Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odzywki na kaloryfer w tydzien


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

volvo
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Odzywki na kaloryfer w tydzien
Witam panowie/panie :)

Wpadam z zapytowywaniem o odżywki o których nic a nic nie wiem.
Ćwiczę od ponad roku, regularnie. Odżywki były granie przez 2 miechy na samym początku ( gainer, termospeed i coś tam jeszcze o smaku pomarańczowym). Teraz wakacje, więcej czasu więc pomyślałem, że dobrze by było trochę intensywnie poćwiczyć. Chciałbym się zapytać jakie odżywki byście mi polecili. Głównie zależy mi na spaleniu tłuszczyku bo jak go będzie mniej to i mięśnie będą lepiej się prezentowały. Zamierzam przez 2 miesiące chodzić na siłownie i biegać. Miesiąc z odżywkami i 1 bez. Wszędzie na wstępie piszą o diecie. Ze to klucz do schudnięcia i tak dalej... moja dieta ograniczy się do regularnych małych posiłków. Nie zamierzam opychać się czipsami itp, ale z drugiej strony na takie wielkie poświecenie jak 2 miesiące o serkach i tuńczykach mnie po prostu nie stać.
O ww. rzeczach pojęcia nie mam. Wiem tyle ile przeczytałem przez ostatni czas wiec jest to wiedza niepelna i bardzo powieszchowna. Chciałbym usłyszeć wasze propozycje na mały ( nie mam za dużo $$$ ) mix odżywek.
Przeglądałem forum, i znalazłem wiele podobnych przypadków ale zaden nie był taki sam ;)

pozdro 600 ;)

no i jestem goraca 18
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki na kaloryfer w tydzien
-nie stać cie na żarcie, ale na odżywki już tak
-chcesz ćwiczyć 2 miechy i to w wakacje

daruj sobie kolego:)
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

volvo
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki na kaloryfer w tydzien
Może źle mnie zrozumiałeś.
Ćwiczę cały czas lecz w wakcje chciałbym trochę intensyniej z racji takiej że mogę się bardziej przyłożyć/mam więcej czasu. Pomyślałem, że odżywki mogłyby pomóc.
Nie stać mnie na żarcie?? W którym miejscu to powiedziałem? Chodziło mi o to że tak długo na diecie raczej nie wytrzymam. A chajs mam. Chodzi tylko o to żeby ktoś nie zaproponował mi "zestawu" za 1000zł.
  • 0

MF20
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 266 postów
  • Pomógł: 0
24
Neutralna
  • Lokalizacja:słupsk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport, kulturystyka
  • Wzrost [cm]:183

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki na kaloryfer w tydzien

ale z drugiej strony na takie wielkie poświecenie jak 2 miesiące o serkach i tuńczykach mnie po prostu nie stać.


tutaj to pisałeś.
spróbuj chociaż trzymać sie zasad dobrego odzywiania, co znajdziesz w dziele "dieta"
suplement to dodatek, nie zrobie wszystkiego za Ciebie dlatego tak ważna jest dieta i dostarczenie odpowiedniego budulca organizmowi.
Co do odzywek jeśli bedziesz już trzymał sie jakiejs diety, napewno bedziesz musiał uzupełnić ją białkiem(izolat), do tego mozesz dokupić splacz tłuszczu, i aminokwasy (bcaa)
  • 0
GG: 13311007
Mój blog treningowy: ZAPRASZAM

volvo
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki na kaloryfer w tydzien

tutaj to pisałeś.
spróbuj chociaż trzymać sie zasad dobrego odzywiania, co znajdziesz w dziele "dieta"
suplement to dodatek, nie zrobie wszystkiego za Ciebie dlatego tak ważna jest dieta i dostarczenie odpowiedniego budulca organizmowi.
Co do odzywek jeśli bedziesz już trzymał sie jakiejs diety, napewno bedziesz musiał uzupełnić ją białkiem(izolat), do tego mozesz dokupić splacz tłuszczu, i aminokwasy (bcaa)

no i dzięki :)teraz wiem w jakim kierunku poszperać.
i pisząc, że mnie nie stać, miałem na myśli poświęcenie. Diete ogólnie mam zdrową.Nie napycham się byle czym


edit:
a i jeszcze jedno.
Picie odpada? Chodzi mi raczej o dwa piwka w tygodniu. Nie piję za dużo. Czytałem gdzieś, że już małe ilości alkoholu "wypłukują" te wszystkie cudotwórcze środki i składniki z organizmu.

Użytkownik volvo edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

MF20
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 266 postów
  • Pomógł: 0
24
Neutralna
  • Lokalizacja:słupsk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport, kulturystyka
  • Wzrost [cm]:183

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki na kaloryfer w tydzien
2 piwa w tyg nie powinny zaszkodzic, piwo jest moczopedne dlatego często możemy spotkać sie z opinią że piwo, kawa "wypłukują"
  • 0
GG: 13311007
Mój blog treningowy: ZAPRASZAM

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki na kaloryfer w tydzien
2 piwka w tyg nie zaszkodzą, a nawet pomogą:) Prawdą jest, że alkohol wypłukuje witaminy i minerały, ale w troszke większych ilościach. Moge się założyć, że diety na tym forum nikt nie trzyma w 100%, pomimo licznych rad dla innych
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

MF20
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 266 postów
  • Pomógł: 0
24
Neutralna
  • Lokalizacja:słupsk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport, kulturystyka
  • Wzrost [cm]:183

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki na kaloryfer w tydzien
rady to wiedza teoretyczna, z tym ze w praktyce na tym forum i wielu inych nikt nie przestrzega jej w 100% sie zgodze. Nie robiąc nic może dało by rade jest przestrzegać. Ale mając zajecia takie jak praca, szkoła jakieś wyjazdy nikt nie bedzie w stanie jej utrzymać :)
  • 0
GG: 13311007
Mój blog treningowy: ZAPRASZAM

volvo
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki na kaloryfer w tydzien
No to ekstra :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024