Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czas zmian!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

lAlexl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Leszcz
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:75

Napisano Ponad rok temu

Czas zmian!
Witam.

Jak widać jestem nowym użytkownikiem na forum. Ogólnie nie widziałem za bardzo gdzie ten temat umieścić. Więc jeżeli dany wątek jest w złym dziale proszę moderatorów o przeniesienie.

Na początek chciałbym napisać kilka słów wstępu. Dlaczego w ogóle piszę ten temat? I co taki troll jak Ja od was chce? :bye:

Jestem studentem pierwszego roku na Politechnice. No i wiadomo jak wygląda każdy dzień studenta? Imprezki, dziewczyny, picie piwka, wódeczka i palenie jointów itp. No i pewnego dnia doszedłem do wniosku, że jeżeli będę dalej żył tym trybem życia to raczej źle się to skończy dla mojego organizmu i mojej kariery studenckiej. Za pasem już pierwsze kolokwia i zamiast się uczyć ja się obijam.

Czas zmian!
Tak więc postanowiłem coś z tym zrobić. Zastąpić imprezy i różnego rodzaju picie wódki bez okazji, treningiem i samo doskonaleniem się! (Co mam na myśli pisząc samodoskonaleniem się? Hmm.. krótko mówiąc chciałbym podzielić swój czas na treningi siłowe jak i treningi pod względem intelektualnym. Czyli zamiast pić. Tylko nauka i treningi.) Z waszą pomocą chciałbym opracować idealny plan ćwiczeń i dietę dla mnie.

Oczywiście jestem studentem więc pod względem finansowym u mnie raczej ciężko. Tak więc chodzenie na miejską siłownie odpada. Jednak mam w domu sprzęt który powinien wystarczyć do ćwiczeń wszystkich partii mięśni.

Co posiadam?
Ławeczkę łamaną z możliwością ćwiczenia nóg, gryf sztangi (chyba 15kg), 40kg obciążenia, i hantle. Mam również drążek rozporowy ale nie mogę go zamontować bo w mieszkaniu mam drewniane futryny. ;/

Teraz coś o mnie:
Jakieś 2 lata temu chodziłem na siłownie prawie rok. Niestety strasznie to zaniedbałem i teraz bardzo tego żałuję. Obecnie moja waga i wzrost to 75kg i 190 cm wzrostu. Chciałbym spróbować swoich sił w treningu na rzeźbę. Co o tym sądzicie?

Treningi:
Tak jak wcześniej mówiłem chciałbym rozpisać swój trening pod kątem rzeźby. Trochę czytałem i zrobiłem taką rozpiskę. Proszę o jakieś komentarze co do niej i co byście w niej zmienili?

Poniedziałek:
(Klatka)
-Sztanga 4xMax
-Rozpiętki 4x12
-Wyciskanie Hantlami 4x10
-Sztanga chwyt wąski 2xmax

Na koniec brzuch:
4xMax

Wtorek:
-Bieganie
Plus
(Plecy)
-Wyciąganie hantli leżąc na brzuchu 4x15
(Tutaj brak już pomysłów..)

Na koniec brzuch:
-4xMax

Środa
(Biceps i Triceps)
-uginanie ze sztanga stojąc opartym o ścianę 4x15
-uginanie z hantlami 4x15
-wyciskanie hantlami za głowy 4x12
-pompki w podproze tylem 4x15-12

Na koniec brzuch:
-4xMax

Czwartek:
-Bieganie

Piątek:
(Barki)
-wzniosy boczne sztangielek 4x15-12
-wzniosy przodem sztangielek 4x15-12
-wzniosy boczne w opadzie 4x15-12

Na koniec brzuch:
-4xMax

Sobota:
-Bieganie

Niedziela
-Odpoczynek

Co do planu tą są tylko moje sugestie. Proszę o komentarz i poprawki! ;)

Teraz dieta. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia którą stosować. Nigdy nie bawiłem się w to więc proszę o pomoc was! Prosił bym też abyście rozpisali koszty ile mniej więcej będę musiał przyznać funduszy tygodniowo na daną dietę.

To chyba było by na tyle. Proszę o pomoc i komentarze. :D Dzięki.
  • 0

lAlexl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Leszcz
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:75

Napisano Ponad rok temu

Re: Czas zmian!
Sam mam nadzieję, że się nie wypale i starczy mi motywacji. To zacznę robić ten plan co mi poradziłeś w miedzy czasie będę biegał 2x w tygodniu. :bye:

A co sądzisz o dietach? Stosować jakaś? Możesz mi jakąś polecić? ;)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024