Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening w domu po długiej przerwie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Artemio
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening w domu po długiej przerwie

Witam Was wszystkich, tych mniej jak i również bardziej zaawansowanych kulturystów,

Coś o sobie najpierw.

Na siłke chodziłem w gimnazjum w wieku 15-16 lat, gdzie ostro jechałem, jak to młody "głodny wilk". Szkoła się skończyła, wakacje i rozpocząłem edukacje w liceum. Siłka zeszła na boczny plan, po czym zniknęła z obiegu. Ten stan utrzymywał się i utrzymuje, aż do najbliższego poniedziałku bye.gif Teraz, po 9 latach przerwy, pełen motywacji i zapału, mam "plana" i chcę go zrealizować w 101%. Sprzęt już jedzie do mnie do chaty, a w zasadzie do mieszkania.
Temat tak w ogóle zaczynam, z nadzieją, że Ci bardziej doświadczeni kulturyści poświęcą 5 minut i wrzucą tutaj swoje przysłowiowe "3 zdania".
Sprzęt na którym będę ćwiczył:
- ławka uniwersalna marbo z regulacją poziomu typu semi-pro
- stojaki pod sztange osobne
- akcesoria montowane do ławki: blokada do nóg, do ćwiczenia ud, modlitewnik, wyciąg górny, dolny
- gryf prosty, łamany, 2 krótkie gryfy na hantle
- obciążenia łącznie 100 kg(kompozytowe)
- 2 x hantla po 10 kg(żeliwo)

Jak to widzicie? Moim trenerem będzie znany w Polsce Piotr Wasil(online) odpowiedzialny za plan treningowy, diete i suplementacje.
Na początku wiadomo że trzeba zwiększyć siłe i wytrzymałość, bo bez tego ani rusz. Nie jestem "osiedlowym pajacem" który chce "zaszpanować znajomym". Myślę tutaj o długiej przygodzie z kulturystyką. Czasu mam wystarczająco dużo. Jeśli chodzi o suple, to z trenerem już uzgodniliśmy pułap do 500 zł miesięcznie na początek. Diety będe się trzymał surowo, bo bez tego ani rusz. W tym miesiącu jeszcze będe zamawiał łydkownice i maszyne do rozpiętek.
Jeśli chodzi o znajomość poprawnej techiki wykonywania ćwiczeń, to myślę że tego się po prostu nie zapomina.
Jeśli chodzi o warunki fizyczne to tak:
waga: 88 kg(nie wszystko to mięśnie wink.png)
wzrost: 176 cm
grupa krwi: 0
wiek: 25 lat

A teraz poproszę o wypowiedzi tych bardziej zaawansowanych kulturystów, jak i tych mniej jak to widzą w moim przypadku. Może też na swoim przykladzie coś zasugerujecie?

Z góry dzięki

 

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...c-500g-2,p.html


  • 0

empe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 507 postów
  • Pomógł: 0
50
Dobra
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:-rozwój indywidualny, - nowinki ze świata, - aktywny tryb życia, - książki (gł. literatura patologiczna)
  • Staż [miesiące]:od 2008 z przerwami (duuużymi jak i małymi)
  • Wzrost [cm]:179

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening w domu po długiej przerwie
Ja jako mniej zaawansowany kulturysta stwierdzam, że podszedłeś do tematu bardzo fachowo. Mam nadzieję, że osiągniesz zamierzony efekt i będziesz dzielnie walczył z ciężarami :bye: Życzę dużej motywacji, determinacji i efektów ;)!
  • 0
- nie potrzebuje plusów, dla mnie liczy się to że pomogłem ;)
Systematycznie i z pasją koksuje sobie w domowym zaciszu.

NAJlepsze ćwiczenia na brzuch (wg. mnie):
http://forum-kult...iesnie-brzucha/

Artemio
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening w domu po długiej przerwie
Trener wysłał suple do zakupu. Co o nich sądzicie?

HI TEC - BETA BOLIC + TRIBULUS TERRESTRIS - 500g + 100kaps = 99zł

FITNESS AUTHORITY - Vitargo CL - 2000 g 120zł

MUSCLE PHARM - COMBAT - 1820g 150 zl

MEGABOL - TESTOSTEROL + BIOSTERO 20 zl

SIX STAR PROFESIONAL STRENGHT - Amino Max Elite - 272g 50zł

UNIVERSAL NUTRITON - Calcium Zinc Magnesium - 100 tabl. 30zl
  • 0

UnDeRoS
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1738 postów
  • Pomógł: 0
138
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening w domu po długiej przerwie
No fajnie, sprzet masz, widze ze z kasa nie ma problemu, ale wstaw trening i diete (jezeli jeszcze nie masz to nie wiem co tu komentowac).
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024