po oknie żywieniowym pomyślałem sobie... piękna pogoda... ale nie powinno się biegać bo takim obżarstwie... ale w sumie pomyślałem: czemu by nie spróbować? w końcu nie czuję się aż tak obżarty... do tego plusy takie że podczas jakichkolwiek ćwiczeń odtyka mi się nos... bo mam alergie... i mimo tabletek itp. mam zatkany nos ciągle... to sobie pomyślałem: idę biegać! bieg to to nie był tylko takie bieganie ze spacerkiem.. od razu mówię! nie ćwiczyć po jedzeniu! to rzeczywiście zły pomysł! :P nie dość że zaczął mnie brzuch nawalać że myślałem że zejdę na środku drogi to w dodatku nos rzeczywiście mi się odetkał ale przez to nawdychałem się tyle tych pyłków że teraz w tym momencie piszę ten post i kicham prycham i się smarkam..  :furious:

 

wiec przez to wszystko moje "bieganie" (z dużym nadużyciem tego słowa) zakończyło się w 15 minut... -_-... ale zawsze coś... 

jutro o ile będzie dobra pogoda to z pewnością będę biegać na czczo.. 

 

jedzenie: problemów ciąg dalszy! mimo iż dzisiaj było jakos trochę łatwiej to po konsultacji z Grammatikiem który mi wiele pomógł jak sobie lepiej z tym poradzić, i doradził mi taką jedną wskazówkę którą chciałem wypróbować ale cóż... przypomniałem sobie po chwili że jest niedziela... (a że mieszkam w niemczech) to wszystkie sklepy w ten dzień zamknięte... no ale cóż... jutro wypróbuję! :) 

 

a wiec: czekam na jutrzejszy dzień... niestety... poniedziałek... koniec ferii... czas do szkoły... i ciąg dalszy diety! do jutra i pozdrawiam: Stivciu  :siema:


  • 0

Pomogłem? daj pozytywa przy moim komentarzu! :) Dziękuję  :crazy2: 

 

522c9c988ee4a.jpg


Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Relacja z Intermittent fasting

Fajnie że dziennik założyłeś ale mam prośbę pisz go czytelnie... wypiske z treningu z diety odczucia jakoś składnie i  ładnie jak inni bo to to chaos straszny masz teraz ;)


Mateusz Pawlak ;)


Stivciu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
13
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Relacja z Intermittent fasting

Hmm sorki że tak długo nie pisałem ale całkowicie utonąłem w napływie diety i ćwiczeń na siłce :P no i podam rezultaty i trochę moje doświadczenia z intermittent fasting, a więc: zacząłem to 1 czerwca, ważyłem 94kg przy wzroście 180cm na początku byłem (w ciąż jestem ale w mniejszym stopniu) zielony i dopiero eksperymentowałem z dietą ;) no i miałem tak jak w pierwszym poście :) no i pierwsze wrażenia były takie że okej bez problemu wytrzymywałem 20h bez jedzenia ale potem w 4h był problem z jedzeniem tej góry żarcia... tak wiem po tygodniu nie powinienem się spodziewać nie wiadomo jakich efektów ale nic nie schudłem... i na dodatek te problemy z jedzeniem wszystkiego w 4h, więc zrezygnowałem z IF i zacząłem jeść 4-6 posiłków dziennie no i też przez tydzień.. rezultatów nie było... obliczyłem wszystko jeszcze raz, jeszcze więcej się dowiedziałem no i obciąłem sobie makaronu no i pomyślałem że nie jest to już taka kupa żarcia więc wróciłem na IF i tym razem postanowiłem się trzymać a bynajmniej poczekać na efekty dłużej niż tydzień... no i okej nie pamiętam jak to dokładnie było ale dieta tak ewoluowała że zostało tak: 600g kurczaka, lub kotletów z szynki wieprzowej (nie hejtować! tylko 2 g białka mniej na 100g i 1g tłuszczu więcej, także spoko! :) ) no i 500g twarogu białego no i do tego się staram jakieś warzywka dołożyć troszkę albo pyszniutkiego kalafiorka :) (co by błonnika było w diecie) no i ogółem jutro obliczę dokładnie ile w końcu przyjmuję kalorii dziennie ale ogółem skupiłem się tylko na białku a węgle to freestyle, byle by było ich jak najmniej. (tak, z makaronu zrezygnowałem całkowicie) no i od połowy czerwca na siłownie, oczywiście FBW no i takie efekty: od 1 czerwca do dziś (dzisiaj się ważyłem) schudłem 10 kg na mojej diecie i na intermittent fasting! :) 1 czerwca ważyłem 94 kg a dziś ważyłem się i waga pokazała 84kg! efekty siłowni również zauważyłem, jak i samego schudnięcia, bo: pokazały się trochę mięśnie, widać że schudłem, zwłaszcza z twarzy mi wszyscy mówią że schudłem, a po siłce: wzrost siły, troszkę wzrost mięśni, no i bardzo ale to bardzo twardość mięśni!, (chociaż nie wiem czy to po siłce i czy to dobrze :P ) no ale tak: w grudniu 2012 moje mięśnie (mówię głównie o bicku) to była może nie klucha ale taki mięciutki w miarę :) a teraz to twardy i to w miarę bardzo :) także ogółem efekty są no i działam dalej! ważę 84 a chciałbym zejść do hmm sam nie wiem... 74? a więc podsumowując: od 1 czerwca do dziś czyli do 14 lipca schudłem 10kg na mojej diecie i na intermittent fasting, no i oczywiście dzięki siłowni i aerobom ;) (moje aeroby: bieżnia ponieważ niby wszystko tak samo działa ale wdłg mnie to bieganie najlepsze na spalanie tłuszczyku) a więc jestem z siebie dumny i trzymam się dalej mojej diety i dodam że jeżeli już miałem coś zjeść niezgodnego z dietą to chociaż się starałem żeby zjeść to w godzinach okna żywieniowego i co to było: jeden raz kebab, 2 razy kalafior (w samym tym nie ma nic złego) ale mama wcześniej zrobiła za mnie i dała na to górę bułeczki tartej smażonej na masełku... :P ale i tak wpierdzieliłem ze smakiem i wcale nic złego się nie stało, bo schudłem 10kg ;) (oczywiście w odstępach, bo moze jakbym to naraz, albo dzien po dniu tak robił to by i przeszkodziło ;) ale tak w dużych odstępach to się nic nie stanie) no i dzisiaj w restauracji z bufetem... się objadłem! :P ale patrzałem i się starałem żeby jeść same mięso z warzywami, ale mimo to i tak na bank zjadłem za dużo kalorii... ale oczywiscie potem nie jadłem tego co bym normalnie zjadł ustalonego w diecie :)  ale mówię raz na jakiś czas to się nic nie stanie napewno a jeżeli ktoś się strasznie boi, lub przybędzie 1kg to po prostu w następnych dniach dać więcej aerobów i będzie gites :) no i na zakończenie dodam że jutro obliczę (mniej wiecej bo dokładnie nie jadłem codziennie tyle samo) ale mniej więcej obliczę i napisze ile jadłem czego i ile to było kalorii i makro i dzięki tej diecie schudłem 10kg w około półtora miesiąca ;)


  • 0

Pomogłem? daj pozytywa przy moim komentarzu! :) Dziękuję  :crazy2: 

 

522c9c988ee4a.jpg


Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Relacja z Intermittent fasting

Kolego ty mi tutaj dawaj regularne wypiski a nie poematy gryzmolisz :D jak tam forma?


Mateusz Pawlak ;)


Stivciu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
13
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Relacja z Intermittent fasting

hmm no forma dobra ale zastuj mnie spotkał... myślę że dałem za mało kalorii i popsułem metabolizm, teraz byłem w polsce i jadłem masę rzeczy bo byłem u babci :D a wiadomo jak to u niej, ale chodziłem dużo z buta to też schudlem 2kg... i znów zastój... bo wróciłem :P teraz od poniedziałku dołożyłem 2 bułeczki dziennie i nie robie cardio i zobaczymy przez tydzień-dwa co sie stanie, czy waga w miejscu czy w góre, w dół, czy na ukos xd a forme jako zdjecie to widziałeś już ;)


  • 0

Pomogłem? daj pozytywa przy moim komentarzu! :) Dziękuję  :crazy2: 

 

522c9c988ee4a.jpg


Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Relacja z Intermittent fasting

Na zdjęciu to chyba miało być dalej do redukcji czy sie myle?


Mateusz Pawlak ;)


Stivciu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
13
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Relacja z Intermittent fasting

tak, dokładnie tak ;) dalej redukcja z 82kg na około 74? ;) i wtedy masa! :) ale jakoś ta redukcja ahh... ciągle ostatnimi czasy przerywana :D teraz u siostry w berlinie i weź tu nie jedz pyszności z knajp :D


  • 0

Pomogłem? daj pozytywa przy moim komentarzu! :) Dziękuję  :crazy2: 

 

522c9c988ee4a.jpg


Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Relacja z Intermittent fasting

To nie chodź do knajp lub daj sobie spokój, wóz albo przewóz.


Mateusz Pawlak ;)


Stivciu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
13
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Relacja z Intermittent fasting

no ale jak to jest... ehh długo by wyjaśniać... :D 


  • 0

Pomogłem? daj pozytywa przy moim komentarzu! :) Dziękuję  :crazy2: 

 

522c9c988ee4a.jpg


Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Relacja z Intermittent fasting

Albo masz silną wolę albo nie, albo sie zredukujesz w miarę jako tako i szybko albo sie będziesz męczył pół roku, wolną wolę masz tylko potem nie smęć że ci redu nie wychodzi :P jakby co :)


Użytkownik Grammatikk edytował ten post Ponad rok temu

Mateusz Pawlak ;)


Stivciu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
13
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Relacja z Intermittent fasting

okey alsoł info jest takie że zjebałem metabolizm i odjąłem za dużo kcal i waga stoi w miejscu więc teraz go naprawiam i dodałem kcal ale ze względu na to że za chuja bym tego nie zjadł w 4h to raczej powrócę na tydzień - dwa do regularnego żywienia i zobaczymy co wyjdzie czy dodałem za dużo kcal czy za mało czy bedzie waga stać w miejscu czy nie... 


  • 0

Pomogłem? daj pozytywa przy moim komentarzu! :) Dziękuję  :crazy2: 

 

522c9c988ee4a.jpg


Stivciu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
13
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Relacja z Intermittent fasting

a no i przestałem robić aeroby bo tak pomyślałem sobie że robiłem aeroby, i ćwiczenia siłowe (gdzie już na siłowych też się spala kcal) no i aeroby robiłem dużo no i za mało kcal jadłem, to dodałem kcal i przestanę póki co robić aero i zobaczę co wyniknie z tego... a teraz pytanko: czy to nie ma znaczenia czy np. odejmę z 300 kcal czy np. zostawie te 300 kcal ale np. spale tyle w aero?  czyli np. jakby ktos byl w chuj leniwy to np. zamiast odjac 200 kcal i robic aero na ktorych by spalal 300kcal to moglby odjac 500kcal i nie robic aero i by wyszlo na to samo?


  • 0

Pomogłem? daj pozytywa przy moim komentarzu! :) Dziękuję  :crazy2: 

 

522c9c988ee4a.jpg


lezu
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 4945 postów
  • Pomógł: 65
381
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motoryzacja
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:78
  • Martwy ciąg [kg]:4x170
  • Waga [kg]:91,5 1.06.14

Napisano Ponad rok temu

Re: Relacja z Intermittent fasting

Na to samo wyjdzie.


Nie "naprawisz" metabolizmu w tydzień. Na to potrzeba czasu, stopniowo zwiększać podaż kcal i wyjść na zerowy bilans. Na IF ważne jest żebyś robił co 7-10 dni refeed day, poczytaj na necie co to takiego.


  • 0

Dołączona grafika
"Mogę zaakceptować swoją porażkę, ale nie zaakceptuje tego, że nie próbowałem"
~ Michael Jordan


Stivciu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
13
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Relacja z Intermittent fasting

wiem co to redeed day ;) i robiłem ;) ale mimo wszystko ogółem za mało kcal dałem w reszcie... i waga szybko spadła a teraz stoi... a czy w tydzień? no wiem że nie w tydzień ale chce spróbowac jak trzeba będzie to i miesiąc mogę ;) bo chcę dalej chudnąć a np. jak byłem w polsce u babci niedawno to nie pilnowałem diety tylko jadłem to co babcia dała tyle że dużo chodziłem na piechotę itp. i spadło 2 kg w 2 tygodnie...


  • 0

Pomogłem? daj pozytywa przy moim komentarzu! :) Dziękuję  :crazy2: 

 

522c9c988ee4a.jpg


Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Relacja z Intermittent fasting

Cos ten dziennik kuleje ;) nie chce c sie prowadzić?


Mateusz Pawlak ;)


Stivciu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
13
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Relacja z Intermittent fasting

hehehe :D nie że nie chce... ale czekam na efekty i wtedy napiszę ;P no i też trochę czasu brak bo szkoła, siłka i cały dzień zlatuje ;P a w oczekiwaniu na efekty to po co mam pisać? ;) opisywać kolejny dzień że się po prostu zmachałem na siłce? :P to , to jest chyba oczywiste nieprawdaż? 


  • 0

Pomogłem? daj pozytywa przy moim komentarzu! :) Dziękuję  :crazy2: 

 

522c9c988ee4a.jpg


Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Relacja z Intermittent fasting

Same wymówki... ja nie czekam na efekty i prowadze regularnie ;)


Mateusz Pawlak ;)


wilku
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Prawybrzeg :)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :47
  • Klatka piersiowa [cm]:130
  • Udo [cm]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Relacja z Intermittent fasting

Dla niektorych kolego prowadzenie dziennika jest sama frajda jak dla mnie dzielenie sie z innymi postepami, progresem, dieta, korektami - innych i swoimi, ja staram sie regularnie prowadzic zapiski ale wiadomo nieraz kilka dni przerwy bedzie ale pozniej warto uzupelnic


  • 0

                                        Cuiusvis hominis est errare; nullius nisi insipientis in errore perseverare

                                                                                               (Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać)




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024